Австрійський брокер Coinfinity інтегрував Lightning Network

Австрійський брокер Coinfinity інтегрував Lightning Network

Тепер клієнти зможуть отримати доступ до нових функцій через сайт компанії та мобільний застосунок для iOS та Android.

Австрійський біткоїн-брокер Coinfinity інтегрував Lightning Network у свої послуги, що дозволило клієнтам здійснювати покупки в біткоїнах з нижчими комісіями за транзакції та меншим часом обробки. Про це повідомляє Bitcoin Magazine.

Директор з розвитку компанії Coinfinity Томас Бургсталлер наголосив на важливості цієї інтеграції: «Вихід на ринок на такому ранньому етапі – важливий інноваційний крок для нас у Coinfinity, а сама мережа Lightning є важливою основою для глобального прийняття біткоїна як придатної для використання грошової системи».

Мережа Lightning, що є рішенням другого рівня, усуває обмеження блокчейну Біткоїна, забезпечуючи більш швидкі й економічно ефективні транзакції для невеликих сум у BTC. Використовуючи мережу Lightning, Coinfinity прагне підвищити ефективність біткоїна як конкурентоспроможної платіжної системи, що перевершує за обсягом транзакцій найбільші платіжні мережі, такі як VISA або Mastercard.

Клієнти Coinfinity можуть поступово отримати доступ до функцій Lightning через вебпортал компанії та мобільний застосунок для iOS та Android. На даний час користувачі можуть використовувати Lightning для покупки біткоїна, після чого вона буде інтегрована в функцію накопичувального плану, а потім і в функцію продажу.

Така інтеграція не лише забезпечує зручність для користувачів, а й сприяє поширенню біткоїна як ефективного платіжного засобу. Цей крок пов'язаний з тим, що Coinfinity прагне оптимізувати ефективність транзакцій та знизити витрати, пов'язані з традиційними операціями з біткоїнами.

Що таке Lightning Network?
Що таке Lightning Network?
Lightning Network — це протокол другого рівня для Біткоїна, спеціально розроблен...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

У чому перевага LN

Порівнюючи Lightning Network з платіжними мережами, такими як VISA або Mastercard, аналітики з'ясували, що середня ставка комісії через Lightning Network становить 0,0029% від надісланої суми, що у тисячу разів дешевше, ніж у традиційних платіжних системах.

Як повідомляється, VISA та Mastercard стягують комісію у розмірі близько 2-3% за транзакцію, що робить їх дорогим і незручним варіантом для бізнесу.

Майнінг може скоротити глобальні викиди на 8% Майнінг може скоротити глобальні викиди на 8% Замість критики енергомісткості Біткоїна слід використовувати його можливості, вважають в IRM. Євген Комчук 22 вересня 2023
Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Записи Ordinals заповнили блоки Біткоїна, Mt. Gox почекає з виплатами, складність майнінгу зросла, зі «сплячого» гаманця вивели 2100 BTC, біткоїн на першому місці за прибутковістю, Hut 8 та US Bitcoin об'єднаються, новий фонд від BitGo та Swan. Володимир Гришенко 22 вересня 2023
Засновник FTX залишиться у в'язниці до наступного засідання суду Засновник FTX залишиться у в'язниці до наступного засідання суду Суддя вирішив, що Сем Бенкман-Фрід може чинити тиск на свідків у справі. Володимир Гришенко 22 вересня 2023