Ralph Lauren прийматиме BTC

Ralph Lauren прийматиме BTC

Будинок моди прийматиме біткоїни у своєму новому магазині у Флориді.

Відомий американський модний бренд Ralph Lauren уклав партнерство з платіжною системою BitPay, щоб приймати біткоїн-платежі у своєму новому магазині в Маямі. Про це стало відомо із заяви BitPay.

Це буде перший роздрібний магазин бренду, який прийматиме платежі в BTC. Повернення коштів також здійснюватиметься в біткоїні та дорівнюватиме загальній доларовій вартості товару, що повертається.

Для того, щоб заплатити у BTC, покупцеві потрібно буде відсканувати QR-код або вписати деталі транзакції в будь-якому біткоїн-додатку.

Маямі – місто для Біткоїн-ентузіастів

Маямі вважають одним з п'яти найкращих міст США для Біткоїн-ентузіастів.

Зокрема, мер Маямі Френсіс Суарес давно дав зрозуміти, що він є прихильником цифрових валют. У 2021 році Суарес став першим американським політиком, який почав офіційно отримувати й отримує дотепер зарплату в біткоїнах.

Щороку в Маямі також проводиться чимало заходів та конференцій для Біткоїн-ентузіастів, у тому числі майбутня 2023 Bitcoin Conference – найбільша Біткоїн-конференція у світі.

Як відбуваються біткоїн-транзакції?
Як відбуваються біткоїн-транзакції?
Транзакції BTC складаються з трьох частин: суми транзакції, адреси, з якої були ...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Модний дім Balenciaga вже рік приймає біткоїни

У травні 2022 року стало відомо, що відомий бренд одягу Balenciaga почав приймати оплату в біткоїнах.

Ще раніше пілотний проєкт із приймання платежів в біткоїнах у США запустив також модний дім Gucci.

Кількість біткоїн-банкоматів у світі почала зростати Кількість біткоїн-банкоматів у світі почала зростати У травні порівняно з попереднім місяцем кількість таких пристроїв зросла на 5% і досягла 35 065 одиниць. Володимир Гришенко 05 червня 2023
Google допоможе розвивати мережу Lightning Google допоможе розвивати мережу Lightning Провайдер Voltage уклав партнерську угоду з Google Cloud, що дозволить клієнтам створювати вузли Біткоїна та Lightning по всьому світу. Володимир Гришенко 02 червня 2023
Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Складність майнінгу зростає, місячний дохід майнерів перевищив $900 млн, податки для майнерів у США не зростуть, Tether добуватиме BTC, обсяг торгів на біржах знизився, оновився BTCPay Server, Сейфедін Аммус працюватиме радником у Сальвадорі. Володимир Гришенко 02 червня 2023