Торгівля BTC у Чилі стала доступнішою

Торгівля BTC у Чилі стала доступнішою

Мешканці країни тепер можуть займатися трейдингом на платформі MercadoLibre.

Найбільша платформа електронної комерції в Латинській Америці MercadoLibre оголосила, що відкрила доступ до торгівлі біткоїнами для своїх користувачів у Чилі, повідомляє Bitcoin Magazine.

Тепер чилійські користувачі компанії зможуть купувати, продавати та зберігати біткоїни через спеціальний додаток MercadoPago.

«У Чилі ми стали першим цифровим акаунтом, який пропонує такий тип операцій. Коли ми запустили цю функцію в Мексиці, протягом першого місяця до торгівлі доєдналися 150 000 користувачів, а в Бразилії ми вже маємо 2 млн користувачів, і ця цифра продовжує зростати», – розповів у своєму LinkedIn президент MercadoLibre Освальдо Гіменес.

Метою запуску торгівлі біткоїнами він назвав стале усунення бар'єрів для доступу до ринку цифрових активів у Чилі. Таким чином люди з невеликим досвідом або знаннями в цій галузі зможуть отримати доступ до трейдингу.

Що таке MercadoLibre

MercadoLibre – це торгова платформа, заснована в Аргентині у 1999 році, де продавці платять комісію за успішні транзакції, що дорівнює відсотку від загального обсягу продажів.

Платформа має понад 174 млн користувачів у Латинській Америці, що робить її найпопулярнішим сайтом електронної комерції в регіоні.

Як відбуваються біткоїн-транзакції?
Як відбуваються біткоїн-транзакції?
Транзакції BTC складаються з трьох частин: суми транзакції, адреси, з якої були ...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Все більше людей хочуть торгувати біткоїнами

Все більше компаній у світі надають своїм клієнтам доступ до торгівлі BTC. Наприклад, німецький банк Dwpbank збирається запустити платформу для трейдингу. Новою послугою зможуть скористатися понад 1200 його банків-партнерів.

Платформа wpNex орієнтовно почне працювати у другій половині 2023 року. Водночас у сервісу вже з’явилися перші користувачі.

SEC завалили «біткоїн-заявками» SEC завалили «біткоїн-заявками» За місяць до комісії подали рекордну кількість документів, пов'язаних з BTC. Володимир Гришенко 06 грудня 2023
Біткоїни тепер можна переказувати через месенджери та соцмережі Біткоїни тепер можна переказувати через месенджери та соцмережі Нова функція, що дозволяє переказувати BTC за посиланням, з'явилася в гаманці Coinbase. Володимир Гришенко 06 грудня 2023
На CME ажіотаж навколо BTC-ф'ючерсів На CME ажіотаж навколо BTC-ф'ючерсів Сплеск активності на Чиказькій товарній біржі відбувається на тлі зростання курсу біткоїна. Володимир Гришенко 06 грудня 2023