З MicroStrategy пішов один із топменеджерів

З MicroStrategy пішов один із топменеджерів

Кевін Адкіссон займав посаду фінансового директора. Тепер його обов'язки виконуватиме глава фірми Фонг Ле.

Фінансовий директор MicroStrategy Кевін Адкіссон звільнився з посади, пропрацювавши на ній близько семи років. Про це компанія повідомила у звіті для Комісії з цінних паперів та бірж США.

Обов'язки Адкіссона перейшли до глави MicroStrategy Фонгу Ле. Сам же Адкіссон залишиться в компанії на необумовлений термін як консультант.

MicroStrategy заснована в 1989 році Майклом Сейлором та Санджу Бансалом. Компанія займається розробленням програмного забезпечення, призначеного для аналізу внутрішніх і зовнішніх даних за допомогою технологій машинного навчання. Першим великим клієнтом MicroStrategy став McDonald's у 1992 році. Після цієї справи компанії швидко пішли вгору.

У 2020 році на той момент ще гендиректор MicroStrategy Майкл Сейлор оголосив про реалізацію Біткоїн-стратегії, того ж року компанія придбала перші BTC на $425 млн. Таким чином вона стала першою публічною компанією, яка вклала частину активів у біткоїни.

Як безпечно зберігати біткоїни
Як безпечно зберігати біткоїни
Інструкція щодо самостійного зберігання біткоїнів за допомогою апаратних гаманці...
Bitcoin Magazine 28 липня 2022

Скільки BTC купила MicroStrategy

Згідно з останнім повідомленням Сейлора, 27 червня компанія придбала 12 333 BTC за $347 млн. Таким чином на своїх рахунках вона акумулювала 152 333 $BTC, витративши на їх купівлю близько $4,52 млрд.

У середньому придбання 1 BTC обійшлося MicroStrategy в $29 668.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Рада проти податкових пільг для біткоїна, Reddit купує BTC, курс біткоїна не зростає через фіксацію прибутку, ще один банк у Швейцарії запустив біткоїн-послуги, з Coinbase активно виводять BTC, Карлсон не домовився про «біткоїн-інтерв'ю» із Джонсоном, біткоїн-ETF залучає по $2 млрд на день від інституціоналів. Володимир Гришенко 23 лютого 2024
Компанія Джека Дорсі збільшила прибуток від продажу BTC на 90% Компанія Джека Дорсі збільшила прибуток від продажу BTC на 90% Block надала фінансову звітність за четвертий квартал 2023 року. Володимир Гришенко 23 лютого 2024
Marathon створив сервіс для складних BTC-транзакцій Marathon створив сервіс для складних BTC-транзакцій Нестандартні транзакції біткоїна тепер зможуть бути додані до мемпулу. Володимир Гришенко 23 лютого 2024