Представлено нову бібліотеку Lightning-нод

Представлено нову бібліотеку Lightning-нод

LDK Node є спрощеним рішенням для створення самостійних нод для мобільних застосунків.

Команда проєкту Lightning Dev Kit 22 червня представила нову Lightning-бібліотеку LDK Node, яка пропонує розробникам спрощений інструмент створення самостійних нод для мобільних застосунків. Про це повідомляє Bitcoin Magazine.

LDK Node пропонує простий інтерфейс та інтегрований гаманець, дозволяючи розробникам швидко й легко створювати ноди Lightning.

Застосування LDK Node

LDK Node спеціально розроблений для полегшення інтеграції нод Lightning у мобільні застосунки. Варіанти інтеграції доступні для Swift, Kotlin, Python та Flutter. Пропонуючи прив'язку до мови та сумісність із мобільними середовищами, LDK Node прагне спростити процес розгортання нод Lightning на кінцевих користувацьких пристроях.

Крім того, команда розробників LDK Node вже розпочала роботу над наступним випуском, в якому буде реалізована підтримка отримання даних про блокчейн з Electrum або bitcoind RPC та їх збереження в бекенді Versioned Storage Service (VSS).

Що таке Lightning Network?
Що таке Lightning Network?
Lightning Network — це протокол другого рівня для Біткоїна, спеціально розроблен...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Розробка протоколів другого рівня

Новий протокол другого рівня Ark був представлений Біткоїн-розробником Бураком Кеселі 24 травня.

Протокол Ark має певні характеристики інших платіжних рішень на основі Біткоїна. Повідомляється, що він «так само конфіденційний, як і WabiSabi, настільки ж зручний, як ончейн-перекази, і настільки ж дешевий, як Lightning Network».

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Чиновники з України задекларували біткоїни на мільйони, майнери продали BTC на $124 млрд, Гонконг наблизився до запуску біткоїн-ETF, кредитор-банкрут Genesis купив біткоїни, гаманець Keystone тепер може бути Bitcoin-only, будинок Томмі Хілфігера продають за BTC, Парагвай передумав забороняти майнінг. Володимир Гришенко 12 квітня 2024
ФБР допитало Біткоїн-розробників ФБР допитало Біткоїн-розробників Розслідування відбувається у справі про викрадення 216 BTC у розробника Bitcoin Core Люка Дашжра. Володимир Гришенко 12 квітня 2024
Біткоїн-стартапи за два роки отримали $1 млрд інвестицій Біткоїн-стартапи за два роки отримали $1 млрд інвестицій Результати дослідження свідчать про зростання інтересу до Біткоїн-індустрії з боку інвесторів. Володимир Гришенко 12 квітня 2024