Влада США переказала пов'язані із Silk Road біткоїни на $300 млн

Влада США переказала пов'язані із Silk Road біткоїни на $300 млн

Поки неясно, чи збирається уряд продавати ці біткоїни, але курс BTC вже відреагував зниженням.

Уряд США вранці в середу, 12 червня, переказав конфісковані в межах справи даркнет-маркетплейсу Silk Road ще у 2013 році біткоїни на суму понад $300 млн. Про це повідомляє CoinDesk.

Як зазначили аналітики, після проведення транзакції ціна біткоїна впала на 0,8%, до $30 480 і станом на зараз знизилася ще до $30 354. Таким чином, BTC за добу подешевшав на 1,28%.

Блокчейн-агрегатор показує, що контрольовані урядом гаманці відправили загалом 9825 біткоїнів (понад $301 млн). Поки що неясно, чи були транзакції, які, поширилися як мінімум на 101 новий гаманець, відправлені на обмінні адреси для продажу, чи залишилися у віданні Міністерства юстиції.

Влада США переказала пов'язані із Silk Road біткоїни на $300 млн
Уряд США переказує біткоіни. Джерело: Blockchain.com

У березні з цього самого гаманця вивели понад $1 млрд у біткоїнах, що викликало зниження всього ринку цифрових активів.

Як купити чи продати біткоїни в Україні
Як купити чи продати біткоїни в Україні
Доступні та прості способи купівлі або продажу біткоїнів в Україні за гривні, ви...
Ігор Королишин 12 вересня 2022

Що потрібно знати про Silk Road

Даркнет-маркетплейс Silk Road був заснований у 2011 р. та проіснував два роки. Він відомий завдяки тому, що був першим місцем, де можна було витратити біткоїни. Засновника Silk Road Росса Ульбріхта засудили у 2015 році до довічного ув'язнення. Він вважає, що таким чином уряди хочуть залякати тих, хто будує платформи поза державним управлінням.

У березні американська влада продала 9861 BTC за $215 млн, протягом року планує продати ще 41 490 біткоїнів чотирма партіями.

У Фінляндії обігріватимуть будинки теплом від майнінгу У Фінляндії обігріватимуть будинки теплом від майнінгу Для реалізації ініціативи Hashlabs Mining збирається використовувати пристрої ASIC WhatsMiner M63S. Володимир Гришенко 23 квітня 2024
Grayscale хоче запустити біткоїн-фонд із найнижчою комісією Grayscale хоче запустити біткоїн-фонд із найнижчою комісією Компанія передасть новому фонду 10% активів під управлінням GBTC, які оцінюються у майже $20 млрд. Володимир Гришенко 23 квітня 2024
Оновлено дані по виплатах жертвам Mt. Gox Оновлено дані по виплатах жертвам Mt. Gox Кошти надходять на банківські рахунки користувачів через місяць після оновлення таблиці. Володимир Гришенко 23 квітня 2024