Гравці в Minecraft зможуть заробляти біткоїни

Гравці в Minecraft зможуть заробляти біткоїни

Отримані кошти можна витратити на купівлю ігрових ресурсів чи вивести на біржі.

Американська Lightning-компанія Zebedee надасть можливість гравцям популярної гри Minecraft заробляти біткоїни, виконуючи завдання квестів у популярній комп'ютерній грі Minecraft. Про це повідомляє Forkast.

Zebedee запускає цю послугу разом із сервером Minecraft Satlantis, який поділиться своїм прибутком із гравцями у вигляді винагород та грошових призів.

«Гравці можуть заробляти реальні винагороди у вигляді біткоїнів на загальну суму понад мільйон сатоші на тиждень, водночас ознайомлюючись із концепцією майнінгу», – пояснюється у пресрелізі компанії.

Зароблені біткоїни можна використовувати для покупки землі, ресурсів, обладнання у грі з відкритим світом, а також подарункових карток для таких продавців, як Amazon і Walmart.

Також зароблені кошти можна вивести у застосунок Zebedee, де користувачі можуть витратити в мережі ігор компанії або переказати на біржі, що підтримують Lightning Network, до яких належать OKCoin і Bitfinex.

Застосунок Zebedee також підтримує конвертацію зароблених цифрових активів у низку фіатних валют. Варто також наголосити, що ані Zebedee, ані Satlantis не пов'язані зі студією Mojang – розробником гри Minecraft.

Що таке Lightning Network?
Що таке Lightning Network?
Lightning Network — це протокол другого рівня для Біткоїна, спеціально розроблен...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Хто ще активно впроваджує Lightning-платежі

Простота, швидкість і, головне, економічність зробили Lightning-платежі популярними серед представників малого бізнесу на Філіппінах. Там понад 400 малих підприємств зможуть приймати оплату за товари та послуги у BTC завдяки використанню інструментів компанії Pouch, що спеціалізується на біткоїн-платежах.

Однією із серйозних проблем, із якими стикається місцевий бізнес, є обмежена доступність способів оплати, оскільки кредитні картки стягують комісію до 3%. Зі зростанням числа користувачів інтернету та смартфонів на Філіппінах прийняття біткоїна як засобу платежу відкриває можливості для тих, хто не має кредитних карток.

В Африці біткоїном користуються частіше, ніж у США та Європі В Африці біткоїном користуються частіше, ніж у США та Європі За рік через регіон пройшло близько $117 млрд у біткоїнах і криптовалютах. Володимир Гришенко 25 вересня 2023
Барселону заполонили Біткоїн-графіті Барселону заполонили Біткоїн-графіті Біткоїн набуває популярності в Європі у незвичний спосіб. Дмитро Харьков 25 вересня 2023
Coinbase зберігає майже мільйон біткоїнів Coinbase зберігає майже мільйон біткоїнів Біржа є найбільшою компанією-холдером BTC, проте більшість цих монет належить клієнтам. Володимир Гришенко 25 вересня 2023