Біткоїн досяг $21 000, короткі позиції знищено внаслідок найбільшого ривка з 2021 року

Біткоїн досяг $21 000, короткі позиції знищено внаслідок найбільшого ривка з 2021 року

Бики перехоплюють ініціативу завдяки потужній висхідній динаміці. За якими ключовими ціновими рівнями потрібно стежити, щоб визначити, чи це чергове зростання ведмежого ринку, чи довготривалий тренд.

Чиста ліквідність та ковзні середні значення

Біткоїн досяг $21 000, короткі позиції знищено внаслідок найбільшого ривка з 2021 року

Однією з найбільш корисних моделей для відстеження циклічних вершин як для індексу S&P 500, так і для біткоїна з березня 2020 виявилася чиста ліквідність, оригінальна модель 42 Macro. Чиста ліквідність відстежує зміни у загальних активах Федеральної резервної системи, балансі загального рахунку Казначейства США та механізму зворотного репо. Нижча чиста ліквідність означає менше капіталу, доступного для розміщення на ринках. Ми вважаємо це корисним ключовим макроіндикатором для оцінки поточних умов ліквідності та того, як біткоїн торгується на ринку.

Біткоїн був як губка ліквідності протягом усього часу свого існування, і скорочення ліквідності на всіх ринках вплинуло на ціну і траєкторію біткоїна. Зрештою, це одна з основних рушійних сил нашої основної довгострокової тези про те, що зростання ціни біткоїнів залежить від середовища постійного знецінення грошової маси та збільшення ліквідності, щоб протистояти поточним рівням неприйнятного суверенного боргу та дефляційним силам. У короткостроковій перспективі неясно, коли загальна ліквідність знову збільшиться у масовому порядку. Це питання на трильйон доларів та тема для розмов, на якій усі спекулюють. Чиста ліквідність дає уявлення про цю траєкторію як показник, який щотижня оновлюється свіжими даними.

Біткоїн демонструє найбільшу відносну силу із січня 2021 року, і водночас ми спостерігаємо значне щоденне зростання чистої ліквідності після періоду історично низької волатильності. Зростання обумовлено набагато нижчим балансом зворотного репо з початку року. З позицією ФРС «вище на більш тривалий термін», прогнозом базового індексу споживчих цін на рівні 3,5% на 2023 рік і відтоком балансу, що продовжується, ми, ймовірно, побачимо зниження чистої ліквідності – за винятком спонтанної або екстреної зміни політики.

Біткоїн досяг $21 000, короткі позиції знищено внаслідок найбільшого ривка з 2021 року

Ціна перевищила ціну реалізації короткострокового власника. На цьому ведмежому ринку таке траплялося лише кілька разів і тривало недовго. Оскільки ця ціна відображає середню базову вартість в мережі для нещодавніх покупців, важливо побачити, чи хочуть ці учасники ринку продавати тут за собівартістю або продовжать стежити за динамікою.

Біткоїн досяг $21 000, короткі позиції знищено внаслідок найбільшого ривка з 2021 року
Біткоїн досяг $21 000, короткі позиції знищено внаслідок найбільшого ривка з 2021 року

200-денна ковзна середня може здатися дещо довільною, але сам факт того, що багато технічних трейдерів та інвесторів, які орієнтуються на імпульс і тренд, відстежують цей рівень, надає йому значущості. Чистий прорив вгору може означати продовження зростання ціни біткоїнів найближчими днями та тижнями.

Ціновий рух на початку нового року став дуже перспективною ознакою для біткоїн-биків. За останній тиждень короткі позиції у відсотках від ліквідацій ф'ючерсів досягли найвищого рівня за всю історію збору даних. Короткі позиції були знищені, і цілком імовірно, що це зростання може бути обмежене.

Попри те, що доведеться пройти довгий шлях, щоб перевершити попередні максимуми бичачого ринку, результати з початку року обнадіюють після року, коли галузь практично занепала.

Загалом, це перспективний початок 2023 року.

Біткоїн-освіта здатна змінити світ Біткоїн-освіта здатна змінити світ Менш ніж три роки тому Джон Деннехі, засновник Mi Primer Bitcoin, вирішив створити освітню програму з Біткоїна, щоб розширити можливості сальвадорців. Тепер ця платформа використовується не тільки для навчання десятків тисяч студентів у Сальвадорі, але і для дедалі більшої кількості учнів у всьому світі. Френк Корва 22 червня 2024
«Хороший біткоїнер»: продажність у ході передвиборчої кампанії «Хороший біткоїнер»: продажність у ході передвиборчої кампанії Біткоїнерам не слід бути ласими на передвиборчі обіцянки політиків. Більшість із них залишаються невиконаними після завершення виборів та початку каденції. L0la L33tz 22 червня 2024
Чи може Біткоїн бути продуктивним активом? Чи може Біткоїн бути продуктивним активом? Аналіз природи та ризиків різних продуктів на основі дохідності, створених на основі Біткоїна. Паскаль Хюглі 22 червня 2024