Біткоїн-компанії готуються до «булрану» напередодні халвінгу

Біткоїн-компанії готуються до «булрану» напередодні халвінгу

Якщо тренд збережеться, то передхалвінгове ралі розпочнеться вже у січні.

Халвінг, що наближається, має стати стимулом для зростання акцій, орієнтованих на біткоїн компаній, таких як MicroStrategy Майкла Сейлора. Про це повідомила аналітична компанія Berenberg Capital Markets, передає Cointelegraph.

На думку аналітиків, основну частину вартості компанії MicroStrategy становлять 152 333 біткоїни, які вона зберігає у своїх гаманцях.

Запланований на 26 квітня 2024 року халвінг скоротить емісію BTC на 50%, що значно знизить швидкість надходження нових біткоїнів на ринок.

«Якщо історична закономірність, що склалася під час перших трьох халвінгів біткоїна, збережеться і за четвертого, то передхалвінгове ралі почнеться приблизно через чотири місяці», – повідомили аналітики.

Вони зазначили, що для прогнозування «потенційного масштабу» майбутнього зростання потрібно оцінити загальний попит на біткоїн. Про те, що попит зростатиме, свідчить інтерес інституціоналів і сплеск кількості заявок на біткоїн-ETF від деяких великих гравців.

Напередодні халвінгу зростає попит на біткоїн-деривативи

Халвінг очікується у квітні наступного року, тому інвестори прагнуть отримати доступ до біткоїн-опціонів якнайшвидше. Тому біржа з торгівлі деривативами Deribit випустить біткоїн-ф'ючерси на ринок вже з 26 червня завдяки рекордному попиту з боку учасників ринку.

Майнінг може скоротити глобальні викиди на 8% Майнінг може скоротити глобальні викиди на 8% Замість критики енергомісткості Біткоїна слід використовувати його можливості, вважають в IRM. Євген Комчук 22 вересня 2023
Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Записи Ordinals заповнили блоки Біткоїна, Mt. Gox почекає з виплатами, складність майнінгу зросла, зі «сплячого» гаманця вивели 2100 BTC, біткоїн на першому місці за прибутковістю, Hut 8 та US Bitcoin об'єднаються, новий фонд від BitGo та Swan. Володимир Гришенко 22 вересня 2023
Засновник FTX залишиться у в'язниці до наступного засідання суду Засновник FTX залишиться у в'язниці до наступного засідання суду Суддя вирішив, що Сем Бенкман-Фрід може чинити тиск на свідків у справі. Володимир Гришенко 22 вересня 2023