Влада США переказала пов'язані із Silk Road біткоїни на $300 млн

Влада США переказала пов'язані із Silk Road біткоїни на $300 млн

Поки неясно, чи збирається уряд продавати ці біткоїни, але курс BTC вже відреагував зниженням.

Уряд США вранці в середу, 12 червня, переказав конфісковані в межах справи даркнет-маркетплейсу Silk Road ще у 2013 році біткоїни на суму понад $300 млн. Про це повідомляє CoinDesk.

Як зазначили аналітики, після проведення транзакції ціна біткоїна впала на 0,8%, до $30 480 і станом на зараз знизилася ще до $30 354. Таким чином, BTC за добу подешевшав на 1,28%.

Блокчейн-агрегатор показує, що контрольовані урядом гаманці відправили загалом 9825 біткоїнів (понад $301 млн). Поки що неясно, чи були транзакції, які, поширилися як мінімум на 101 новий гаманець, відправлені на обмінні адреси для продажу, чи залишилися у віданні Міністерства юстиції.

Влада США переказала пов'язані із Silk Road біткоїни на $300 млн
Уряд США переказує біткоіни. Джерело: Blockchain.com

У березні з цього самого гаманця вивели понад $1 млрд у біткоїнах, що викликало зниження всього ринку цифрових активів.

Як купити чи продати біткоїни в Україні
Як купити чи продати біткоїни в Україні
Доступні та прості способи купівлі або продажу біткоїнів в Україні за гривні, ви...
Ігор Королишин 12 вересня 2022

Що потрібно знати про Silk Road

Даркнет-маркетплейс Silk Road був заснований у 2011 р. та проіснував два роки. Він відомий завдяки тому, що був першим місцем, де можна було витратити біткоїни. Засновника Silk Road Росса Ульбріхта засудили у 2015 році до довічного ув'язнення. Він вважає, що таким чином уряди хочуть залякати тих, хто будує платформи поза державним управлінням.

У березні американська влада продала 9861 BTC за $215 млн, протягом року планує продати ще 41 490 біткоїнів чотирма партіями.

Компанії в США хочуть зобов'язати звітувати про LN-транзакції Компанії в США хочуть зобов'язати звітувати про LN-транзакції Запропонований законопроєкт має «захистити від маніпуляцій та шахрайства» на ринку. Володимир Гришенко 29 вересня 2023
Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Біткоїн у Китаї стає дедалі легальнішим, SEC продовжує відкладати заявки на біткоїн-ETF, MicroStrategy нарощує запаси BTC, Human Rights Foundation роздасть гранти, майнери видобули «зламаний» блок, в Україні правоохоронців навчатимуть шукати цифрові активи, у Coinbase виявили майже 1 млн BTC. Володимир Гришенко 29 вересня 2023
У Казахстані майнери вимагають знизити ціни на електроенергію У Казахстані майнери вимагають знизити ціни на електроенергію Інакше майнінгові компанії обіцяють остаточно згорнути свою діяльність. Володимир Гришенко 29 вересня 2023