Для записів Ordinals створили RGB-маркетплейс

Для записів Ordinals створили RGB-маркетплейс

Майданчик дозволить торгувати будь-яким активом, випущеним на смарт-контрактах Біткоїна.

Компанія Digital Bitcoin Art and Assets (DIBA) оголосила про запуск торгової платформи для записів Ordinals, яка використовує смарт-контракти RGB. Про це повідомляє CoinDesk.

Новий маркетплейс дозволить користувачам торгувати будь-яким активом, випущеним на смарт-контрактах Біткоїна протоколі другого рівня Lightning Network. DIBA у співпраці з майнером Hut 8 Mining (HUT) випустила Bitcoin-only гаманець, в якому можна зберігати музичні файли та витвори мистецтва.

Останнім часом токени й активи на блокчейні Біткоїна активно використовуються для залучення користувачів. Найбільш помітним був ажіотаж, викликаний протоколом Ordinals і токенами BRC-20, коли розробники випускають токени або зображення на Біткоїні, що призводило до високих комісій під час здійснення транзакцій.

Своєю чергою, DIBA працює зі смарт-контрактами Really Good for Bitcoin (RGB), які побудовані на мережах другого рівня. Протокол RGB дозволяє проводити дешевші транзакції, спрощуючи випуск токенів на Біткоїні, заявив співзасновник DIBA Гідеона Нвезе.

Хто ще цікавиться Ordinals

Компанія MicroStrategy Майкла Сейлора зацікавлена у використанні протоколу Ordinals для створення застосунків. На думку Сейлора, ця технологія потенційно сприяє розвитку інновацій на ринку цифрових активів, а ажіотаж навколо Ordinals потрібен, оскільки «майнери біткоїнів мають отримувати зиск у довгостроковій перспективі».

Він також додав, що розроблення застосунків, які базуються на функціоналі першої криптовалюти, сприяє загальному прийняттю активу серед впливових осіб, компаній та урядів.

Що таке Lightning Network?
Що таке Lightning Network?
Lightning Network — це протокол другого рівня для Біткоїна, спеціально розроблен...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Доходи майнерів

Останнім часом головним фактором зростання доходу майнінгових компаній стало запровадження протоколу Ordinals та активне розміщення записів у блокчейні Біткоїна. Через цей фактор сума та загальні обсяги комісій рекордно зросли.

Так, у поточному місяці загальний обсяг комісій у мережі Біткоїна досяг п'ятирічного максимуму в 13,4 BTC за годину. За даними від 17 травня, майнери заробляють $29,6 млн на день.

SEC завалили «біткоїн-заявками» SEC завалили «біткоїн-заявками» За місяць до комісії подали рекордну кількість документів, пов'язаних з BTC. Володимир Гришенко 06 грудня 2023
Біткоїни тепер можна переказувати через месенджери та соцмережі Біткоїни тепер можна переказувати через месенджери та соцмережі Нова функція, що дозволяє переказувати BTC за посиланням, з'явилася в гаманці Coinbase. Володимир Гришенко 06 грудня 2023
На CME ажіотаж навколо BTC-ф'ючерсів На CME ажіотаж навколо BTC-ф'ючерсів Сплеск активності на Чиказькій товарній біржі відбувається на тлі зростання курсу біткоїна. Володимир Гришенко 06 грудня 2023