Ralph Lauren прийматиме BTC

Ralph Lauren прийматиме BTC

Будинок моди прийматиме біткоїни у своєму новому магазині у Флориді.

Відомий американський модний бренд Ralph Lauren уклав партнерство з платіжною системою BitPay, щоб приймати біткоїн-платежі у своєму новому магазині в Маямі. Про це стало відомо із заяви BitPay.

Це буде перший роздрібний магазин бренду, який прийматиме платежі в BTC. Повернення коштів також здійснюватиметься в біткоїні та дорівнюватиме загальній доларовій вартості товару, що повертається.

Для того, щоб заплатити у BTC, покупцеві потрібно буде відсканувати QR-код або вписати деталі транзакції в будь-якому біткоїн-додатку.

Маямі – місто для Біткоїн-ентузіастів

Маямі вважають одним з п'яти найкращих міст США для Біткоїн-ентузіастів.

Зокрема, мер Маямі Френсіс Суарес давно дав зрозуміти, що він є прихильником цифрових валют. У 2021 році Суарес став першим американським політиком, який почав офіційно отримувати й отримує дотепер зарплату в біткоїнах.

Щороку в Маямі також проводиться чимало заходів та конференцій для Біткоїн-ентузіастів, у тому числі майбутня 2023 Bitcoin Conference – найбільша Біткоїн-конференція у світі.

Як відбуваються біткоїн-транзакції?
Як відбуваються біткоїн-транзакції?
Транзакції BTC складаються з трьох частин: суми транзакції, адреси, з якої були ...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Модний дім Balenciaga вже рік приймає біткоїни

У травні 2022 року стало відомо, що відомий бренд одягу Balenciaga почав приймати оплату в біткоїнах.

Ще раніше пілотний проєкт із приймання платежів в біткоїнах у США запустив також модний дім Gucci.

Курс біткоїна за тиждень: консолідація триває Курс біткоїна за тиждень: консолідація триває Головний цифровий актив перебуває у боковому тренді поблизу важливого рівня опору. Дмитро Харьков 24 травня 2024
Дев’ятий день поспіль біткоїн-ETF фіксують чистий приплив коштів Дев’ятий день поспіль біткоїн-ETF фіксують чистий приплив коштів Лідером з надходжень знову став фонд IBIT від BlackRock, за ним слідує FBTC від Fidelity. Володимир Гришенко 24 травня 2024
На вершині Евересту встановили прапор Біткоїна На вершині Евересту встановили прапор Біткоїна Висоту у 8849 метрів за 50 днів підкорив біткоїнер Дадван Юсуф. Володимир Гришенко 24 травня 2024