Представлено нову бібліотеку Lightning-нод

Представлено нову бібліотеку Lightning-нод

LDK Node є спрощеним рішенням для створення самостійних нод для мобільних застосунків.

Команда проєкту Lightning Dev Kit 22 червня представила нову Lightning-бібліотеку LDK Node, яка пропонує розробникам спрощений інструмент створення самостійних нод для мобільних застосунків. Про це повідомляє Bitcoin Magazine.

LDK Node пропонує простий інтерфейс та інтегрований гаманець, дозволяючи розробникам швидко й легко створювати ноди Lightning.

Застосування LDK Node

LDK Node спеціально розроблений для полегшення інтеграції нод Lightning у мобільні застосунки. Варіанти інтеграції доступні для Swift, Kotlin, Python та Flutter. Пропонуючи прив'язку до мови та сумісність із мобільними середовищами, LDK Node прагне спростити процес розгортання нод Lightning на кінцевих користувацьких пристроях.

Крім того, команда розробників LDK Node вже розпочала роботу над наступним випуском, в якому буде реалізована підтримка отримання даних про блокчейн з Electrum або bitcoind RPC та їх збереження в бекенді Versioned Storage Service (VSS).

Що таке Lightning Network?
Що таке Lightning Network?
Lightning Network — це протокол другого рівня для Біткоїна, спеціально розроблен...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Розробка протоколів другого рівня

Новий протокол другого рівня Ark був представлений Біткоїн-розробником Бураком Кеселі 24 травня.

Протокол Ark має певні характеристики інших платіжних рішень на основі Біткоїна. Повідомляється, що він «так само конфіденційний, як і WabiSabi, настільки ж зручний, як ончейн-перекази, і настільки ж дешевий, як Lightning Network».

Компанії в США хочуть зобов'язати звітувати про LN-транзакції Компанії в США хочуть зобов'язати звітувати про LN-транзакції Запропонований законопроєкт має «захистити від маніпуляцій та шахрайства» на ринку. Володимир Гришенко 29 вересня 2023
Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Біткоїн у Китаї стає дедалі легальнішим, SEC продовжує відкладати заявки на біткоїн-ETF, MicroStrategy нарощує запаси BTC, Human Rights Foundation роздасть гранти, майнери видобули «зламаний» блок, в Україні правоохоронців навчатимуть шукати цифрові активи, у Coinbase виявили майже 1 млн BTC. Володимир Гришенко 29 вересня 2023
У Казахстані майнери вимагають знизити ціни на електроенергію У Казахстані майнери вимагають знизити ціни на електроенергію Інакше майнінгові компанії обіцяють остаточно згорнути свою діяльність. Володимир Гришенко 29 вересня 2023