MicroStrategy інтегрувала Lighting Network у корпоративну пошту

MicroStrategy інтегрувала Lighting Network у корпоративну пошту

Засновник компанії Майкл Сейлор вже протестував нову функцію.

Компанія MicroStrategy почала під’єднувати протокол Lighting Network до корпоративної пошти. Про це розказав у своєму Twitter засновник компанії Майкл Сейлор.

Виконавчий голова компанії поділився скриншотом кількох транзакцій, надісланих на адресу «[email protected]» від інших користувачів у вигляді сатоші – найменшого номіналу біткоїна.

Взаємовідносини MicroStrategy з LN

Сейлор завжди виступав за активні інвестиції MicroStrategy в біткоїн, які, на його думку, спрямовані на зміцнення балансу фірми. Саме тому ця компанія активно підтримує інновації, пов’язані з цифровим золотом.

Засновник MicroStrategy впевнений, що компанії можуть ефективно використовувати Lightning Network як інструмент для стимулювання клієнтів надавати відгуки та складати звіти про використання продуктів та послуг. Винагорода в сатоші може виконувати ці функції, що дозволяє збалансувати інтереси як клієнтів, так і компаній.

MicroStrategy інтегрує Lightning Network за допомогою протоколу Lightning Address, що дає можливість користувачам прив'язувати «інтернет-ідентифікатор» до своєї адреси електронної пошти замість копіювання адрес гаманців або використання QR-кодів.

Наразі MicroStrategy не повідомляє, чи інтегрований Lightning Network з усіма корпоративними електронними адресами.

Що таке Lightning Network?
Що таке Lightning Network?
Lightning Network — це протокол другого рівня для Біткоїна, спеціально розроблен...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Технологічні рішення MicroStrategy на основі LN

У 2023 році MicroStrategy планує випустити нове програмне забезпечення та технологічні рішення, що базуватимуться на технології Lightning Network.

Головною метою є оптимізація маркетингової діяльності компаній. Крім того, MicroStrategy зосереджує увагу на покращенні кібербезпеки корпоративних сайтів.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Україна впровадить норми MiCA, але поки не змінить статусу Біткоїна, Ledger призупинив випуск Recover, Trezor прозвітував про зростання продажів, розроблено новий протокол другого рівня, поодинокий майнер здобув блок Біткоїна, закривається біржа Hotbit, а на активи Celsius знайшовся покупець. Володимир Гришенко 26 травня 2023
Продаж гаманців Trezor зріс на 900% Продаж гаманців Trezor зріс на 900% Покупці звернули увагу на продукти компанії на тлі негативних новин про її конкурента – Ledger. Володимир Гришенко 26 травня 2023
Курс біткоїна за тиждень: помірна корекція Курс біткоїна за тиждень: помірна корекція Невизначеність щодо перемовин про підняття стелі держборгу США впливає на інвесторів. Дмитро Харьков 26 травня 2023