Атаки захисників довкілля на майнінг біткоїнів посилюються

Атаки захисників довкілля на майнінг біткоїнів посилюються

Оманливі обвинувачення, які стосуються використання енергії під час майнінгу біткоїнів, посилюються, і інвестори повинні знати про опонентів, з якими вони мають справу.

Дискусії про те, скільки енергії використовує глобальна мережа для обробки та запису транзакцій, були постійним предметом обговорення протягом більшої частини короткої історії Біткоїна. Але сьогодні розмова виходить на новий рівень інтенсивності, оскільки авторитетні противники зображають із себе екологічно свідомих людей та атакують Біткоїн на публічній арені.

Ці атаки виходять за рамки вузьких інвестиційних переваг, таких як виділення хедж-фондами монет або токенів, що рекламують зелену або чисту інфраструктуру. І вони можуть бути навіть прямішими, ніж твіти Всесвітнього економічного форуму про злиття Ethereum (The Merge).

У цій статті розглядається кілька обвинувачень щодо енергоспоживання для майнінгу біткоїнів які ми почули за останній місяць. Закликаємо біткоїн-інвесторів вчитися та діяти проти цих дезінформаційних, але впливових екологічних атак.

Білий дім та майнінг

Одне з найпомітніших задокументованих критичних зауважень щодо майнінгу біткоїнів випливає із 46-сторінкового звіту, опублікованого Білим домом минулого місяця, про ймовірні негативні наслідки для навколишнього середовища, викликані біткоїном. Детальну анотовану версію звіту було опубліковано венчурним капіталістом Ніком Картером. І хоча звіт повний помилок і спотворень, як зазначив Картер, важливо зазначити, що його основні ідеї відбивають панівні погляди у політичних колах Вашингтона, як зазначив Інститут політики Біткоїна в Twitter.

Обсяг енергії, споживаної майнерами, піддається критиці через те, що це може підірвати цілі США у сфері сталого розвитку. Наголошується на знаковому прикладі заборони майнінгу у Китаї, який нібито був викликаний «несумісністю великомасштабного майнінгу біткоїнів з екологічними цілями країни», йдеться у звіті. У звіті також міститься заклик до Агентства з охорони навколишнього середовища та Міністерства енергетики працювати з державною та місцевою владою над створенням стандартів для майнінгової промисловості.

«Якщо ці заходи виявляться неефективними для зниження впливу, адміністрація має розглянути виконавчі заходи, а Конгрес може розглянути законопроєкт, щоб обмежити або виключити використання механізмів консенсусу з високою енергоємністю для майнінгу криптоактивів», - йдеться у звіті.

Академіки приєднуються до критики майнінгу

Минулого місяця академіки з усіх куточків США також захотіли висловити свою думку в дискурсі про біткоїни та зміну клімату. У двох окремих дослідженнях вивчалося енергоспоживання під час майнінгу біткоїнів та передбачувані викиди, щоб зрозуміти, чи це впливає на навколишнє середовище та яким чином.

Перше від Cornell Engineering – нове дослідження факультету щодо майнінгу біткоїнів з нейтральним викидом вуглецю, яке було опубліковано у вересневому номері журналу Energy & Environmental Science. Дослідження передбачає, що штати з низькими цінами та великою кількістю відновлюваної енергії на своєму енергетичному балансі можуть допомогти пом'якшити «екологічні збитки, яких завдають криптовалюти». Як і багато інших звітів, цей починається з однорядкового, майже упередженого твердження: «Майнінг біткоїнів вимагає значної кількості електроенергії для перевірки блоків, що збільшує викиди парникових газів».

Тут не залишили місця для нюансів.

Також три професори з Університету економіки Нью-Мексико написали статтю, в якій «оцінюються пов'язані з енергетикою кліматичні збитки від майнінгу біткоїнів». Знову ж таки, оскільки він споживає енергію, він має бути поганим. У документі також вимірюються специфічні показники, такі як кліматичні збитки на одну видобуту монету. Зрештою, вони роблять дивні висновки, наприклад, що біткоїн завдає приблизно такої ж шкоди навколишньому середовищу, як і яловичина, а інтернет-гроші «більше схожі на цифрову нафту, ніж на цифрове золото» у зневазі як до біткоїна, так і до викопного палива. Резонансні шматки цього дослідження потрапили в заголовки майже всіх великих новинних видань, які коли-небудь писали про біткоїни, у тому числі Bloomberg, The Verge, Time, Newsweek, The Hill, Forbes, The Daily Beast та багато інших. Це навіть потрапило до Smithsonian Magazine. Одним словом, ця частка поп-науки стала хітом.

Активісти також критикують майнінг біткоїнів

Earthjustice та Sierra Club, дві відомі організації екологічних активістів, також приєдналися до останньої хвилі публічного приниження майнінгу біткоїнів. Організації спільно підготували 37-сторінковий звіт про вплив майнінгу біткоїнів на навколишнє середовище під назвою «Енергетична бомба», в якому стверджується, що вони «проливають світло на туманну та непрозору галузь та неправдиві заяви про стійкість».

Наприклад, у звіті б'ють на сполох з приводу того, що «індустрія майнінгу вже споживає половину електроенергії всього світового банківського сектора і через два роки обжене цей сектор, якщо нинішні тенденції збережуться». Жах! (Натомість просто скасуйте банківські операції.) У звіті також стверджується, що «викиди біткоїнів» можуть позмагатися з викидами від керування шістьма мільйонами автомобілів. Ці тези були зображені в основних засобах масової інформації від The ​​Verge до Financial Times.

Що можуть зробити прихильники Біткоїна?

Розчарування чи деморалізація – очікувані реакції на цей натиск напівправди, упередженої критики та послідовних атак на майнінг біткоїнів. І примітно, що всі ці звіти, статті, дослідження тощо з минулого місяця. Отже, боротьба далека від завершення.

Одним із найбільш важливих кроків, які сьогодні мають зробити прихильники біткоїнів, є самоосвіта в галузі ринків електроенергії та енергетики. «Що зробив Біткоїн» включає безліч випусків, присвячених цій темі. Компанія Braiins Mining опублікувала серію статей про майнінг та енергосистеми. І ця тема щодня обговорюється у Твіттері. Біткоїн-інвестори повинні використовувати всі ці освітні ресурси.

Наступний крок – просто почати майнити. Маючи 100 доларів і витративши кількох годин на читання, кожен може почати майнити вдома. Це не лише освітня вправа для вивчення механіки майнінгу, це також додає більше швидкості хешування для підтримки мережі.

Попри те, що щоденні доходи від майнінгу суттєво знизилися, освітня цінність майнінгу залишається незмінною. А домашній хешрейт багато в чому безпечніший, ніж корпоративний майнінг. Домашні майнери – це майнери Біткоїна останньої інстанції – основа мережі. Якщо все інше розвалиться через кліматичну істерію або обтяжливі правила, домашні майнери все одно будуть майнити (і, можливо, опалювати будинки або теплиці витяжним повітрям).

Біткоїн переможе. Але його тріумф не настане від бездіяльності.

Це гостьовий пост Зака ​​Воелла, дослідника майнінгу біткоїнів та ринків. Висловлені погляди є його власними і не обов’язково збігаються з точкою зору BTC Inc. або Bitcoin Magazine.

Lightning – загальноприйнята мова Біткоїн-економіки Lightning – загальноприйнята мова Біткоїн-економіки Lightning стає сполучною ланкою, яка скріплює різні системи, побудовані на Біткоїні. Рой Шейнфельд 16 червня 2024
Більш ніж половина провідних хедж-фондів США володіють біткоїн-ETF Більш ніж половина провідних хедж-фондів США володіють біткоїн-ETF Аналіз різних типів фондів та установ, які володіють біткоїн-ETF. Сем Бейкер 16 червня 2024
У надійних руках: Біткоїн будує краще майбутнє У надійних руках: Біткоїн будує краще майбутнє Створення систем на основі Біткоїна вимагає ретельного проєктування та роботи. Ці аспекти не повинні відходити на другий план щодо маркетингу та продажів. Віллем Шро 15 червня 2024