Біткоїн-компанії готуються до «булрану» напередодні халвінгу

Біткоїн-компанії готуються до «булрану» напередодні халвінгу

Якщо тренд збережеться, то передхалвінгове ралі розпочнеться вже у січні.

Халвінг, що наближається, має стати стимулом для зростання акцій, орієнтованих на біткоїн компаній, таких як MicroStrategy Майкла Сейлора. Про це повідомила аналітична компанія Berenberg Capital Markets, передає Cointelegraph.

На думку аналітиків, основну частину вартості компанії MicroStrategy становлять 152 333 біткоїни, які вона зберігає у своїх гаманцях.

Запланований на 26 квітня 2024 року халвінг скоротить емісію BTC на 50%, що значно знизить швидкість надходження нових біткоїнів на ринок.

«Якщо історична закономірність, що склалася під час перших трьох халвінгів біткоїна, збережеться і за четвертого, то передхалвінгове ралі почнеться приблизно через чотири місяці», – повідомили аналітики.

Вони зазначили, що для прогнозування «потенційного масштабу» майбутнього зростання потрібно оцінити загальний попит на біткоїн. Про те, що попит зростатиме, свідчить інтерес інституціоналів і сплеск кількості заявок на біткоїн-ETF від деяких великих гравців.

Напередодні халвінгу зростає попит на біткоїн-деривативи

Халвінг очікується у квітні наступного року, тому інвестори прагнуть отримати доступ до біткоїн-опціонів якнайшвидше. Тому біржа з торгівлі деривативами Deribit випустить біткоїн-ф'ючерси на ринок вже з 26 червня завдяки рекордному попиту з боку учасників ринку.

У Фінляндії обігріватимуть будинки теплом від майнінгу У Фінляндії обігріватимуть будинки теплом від майнінгу Для реалізації ініціативи Hashlabs Mining збирається використовувати пристрої ASIC WhatsMiner M63S. Володимир Гришенко 23 квітня 2024
Grayscale хоче запустити біткоїн-фонд із найнижчою комісією Grayscale хоче запустити біткоїн-фонд із найнижчою комісією Компанія передасть новому фонду 10% активів під управлінням GBTC, які оцінюються у майже $20 млрд. Володимир Гришенко 23 квітня 2024
Оновлено дані по виплатах жертвам Mt. Gox Оновлено дані по виплатах жертвам Mt. Gox Кошти надходять на банківські рахунки користувачів через місяць після оновлення таблиці. Володимир Гришенко 23 квітня 2024