Найпопулярніші Біткоїн-подкасти

Найпопулярніші Біткоїн-подкасти

Чимало власників BTC віддають перевагу подкастам як оптимальному джерелу отримання інформації про Біткоїн. Ми підготували добірку найпопулярніших з них.

Подкаст Стефана Лівери (Stephan Livera Podcast)

Стефан Лівера – впливовий Біткоїн-максималіст та керуючий партнер у компанії Swan Bitcoin, що допомагає інвестувати у BTC. Лівера є постійним автором Bitcoin Magazine, він цікавиться Австрійською школою економіки та її застосуванням до ринку Біткоїна. У своїх подкастах він разом з відомими біткоїнерами з різних галузей аналізує соціально-економічну ситуацію у світі та розповідає про переваги гіпербіткоїнізації.

Найпопулярніші Біткоїн-подкасти
Подкаст Стефана Лівери. Джерело: Stephan Livera

Подкасти Лівери доступні в аудіо- та відеоформатах. Останні з них були присвячені підсумкам 2022 року та найпопулярнішим BTC-гаманцям, сервісам та аналітичним платформам. Експерт регулярно доводить неефективність міжнародних фінансово-економічних інституцій та необхідність систематичного використання біткоїна для подолання бідності та структурних проблем у країнах, що розвиваються. Подкаст буде корисним більш досвідченим біткоїнерам, зацікавленим у поглибленні своїх знань.

Подкаст Сайфедіна Аммуса (Bitcoin Standard Podcast)

Сайфедін Аммус – один із найвідоміших Біткоїн-економістів та автор книг «Стандарт Біткоїна» та «Фіатний стандарт». Він поєднує концепції Австрійської школи економіки з технологічними та фінансовими особливостями Біткоїна, що дозволяє усвідомити основні переваги BTC не лише відносно фіатних валют, а й золота. Аммус запрошує на свої подкасти переважно професійних аналітиків та Біткоїн-експертів. Тривалість випусків залежить від запрошеного гостя (від 40 хвилин до понад двох годин).

Найпопулярніші Біткоїн-подкасти
Подкаст Сайфедіна Аммуса. Джерело: Saifedean

Bitcoin Standard Podcast можна переглянути на сайті Аммуса та на YouTube. У останніх подкастах аналізувалися питання обмеженості ресурсів, взаємозалежності ринку облігацій та біткоїна, макроекономіки тощо. Письменник регулярно наголошує, що Біткоїн сприяє ефективнішому використанню ресурсів та усуває штучні обмеження, що створюються іншими грошовими системами. Ринок облігацій дозволяє проаналізувати динаміку реальних процентних ставок та рух капіталу між активами з різним ступенем ризику. Макроекономічна ситуація визначає глибину ведмежого ринку та його тривалість, але не змінює основних характеристик Біткоїна та його довгострокового тренду. Цей подкаст розрахований на тих біткоїнерів, які надають перевагу фінансово-економічним параметрам та факторам зростання BTC.

Подкаст Наталі Брунелл (Coin Stories)

Наталі Брунелл – відома журналістка та авторка освітніх матеріалів для біткоїнерів. Вона регулярно бере участь як в онлайн-, так і офлайн-заходах, присвячених Біткоїну. Її подкасти особливо популярні серед початківців, хоча багато інформації буде корисною й більш досвідченим користувачам. Наталі Брунелл намагається зробити свої подкасти максимально орієнтованими на досвід та потреби біткоїнерів, намагаючись пояснити практичне значення найважливіших абстрактних понять у світі Біткоїна.

Найпопулярніші Біткоїн-подкасти
Подкаст Наталі Брунелл. Джерело: Natalie Brunell.

За словами Брунелл, її також цікавлять питання макроекономіки та політичної думки (звичайно, у контексті Біткоїна). Вона активно залучає лідерів думок та обговорює з ними найактуальніші виклики та можливості для індустрії. Останні з її подкастів були присвячені аналізу проблем біржових фондів на основі Біткоїна, можливості використання BTC для страхування здоров’я та те, як Біткоїн-максималізм сприяє відповідальному світогляду своїх користувачів.

Подкаст Марті Бента (TFTC: A Bitcoin Podcast)

Марті Бент – відомий біткоїнер-інфлюенсер, засновник TFTC – медіакомпанії, що зосереджена на питаннях, пов’язаних з Біткоїном та свободою у цифрову епоху. Марті Бент приділяє основну увагу освітнім ініціативам та використанню Біткоїна для захисту індивідуальної свободи та прав звичайних користувачів. TFTC також пропонує гайди з використання холодних гаманців, Lightning Network та інших біткоїн-застосунків.

Найпопулярніші Біткоїн-подкасти
TFTC подкаст. Джерело: TFTC.

Останні подкасти TFTC були присвячені новій соціальній мережі Nostr, гранту від Джека Дорсі, «кролячій норі Біткоїна» та цифровізації сучасних грошей. Марті Бент пояснює фундаментальну різницю між Біткоїном та іншими цифровими активами. Зокрема лише BTC може виконувати функції грошей та сприяти ефективній цензуростійкості на сучасному етапі. Цей подкаст розрахований на користувачів, які цікавляться у рівній мірі технологічними та філософськими аспектами Біткоїна.

Подкаст Бена Перріна (BTC Sessions)

Цей подкаст організований Беном Перріном – біткоїнером, що вважає своїм пріоритетом розширення розуміння Біткоїна серед широкого загалу. Щотижня організовуються зустрічі у форматі «Why Are We Bullish?». У них розглядаються основні причини довгострокового оптимізму стосовно BTC у порівнянні з іншими цифровими та фінансовими інструментами. Перрін та його гості аналізують фундаментальні чинники, що забезпечують належну стабільність біткоїна та сприяють його сталому зростанню як універсальної форми грошей та інноваційного й децентралізованого активу.

Найпопулярніші Біткоїн-подкасти
Подкаст BTC Sessions. Джерело: BTC Sessions.

Останні подкасти BTC Sessions розглядали потенційний вплив регуляторних ініціатив сенаторки Елізабет Уоррен, а також розвитку Біткоїн-ініціатив у Африці. Загальний консенсус полягає у тому, що держава не зможе спинити чи навіть суттєво уповільнити процес гіпербіткоїнізації. Африка стає одним з перспективних Біткоїн-регіонів, і її значення може зрости ще більше у найближчі роки. Цей подкаст може бути цікавим тим, хто уважно стежить за останніми новинами та намагається їх інтерпретувати у контексті фундаментального аналізу Біткоїна.

Висновки

Біткоїн-подкасти стрімко розвиваються та пропонують різноманітний контент для будь-якої аудиторії. Теоретична інформація та гайди поєднуються із практичними кейсами та філософськими роздумами. Кожний автор пропонує власний стиль та підхід до обговорення найважливіших тем. Такі аудіо- та відеоматеріали можуть слугувати відмінним доповненням до статей та книжок про Біткоїн.

Чому Венесуелі не варто забороняти майнінг Чому Венесуелі не варто забороняти майнінг Спроба побудувати соціалізм обернулася для Венесуели повним фіаско. Суттєво допомогти у розв’язанні економічних проблем міг би майнінг, однак замість стимулювання індустрії, місцева влада хоче заборонити видобуток біткоїнів. Володимир Гришенко 21 травня 2024
Чи потрібні біткоїнерам ментори Чи потрібні біткоїнерам ментори Глобальний тренд на послуги менторів та коучів у різних сферах існує вже не перший рік. Але наскільки це явище доцільне для Біткоїн-спільноти? Дмитро Харьков 20 травня 2024
Як біткоїн впливає на заощадження та інвестиції Як біткоїн впливає на заощадження та інвестиції Через постійну інфляцію фіат позбавляє людей заощаджень й значно спотворює структуру інвестицій. Але Біткоїн дарує надію, що незабаром все повернеться до норми. Дмитро Харьков 17 травня 2024