Представлено нову бібліотеку Lightning-нод

Представлено нову бібліотеку Lightning-нод

LDK Node є спрощеним рішенням для створення самостійних нод для мобільних застосунків.

Команда проєкту Lightning Dev Kit 22 червня представила нову Lightning-бібліотеку LDK Node, яка пропонує розробникам спрощений інструмент створення самостійних нод для мобільних застосунків. Про це повідомляє Bitcoin Magazine.

LDK Node пропонує простий інтерфейс та інтегрований гаманець, дозволяючи розробникам швидко й легко створювати ноди Lightning.

Застосування LDK Node

LDK Node спеціально розроблений для полегшення інтеграції нод Lightning у мобільні застосунки. Варіанти інтеграції доступні для Swift, Kotlin, Python та Flutter. Пропонуючи прив'язку до мови та сумісність із мобільними середовищами, LDK Node прагне спростити процес розгортання нод Lightning на кінцевих користувацьких пристроях.

Крім того, команда розробників LDK Node вже розпочала роботу над наступним випуском, в якому буде реалізована підтримка отримання даних про блокчейн з Electrum або bitcoind RPC та їх збереження в бекенді Versioned Storage Service (VSS).

Що таке Lightning Network?
Що таке Lightning Network?
Lightning Network — це протокол другого рівня для Біткоїна, спеціально розроблен...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Розробка протоколів другого рівня

Новий протокол другого рівня Ark був представлений Біткоїн-розробником Бураком Кеселі 24 травня.

Протокол Ark має певні характеристики інших платіжних рішень на основі Біткоїна. Повідомляється, що він «так само конфіденційний, як і WabiSabi, настільки ж зручний, як ончейн-перекази, і настільки ж дешевий, як Lightning Network».

Metaplanet збільшила біткоїн-резерви на понад $1 млн Metaplanet збільшила біткоїн-резерви на понад $1 млн На тлі цього рішення вартість акцій компанії зросла на 21%. Володимир Гришенко 22 липня 2024
Німеччина втратила $124 млн через ранній продаж BTC-запасів Німеччина втратила $124 млн через ранній продаж BTC-запасів Прокуратура видала наказ про екстрений продаж біткоїнів, побоюючись, що їх вартість може впасти більш ніж на 10%. Володимир Гришенко 22 липня 2024
Британський футбольний клуб почав накопичувати біткоїни Британський футбольний клуб почав накопичувати біткоїни Голова правління Real Bedford Пітер МакКормак – відомий біткоїнер, тож вибір щодо резервного активу був очевидним. Дмитро Харьков 22 липня 2024