Гонконг хоче спростити роботу Біткоїн-компаній

Гонконг хоче спростити роботу Біткоїн-компаній

Регіон хоче полегшити надання банківських операцій для компаній, які працюють з біткоїном та криптовалютами.

У Гонконзі місцеві регулятори вирішили організувати зустріч між банкірами та компаніями, що працюють у сфері біткоїна та криптовалют. Мета зустрічі – спростити фінансування сектора, пише Bloomberg.

Круглий стіл заплановано на 28 квітня у Валютно-фінансовому управлінні Гонконгу. Його присвятять обміну практичним досвідом і обговоренню перспектив відкриття та ведення банківських рахунків для компаній з Біткоїн-індустрії.

Ще минулого року Гонконг оприлюднив план, згідно з яким він збирається перетворитися на центр цифрових активів. Але зараз сектор розвивається повільно через труднощі у встановленні належних банківських процесів для базових потреб, таких як зарплатні рахунки та суворі правила KYC.

Чому Гонконгом зацікавилися біржі

Лояльність Гонконгу до Біткоїн-індустрії стала каталізатором зростання інтересу бірж до цього регіону.

28 березня біткоїн-біржа OKX оголосила про створення гонконзького філіалу. Аналогічну заявку на отримання ліцензії ще 20 лютого також подала біржа Huobi.

Як відбуваються біткоїн-транзакції?
Як відбуваються біткоїн-транзакції?
Транзакції BTC складаються з трьох частин: суми транзакції, адреси, з якої були ...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Торгівля BTC у Гонконгу

У лютому 2023 року Комісія з цінних паперів та ф'ючерсів Гонконгу (SFC) розпочала процес консультацій з надання доступу до торгівлі BTC для роздрібних інвесторів.

Професійні інвестори зможуть розпочати торги вже влітку 2023.

У Нігерії пропонують заборонити біткоїн-біржі У Нігерії пропонують заборонити біткоїн-біржі Радник президента вважає, що торговельні майданчики негативно впливають на курс національної валюти. Володимир Гришенко 22 лютого 2024
До Квона можуть екстрадувати до США До Квона можуть екстрадувати до США Відповідне рішення ухвалив Верховний суд Чорногорії. Однак його можуть оскаржити в апеляційному суді. Володимир Гришенко 22 лютого 2024
Том Лі очікує біткоїн по $150 000 Том Лі очікує біткоїн по $150 000 На думку аналітика, на зростання курсу вплинуть халвінг, що наближається, і пом'якшення грошово-кредитної політики. Володимир Гришенко 22 лютого 2024