З MicroStrategy пішов один із топменеджерів

З MicroStrategy пішов один із топменеджерів

Кевін Адкіссон займав посаду фінансового директора. Тепер його обов'язки виконуватиме глава фірми Фонг Ле.

Фінансовий директор MicroStrategy Кевін Адкіссон звільнився з посади, пропрацювавши на ній близько семи років. Про це компанія повідомила у звіті для Комісії з цінних паперів та бірж США.

Обов'язки Адкіссона перейшли до глави MicroStrategy Фонгу Ле. Сам же Адкіссон залишиться в компанії на необумовлений термін як консультант.

MicroStrategy заснована в 1989 році Майклом Сейлором та Санджу Бансалом. Компанія займається розробленням програмного забезпечення, призначеного для аналізу внутрішніх і зовнішніх даних за допомогою технологій машинного навчання. Першим великим клієнтом MicroStrategy став McDonald's у 1992 році. Після цієї справи компанії швидко пішли вгору.

У 2020 році на той момент ще гендиректор MicroStrategy Майкл Сейлор оголосив про реалізацію Біткоїн-стратегії, того ж року компанія придбала перші BTC на $425 млн. Таким чином вона стала першою публічною компанією, яка вклала частину активів у біткоїни.

Як безпечно зберігати біткоїни
Як безпечно зберігати біткоїни
Інструкція щодо самостійного зберігання біткоїнів за допомогою апаратних гаманці...
Bitcoin Magazine 28 липня 2022

Скільки BTC купила MicroStrategy

Згідно з останнім повідомленням Сейлора, 27 червня компанія придбала 12 333 BTC за $347 млн. Таким чином на своїх рахунках вона акумулювала 152 333 $BTC, витративши на їх купівлю близько $4,52 млрд.

У середньому придбання 1 BTC обійшлося MicroStrategy в $29 668.

Майнінг може скоротити глобальні викиди на 8% Майнінг може скоротити глобальні викиди на 8% Замість критики енергомісткості Біткоїна слід використовувати його можливості, вважають в IRM. Євген Комчук 22 вересня 2023
Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Записи Ordinals заповнили блоки Біткоїна, Mt. Gox почекає з виплатами, складність майнінгу зросла, зі «сплячого» гаманця вивели 2100 BTC, біткоїн на першому місці за прибутковістю, Hut 8 та US Bitcoin об'єднаються, новий фонд від BitGo та Swan. Володимир Гришенко 22 вересня 2023
Засновник FTX залишиться у в'язниці до наступного засідання суду Засновник FTX залишиться у в'язниці до наступного засідання суду Суддя вирішив, що Сем Бенкман-Фрід може чинити тиск на свідків у справі. Володимир Гришенко 22 вересня 2023