Біткоїн-кит зробив переказ на $300 млн однією транзакцією

Біткоїн-кит зробив переказ на $300 млн однією транзакцією

На порожній гаманець надійшло одразу 13 369 BTC, тепер це одна з найбільших адрес у мережі Біткоїна.

У мережі Біткоїна 4 лютого відбулася найбільша транзакція за місяць. На порожній гаманець невідомий користувач переказав 13 369 BTC, що на той момент було еквівалентно $313,1 млн, свідчать дані BitInfoCharts.

Біткоїн-кит зробив переказ на $300 млн однією транзакцією
Велика транзакція у блокчейні Біткоїна

Після цього цей гаманець потрапив до переліку найбільших адрес у блокчейні Біткоїна, посівши 65 позицію за обсягом BTC.

У той же день за даними Whale Alert було здійснено ще одну велику транзакцію. З біржі Gate.io перемістили 5278 BTC вартістю близько $123 млн на невідому адресу. Це могло бути виведенням біткоїнів торгового майданчика на холодний гаманець для максимальної захищеності активів.

Хто такі кити

Аналітики Glassnode класифікують власників BTC залежно від їхнього балансу по аналогії з морськими істотами. Так, креветками називають адреси із балансом менше за 1 BTC, і їхня кількість найбільша.

Акули мають баланс у 500-1000 BTC, а кити – понад 1000 BTC. Іноді ще виокремлюють мегакитів, що володіють понад 10 000 BTC. Їхня кількість найменша (лише 115 адрес), але вони контролюють майже 20% від сукупної пропозиції монет.

Як відбуваються біткоїн-транзакції?
Як відбуваються біткоїн-транзакції?
Транзакції BTC складаються з трьох частин: суми транзакції, адреси, з якої були ...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Наскільки активні кити у 2023 році

Найбільші власники монет з балансом понад 10 000 BTC продовжують активно акумулювати біткоїни. Від початку року вони накопичують у середньому 1700 BTC на день, що відповідає максимуму останніх двох місяців.

Така стратегія китів може свідчити про їх оцінки наближення або настання локального мінімуму цього циклу. Активність великих власників монет стала однією із причин зростання фіатної вартості BTC останнім часом.

Strike тепер підтримує фіатні платежі до В'єтнаму через LN Strike тепер підтримує фіатні платежі до В'єтнаму через LN Це черговий крок компанії у розширенні сервісу транскордонних платежів. Юлiя Савицька 24 березня 2023
Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Біткоїн назвали активом року, Індекс жадібності та страху зростає, ходлерів більшає, арешт засновника Terraform Labs, зростання складності майнінгу, найбільший біткоїн-кит, звіт Білого дому про біткоїн, оновлення Wasabi Wallet. Євген Комчук 24 березня 2023
Засновнику Terraform Labs висунули звинувачення Засновнику Terraform Labs висунули звинувачення Учора До Квона затримали в аеропорту Подгориці з підробленими документами. Юлiя Савицька 24 березня 2023