Мережа Біткоїна за рік обробила переказів на $14 трлн

Мережа Біткоїна за рік обробила переказів на $14 трлн

Попри ведмежий ринок через мережу у 2022 році пройшло майже 557 млн BTC.

Обсяг переказів у мережі Біткоїна у 2022 році склав $14,8 трлн або 556,8 млн BTC. Про це повідомляє аналітик Bitcoin Magazine Ділан ЛеКлер.

Ринкова вартість BTC впала на 65% за останній рік, але загальний обсяг переказів виріс як у фіатному, так і біткоїн-вимірах. Ця тенденція означає, що BTC стає популярним світовим засобом для платежів.

Мережа Біткоїна за рік обробила переказів на $14 трлн
Динаміка обсягу переказів у мережі Біткоїна. Джерело: Bitcoin Magazine

Зважаючи на те, що частка ходлерів також постійно зростає та вже перевищила 66%, то монети, що контролюються іншими учасниками мережі все більш активно використовуються у платежах. Розвиток протоколу другого рівня Lightning Network також сприяє визнанню біткоїна як глобального платіжного засобу.

Доступність транзакцій

Одним із чинників, що сприяє попиту на BTC-транзакції є їхня доступність. Так, середня вартість транзакцій у біткоїнах наразі становить $0,8 порівняно з $2,3 на початку минулого року.

До того ж частка комісій, що сплачується майнерам, також постійно знижується. Зараз вона становить лише 0,003% порівняно з 0,021% рік тому. Для мікротранзакцій, як правило, використовується, Lightning Network з мінімальними комісіями, меншими за один цент.

Що таке Lightning Network?
Що таке Lightning Network?
Lightning Network — це протокол другого рівня для Біткоїна, спеціально розроблен...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Застосунки Lightning Network

Цей тренд може й надалі посилитися через розробку нових застосунків Lightning Network. Зокрема компанія MicroStrategy розробляє застосунки Lightning Software-as-a-Service, що можуть бути корисними для маркетингової діяльності та забезпечення більшої захищеності сайтів від потенційних кібератак.

США поки не вводитимуть додатковий податок для майнерів США поки не вводитимуть додатковий податок для майнерів У новому законопроєкті про оподаткування повністю відсутні нові положення щодо видобутку цифрових валют. Володимир Гришенко 29 травня 2023
Дрібні власники рекордно наростили запаси біткоїнів Дрібні власники рекордно наростили запаси біткоїнів Місячний приріст резервів цієї категорії власників досяг історичного максимуму і становив 24 600 біткоїнів. Володимир Гришенко 29 травня 2023
Біткоїн зростає на тлі перемовин щодо стелі держборгу США Біткоїн зростає на тлі перемовин щодо стелі держборгу США Інвестори не очікують проблем з ліквідністю у разі чергового підвищення ліміту держборгу в США. Дмитро Харьков 29 травня 2023