Кількість активних біткоїн-адрес досягла місячного максимуму

Кількість активних біткоїн-адрес досягла місячного максимуму

BTC-адреси активізувалися на тлі посилення тиску американських регуляторів на біржі.

Власники біткоїнів почали масово виводити монети з бірж, внаслідок чого кількість активних BTC-адрес досягла місячного максимуму в 53,5 млн. Відповідні дані подає аналітичний сервіс Glassnode.

«Кількість активних адрес щойно досягла місячного максимуму в 53,53 млн. Попередній місячний максимум у 53,41 млн був зафіксований 7 червня 2023», – наголосили експерти Glassnode.

Про активність на ринку повідомили й аналітики Santiment. За їхніми словами, обсяг торгів справді зріс по всьому ринку. Спостерігається сплеск як щодо покупок, так і щодо панічних продажів. Оскільки обсяги торгів біткоїна досягли максимуму за місяць, можна очікувати вищої, ніж зазвичай, волатильності, прогнозують вони.

Атака SEC на біржі

На початку цього тижня Комісія з цінних паперів та бірж США (SEC) подала низку позовів до централізованих бірж Coinbase та Binance. Це спричинило масовий відтік коштів з торгових майданчиків.

Регулятор звинуватив біржі в незаконній торгівлі активами, незареєстрованими цінними паперами та порушеннях у наданні послуг стейкінгу.

Binance, коментуючи ситуацію, висловила розчарування та вказала на свою активну співпрацю із SEC у проведенні розслідування. Представники торгової платформи наголосили, що біржа брала участь у широких обговореннях з метою досягнення врегулювання, проте регулятор вирішив діяти в односторонньому порядку.

Компанія розкритикувала підхід SEC до правозастосування, закликавши до більшої ясності в регулюванні індустрії цифрових активів.

Ви купили біткоїни: де та як їх тепер зберігати
Ви купили біткоїни: де та як їх тепер зберігати
Після того як ви купили свої перші біткоїни на біткоїн-біржі або лише збираєтесь...
Ігор Королишин 04 жовтня 2022

Скільки сьогодні «сплячих» адрес

Між іншим, за даними аналітичних сервісів, частка біткоїнів, які не переміщалися в мережі понад п'ять років, досягла 28,9% від кількості видобутих на сьогодні монет.

Зауважимо, що за останніми даними на сьогодні намайнили вже понад 90% біткоїнів – 19,4 млн з 21 млн BTC.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Акції майнерів дорожчають через Трампа, Terraform Labs виплатить $4,5 млрд штрафу, кити активно накопичують BTC, новий гаманець від Trezor, найбільший банк Бразилії дозволив біткоїн-торгівлю, канадська DeFi-компанія купує BTC,  Riot Platforms намагається поглинути Bitfarms. Володимир Гришенко 14 червня 2024
Trezor представив новий гаманець Trezor представив новий гаманець Разом з пристроєм розробники презентували нову клієнтську програму Trezor Expert. Володимир Гришенко 14 червня 2024
Riot Platforms збільшує свою частку у Bitfarms Riot Platforms збільшує свою частку у Bitfarms Американський майнер купив додатково ще понад 1,4 млн акцій конкурента. Володимир Гришенко 14 червня 2024