MicroStrategy інтегрувала Lighting Network у корпоративну пошту

MicroStrategy інтегрувала Lighting Network у корпоративну пошту

Засновник компанії Майкл Сейлор вже протестував нову функцію.

Компанія MicroStrategy почала під’єднувати протокол Lighting Network до корпоративної пошти. Про це розказав у своєму Twitter засновник компанії Майкл Сейлор.

Виконавчий голова компанії поділився скриншотом кількох транзакцій, надісланих на адресу «[email protected]» від інших користувачів у вигляді сатоші – найменшого номіналу біткоїна.

Взаємовідносини MicroStrategy з LN

Сейлор завжди виступав за активні інвестиції MicroStrategy в біткоїн, які, на його думку, спрямовані на зміцнення балансу фірми. Саме тому ця компанія активно підтримує інновації, пов’язані з цифровим золотом.

Засновник MicroStrategy впевнений, що компанії можуть ефективно використовувати Lightning Network як інструмент для стимулювання клієнтів надавати відгуки та складати звіти про використання продуктів та послуг. Винагорода в сатоші може виконувати ці функції, що дозволяє збалансувати інтереси як клієнтів, так і компаній.

MicroStrategy інтегрує Lightning Network за допомогою протоколу Lightning Address, що дає можливість користувачам прив'язувати «інтернет-ідентифікатор» до своєї адреси електронної пошти замість копіювання адрес гаманців або використання QR-кодів.

Наразі MicroStrategy не повідомляє, чи інтегрований Lightning Network з усіма корпоративними електронними адресами.

Що таке Lightning Network?
Що таке Lightning Network?
Lightning Network — це протокол другого рівня для Біткоїна, спеціально розроблен...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Технологічні рішення MicroStrategy на основі LN

У 2023 році MicroStrategy планує випустити нове програмне забезпечення та технологічні рішення, що базуватимуться на технології Lightning Network.

Головною метою є оптимізація маркетингової діяльності компаній. Крім того, MicroStrategy зосереджує увагу на покращенні кібербезпеки корпоративних сайтів.

У Bernstein радять купити акції кількох майнінгових компаній У Bernstein радять купити акції кількох майнінгових компаній Riot Platforms і CleanSpark ймовірно зможуть швидко адаптуватися до умов ринку після халвінгу. Володимир Гришенко 17 квітня 2024
На біржах можуть закінчитися біткоїни На біржах можуть закінчитися біткоїни Резерви торгових майданчиків наразі становлять 2 млн ВТС. Володимир Гришенко 17 квітня 2024
Павло Дуров розповів про свої біткоїни Павло Дуров розповів про свої біткоїни Засновник месенджера Telegram Павло Дуров розповів про свої біткоїни в інтерв’ю журналісту Такеру Карлсону. Володимир Гришенко 17 квітня 2024