Децентралізована соцмережа Zion запровадила Lightning Network

Децентралізована соцмережа Zion запровадила Lightning Network

Користувачі соціальної мережі тепер можуть здійснювати миттєві платежі в BTC.

Соцмережа Zion, яка працює на базі децентралізованої вебплатформи, представила оновлення, яке дозволяє користувачам здійснювати платежі в біткоїнах за допомогою Lightning Network у своїх приватних зашифрованих повідомленнях. Про це повідомляє Bitcoin Magazine.

Впровадження біткоїн-платежів через Lightning Network відповідає основній місії Zion зі звільнення соціальних мереж від контролю великих технологічних компаній. Використовуючи децентралізовану природу біткоїна та можливості Lightning Network, Zion дає змогу користувачам вільно здійснювати угоди та спілкуватися без загрози для конфіденційності чи обмежень, що накладаються традиційними платформами соціальних мереж.

Така інтеграція в екосистему Zion усуває потребу сплати послуг платформи. Як зазначають представники соцмережі, кожен сатоші має значення, це забезпечує безперешкодний досвід для користувачів, які здійснюють фінансові операції.

Завдяки інструментам Lightning користувачі Zion можуть вільно висловлювати свої думки і водночас безпосередньо підтримувати розробників контенту.

Що таке Zion

Zion – це соціальна мережа із колегіальним управлінням, де учасники є повними власниками своїх даних. За допомогою Zion можна публікувати контент для друзів і передплатників, спілкуватися у спільнотах, переглядати контент інших користувачів.

Zion обходить стороною корпоративні мотиви прибутку та наділяє кожного користувача повним суверенітетом. Це дозволяє створити мережу, вільну від цільової реклами, централізованої модерації та довільної цензури.

За допомогою Zion користувачі можуть використовувати спільноти для зростання своєї аудиторії та отримувати дохід від збільшення кількості розміщеного контенту та від зборів спільноти.

Що таке Lightning Network?
Що таке Lightning Network?
Lightning Network — це протокол другого рівня для Біткоїна, спеціально розроблен...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Соцмережі та біткоїни

Співпраця з компанією eToro дала можливість соцмережі Twitter запустити торгівлю біткоїнами та криптовалютами. Партнерство із фінтех-компанією дозволило розширити функцію Twitter cashtags, яка надає користувачам можливість переглядати торгові дані в режимі реального часу.

Доступ до нових фінансових функцій можна отримати через вкладку «перегляд на eToro», яка перенаправляє користувачів на торгову платформу.

MicroStrategy купила ще 5445 BTC MicroStrategy купила ще 5445 BTC Купівля біткоїнів коштувала компанії $147 млн. Володимир Гришенко 25 вересня 2023
Українських правоохоронців навчають відстежувати цифрові активи Українських правоохоронців навчають відстежувати цифрові активи IRS спільно з компаніями CipherTrace та BlockTrace провели другий раунд навчання. Володимир Гришенко 25 вересня 2023
В Африці біткоїном користуються частіше, ніж у США та Європі В Африці біткоїном користуються частіше, ніж у США та Європі За рік через регіон пройшло близько $117 млрд у біткоїнах і криптовалютах. Володимир Гришенко 25 вересня 2023