Кити у квітні купили BTC на $1,8 млрд

Кити у квітні купили BTC на $1,8 млрд

Великі інвестори завершили квітень на сильній ноті. Це свідчить про їхні «бичачі» настрої.

Біткоїн-кити купили BTC на суму близько $1,8 млрд, починаючи з другої половини квітня, коли курс був вищим за позначку $30 000. Відповідні дані надала аналітична компанія Santiment.

«Кити знову спокійно накопичують резерви з того часу, як 11 квітня курс перевищив $30 000. Після цієї дати, коли ціни трохи впали, адреси з балансом від 100 до 10 000 BTC разом додали 64 094 біткоїнів», – йдеться у повідомленні.

Як показано на поданому компанією графіку, пропозиція BTC з боку великих власників активу знизилася в період з кінця березня по першу декаду квітня. Коли курс різко зріс до позначки $30 000, резерви китів знизилися до локального мінімуму.

Потім спостерігається загальний висхідний тренд, що говорить про те, що вони знову почали купувати. Той факт, що кити завершили квітень на сильній ноті, попри те, що ринок все ще не визначився у своєму напрямку, є позитивним знаком, оскільки він показує, що великі інвестори, як і раніше, дотримуються «бичачих» переконань.

Активність біткоїн-китів

Аналітики останнім часом спостерігають активізацію адрес з великою кількістю BTC. Це насамперед пов'язано зі зростанням курсу біткоїна. Наприклад, наприкінці квітня була зафіксована у мережі транзакція на 23 500 BTC.

Минулого тижня прокинулася BTC-адреса, яка «спала» близько 12 років. З неї здійснено чотири транзакції по 100 BTC кожна на інший невідомий гаманець.

Де та як торгувати біткоїнами в Україні
Де та як торгувати біткоїнами в Україні
Торгівля та інвестиції в біткоїн можуть бути чудовим способом заробити або примн...
Ігор Королишин 04 квітня 2023

Зростання числа біткоїн-мільйонерів

Кількість адрес цього року, на балансі яких є BTC на суму понад $1 млн, зросла більше ніж удвічі й на 2 травня становила 72 339. Станом на початок 2023 року їх було 28 084. На 5467 адресах зберігаються BTC на суму понад $10 млн.

У звіті консалтингової компанії deVere Group зазначалося, що понад 82% доларових мільйонерів консультувалися щодо інвестування у біткоїн протягом 2022 року.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Україна впровадить норми MiCA, але поки не змінить статусу Біткоїна, Ledger призупинив випуск Recover, Trezor прозвітував про зростання продажів, розроблено новий протокол другого рівня, поодинокий майнер здобув блок Біткоїна, закривається біржа Hotbit, а на активи Celsius знайшовся покупець. Володимир Гришенко 26 травня 2023
Продаж гаманців Trezor зріс на 900% Продаж гаманців Trezor зріс на 900% Покупці звернули увагу на продукти компанії на тлі негативних новин про її конкурента – Ledger. Володимир Гришенко 26 травня 2023
Курс біткоїна за тиждень: помірна корекція Курс біткоїна за тиждень: помірна корекція Невизначеність щодо перемовин про підняття стелі держборгу США впливає на інвесторів. Дмитро Харьков 26 травня 2023