Гонконг хоче спростити роботу Біткоїн-компаній

Гонконг хоче спростити роботу Біткоїн-компаній

Регіон хоче полегшити надання банківських операцій для компаній, які працюють з біткоїном та криптовалютами.

У Гонконзі місцеві регулятори вирішили організувати зустріч між банкірами та компаніями, що працюють у сфері біткоїна та криптовалют. Мета зустрічі – спростити фінансування сектора, пише Bloomberg.

Круглий стіл заплановано на 28 квітня у Валютно-фінансовому управлінні Гонконгу. Його присвятять обміну практичним досвідом і обговоренню перспектив відкриття та ведення банківських рахунків для компаній з Біткоїн-індустрії.

Ще минулого року Гонконг оприлюднив план, згідно з яким він збирається перетворитися на центр цифрових активів. Але зараз сектор розвивається повільно через труднощі у встановленні належних банківських процесів для базових потреб, таких як зарплатні рахунки та суворі правила KYC.

Чому Гонконгом зацікавилися біржі

Лояльність Гонконгу до Біткоїн-індустрії стала каталізатором зростання інтересу бірж до цього регіону.

28 березня біткоїн-біржа OKX оголосила про створення гонконзького філіалу. Аналогічну заявку на отримання ліцензії ще 20 лютого також подала біржа Huobi.

Як відбуваються біткоїн-транзакції?
Як відбуваються біткоїн-транзакції?
Транзакції BTC складаються з трьох частин: суми транзакції, адреси, з якої були ...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Торгівля BTC у Гонконгу

У лютому 2023 року Комісія з цінних паперів та ф'ючерсів Гонконгу (SFC) розпочала процес консультацій з надання доступу до торгівлі BTC для роздрібних інвесторів.

Професійні інвестори зможуть розпочати торги вже влітку 2023.

Кількість біткоїн-банкоматів у світі почала зростати Кількість біткоїн-банкоматів у світі почала зростати У травні порівняно з попереднім місяцем кількість таких пристроїв зросла на 5% і досягла 35 065 одиниць. Володимир Гришенко 05 червня 2023
Google допоможе розвивати мережу Lightning Google допоможе розвивати мережу Lightning Провайдер Voltage уклав партнерську угоду з Google Cloud, що дозволить клієнтам створювати вузли Біткоїна та Lightning по всьому світу. Володимир Гришенко 02 червня 2023
Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Складність майнінгу зростає, місячний дохід майнерів перевищив $900 млн, податки для майнерів у США не зростуть, Tether добуватиме BTC, обсяг торгів на біржах знизився, оновився BTCPay Server, Сейфедін Аммус працюватиме радником у Сальвадорі. Володимир Гришенко 02 червня 2023