Сервіс BottlePay закривається

Сервіс BottlePay закривається

Клієнти мають вивести свої біткоїни до 24 липня, інакше вони будуть конвертовані у фіатну валюту.

Сервіс біткоїн-платежів BottlePay оголосив про припинення діяльності з 24 липня 2023 року, і у зв'язку із цим користувачів просять вивести свої кошти. Про це повідомили на офіційному сайті застосунку.

Розробники запевняють, що клієнти можуть не турбуватися, тому що їхні кошти у повній безпеці. Однак вони мають їх вивести до вказаної дати.

«До цієї дати ви маєте вивести свої кошти в біткоїнах або фіатній валюті (GBP/EUR) із застосунку BottlePay. Якщо ви раніше поповнювали свій рахунок у BottlePay фіатними грошима, у вас буде «призначено банківський рахунок», на який ви зможете вивести кошти. Якщо цей банківський рахунок було змінено або закрито, ви маєте зв'язатися з нами через чат у застосунку або електронною поштою», – повідомили представники BottlePay.

Кожен біткоїн, що залишився на рахунку після дати закриття, буде конвертовано у фіатну валюту й автоматично повернено на зазначений банківський рахунок. Та сама ситуація і з фіатними коштами. Якщо повернути кошти на банківський рахунок не вдасться, партнерський сервіс Modulr зберігатиме фіатну валюту протягом шести років. Щоб отримати ці гроші, потрібно зв'язатися зі службою підтримки клієнтів Modulr.

Що таке BottlePay

Застосунок BottlePay побудований на базі технології Lightning Network. Наприкінці 2019 року британська компанія Block Matrix оголосила про закриття проєкту через ухвалення П'ятої директиви ЄС щодо боротьби з відмиванням грошей. Однак 2020 року BottlePay вдалося реанімувати та повернути на ринок. У липні цього ж року розробники оголосили про запуск бета-версії покращеного застосунку. Стартап провів вдалий раунд із залучення інвестицій, і в березні 2021 року вдалося запустити функції відправки платежів і пожертвувань у біткоїнах.

Наприкінці 2021 року платформа New York Digital Investment Group (NYDIG) поглинула британський стартап BottlePay, сума угоди не уточнюється, за деякими даними, вона становила близько $300 млн.

Що таке Lightning Network?
Що таке Lightning Network?
Lightning Network — це протокол другого рівня для Біткоїна, спеціально розроблен...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Які ще компанії закрилися

Вимушена була закритися і біржа Hotbit, яка пропрацювала на ринку п'ять років. Представники торговельного майданчика розповіли, що сьогодні централізовані платформи та сервіси стають незручними, а складні регуляторні правила роблять їх менш привабливими у довгостроковій перспективі.

Кількість біткоїн-банкоматів у світі почала зростати Кількість біткоїн-банкоматів у світі почала зростати У травні порівняно з попереднім місяцем кількість таких пристроїв зросла на 5% і досягла 35 065 одиниць. Володимир Гришенко 05 червня 2023
Google допоможе розвивати мережу Lightning Google допоможе розвивати мережу Lightning Провайдер Voltage уклав партнерську угоду з Google Cloud, що дозволить клієнтам створювати вузли Біткоїна та Lightning по всьому світу. Володимир Гришенко 02 червня 2023
Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Складність майнінгу зростає, місячний дохід майнерів перевищив $900 млн, податки для майнерів у США не зростуть, Tether добуватиме BTC, обсяг торгів на біржах знизився, оновився BTCPay Server, Сейфедін Аммус працюватиме радником у Сальвадорі. Володимир Гришенко 02 червня 2023