Ralph Lauren прийматиме BTC

Ralph Lauren прийматиме BTC

Будинок моди прийматиме біткоїни у своєму новому магазині у Флориді.

Відомий американський модний бренд Ralph Lauren уклав партнерство з платіжною системою BitPay, щоб приймати біткоїн-платежі у своєму новому магазині в Маямі. Про це стало відомо із заяви BitPay.

Це буде перший роздрібний магазин бренду, який прийматиме платежі в BTC. Повернення коштів також здійснюватиметься в біткоїні та дорівнюватиме загальній доларовій вартості товару, що повертається.

Для того, щоб заплатити у BTC, покупцеві потрібно буде відсканувати QR-код або вписати деталі транзакції в будь-якому біткоїн-додатку.

Маямі – місто для Біткоїн-ентузіастів

Маямі вважають одним з п'яти найкращих міст США для Біткоїн-ентузіастів.

Зокрема, мер Маямі Френсіс Суарес давно дав зрозуміти, що він є прихильником цифрових валют. У 2021 році Суарес став першим американським політиком, який почав офіційно отримувати й отримує дотепер зарплату в біткоїнах.

Щороку в Маямі також проводиться чимало заходів та конференцій для Біткоїн-ентузіастів, у тому числі майбутня 2023 Bitcoin Conference – найбільша Біткоїн-конференція у світі.

Як відбуваються біткоїн-транзакції?
Як відбуваються біткоїн-транзакції?
Транзакції BTC складаються з трьох частин: суми транзакції, адреси, з якої були ...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Модний дім Balenciaga вже рік приймає біткоїни

У травні 2022 року стало відомо, що відомий бренд одягу Balenciaga почав приймати оплату в біткоїнах.

Ще раніше пілотний проєкт із приймання платежів в біткоїнах у США запустив також модний дім Gucci.

В Африці виробництво шоколаду оптимізували за рахунок майнінгу В Африці виробництво шоколаду оптимізували за рахунок майнінгу Сушіння какао-бобів за допомогою «асіків» відбувається втричі швидше, ніж на сонці. Володимир Гришенко 04 грудня 2023
Катар може інвестувати в біткоїн до $500 млрд Катар може інвестувати в біткоїн до $500 млрд Для цього влада країни планує використовувати Суверенний фонд добробуту Катару. Євген Комчук 04 грудня 2023
Біткоїн обійшов за капіталізацією компанію Уоррена Баффета Біткоїн обійшов за капіталізацією компанію Уоррена Баффета Капіталізація головного цифрового активу досягла $811 млрд, а Berkshire Hathaway – $779 млрд. Володимир Гришенко 04 грудня 2023