Уповільнення інфляції у США сприяє оптимізму китів

Уповільнення інфляції у США сприяє оптимізму китів

Індекс споживчих цін у США знизився до мінімуму з жовтня 2021 року, після чого курс біткоїна почав активно зростати.

Інфляція у США знизилася до 6,5% річних порівняно з 9,1% пів року тому. Про це повідомляє Федеральне бюро статистики праці.

Консенсус-прогноз аналітиків також становив 6,5%. Уповільнення зростання цін у найбільшій економіці світу сприяло зростанню попиту на BTC з боку інвесторів та трейдерів.

Головна причина – очікування щодо пом’якшення кредитно-грошової політики ФРС. Через помірну інфляцію більшість експертів очікує на підвищення облікової ставки лише на 25 б. п. порівняно з 50 б. п. та 75 б. п. під час попередніх засідань.

Акумулювання BTC китами

Тим часом найбільші власники монет із балансом у понад 10 000 BTC продовжують активно акумулювати коїни. Від початку року вони накопичують у середньому 1700 BTC на день, що відповідає максимуму останніх двох місяців.

Уповільнення інфляції у США сприяє оптимізму китів
Обсяг транзакцій BTC китами. Джерело: Santiment.

Така стратегія китів може свідчити про їхні оцінки щодо наближення чи настання локального мінімуму цього циклу. Активність великих власників монет також стала однією з причин зростання фіатної вартості BTC на 10% за останні п’ять днів та перевищення рівня у $18 800.

Що таке Біткоїн?
Що таке Біткоїн?
Біткоїн — це цифрові гроші, які не контролюються жодним банком, компанією чи люд...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Стратегії майнерів

Майнери біткоїна також створили додаткову підтримку вартості активу через позитивну зміну динаміки чистих резервів. Майнери повернулися до накопичення активу, додавши понад 5000 монет від початку року. Тобто ведмежий тиск значно знизився останніми тижнями.

В Африці виробництво шоколаду оптимізували за рахунок майнінгу В Африці виробництво шоколаду оптимізували за рахунок майнінгу Сушіння какао-бобів за допомогою «асіків» відбувається втричі швидше, ніж на сонці. Володимир Гришенко 04 грудня 2023
Катар може інвестувати в біткоїн до $500 млрд Катар може інвестувати в біткоїн до $500 млрд Для цього влада країни планує використовувати Суверенний фонд добробуту Катару. Євген Комчук 04 грудня 2023
Біткоїн обійшов за капіталізацією компанію Уоррена Баффета Біткоїн обійшов за капіталізацією компанію Уоррена Баффета Капіталізація головного цифрового активу досягла $811 млрд, а Berkshire Hathaway – $779 млрд. Володимир Гришенко 04 грудня 2023