Використання Біткоїна на благо

Використання Біткоїна на благо

Біткоїн відкриває неймовірні переваги для організацій, які прагнуть досягти позитивних соціальних змін у світі.

Соціальні зміни завдяки Біткоїну

Біткоїн має реальний потенціал стати локомотивом соціальних змін.

Біткоїн додає рівень відповідальності для благодійних організацій, що неможливо у випадку з фіатними пожертвуваннями. Для некомерційних організацій це спрощує відстеження, а також дає людям безпрецедентну інформацію про те, як використовуються їхні пожертвування. Використання біткоїнів у благодійних цілях має й інші переваги. Відправлення грошей через Біткоїн вимагає мінімальних витрат і набагато ефективніше, ніж через більшість традиційних сервісів.

У цій серії про Біткоїн та суспільне благо я розповім, як некомерційні організації використовують Біткоїн для впливу на спільноти по всьому світу.

Далі ми поговоримо про Юсуфа Нессарі та фонд Built With Bitcoin Foundation. На сьогодні некомерційна організація запустила сім проєктів з використання сонячної енергії, побудувала та відремонтувала десять шкіл, понад дюжину систем водопостачання та землеробства по всьому світу. Крім цього, Нессарі також сподівається, що Біткоїн може повернути надію у цих спільнотах.

Bitcoinforthe100 – це сукупність історій та прикладів використання, які доводять, що Біткоїн дійсно підходить для 100% людей. Нижче наведено один із прикладів, як можна використовувати Біткоїн для суспільного блага.

Біткоїн заради життя: Юсуф Нессарі, Х'юстон, Техас

Юсуф завжди відчував, що його покликання – допомагати іншим, і в липні 2014 року він заснував Zam Zam, щоб доставляти екологічно чисту воду тим, хто її найбільше потребує. Таким чином він познайомився з Реєм Юссефом, який хотів зробити значну пожертву в біткоїнах. «Що таке біткоїн? Поняття не маю, що це таке», – засміявся він, згадуючи, як уперше відреагував на цю ідею.

Нессарі та Юссеф спільно запустили фонд Built With Bitcoin Foundation, некомерційну організацію, яка будує все, від шкіл, колодязів до екологічних садів у нових спільнотах – і все це працюватиме на Біткоїні. Пізніше того ж року вони завершили будівництво своєї першої школи в Ньяматі, Руанда. Це було почуття, яке він ніколи не забуде. «Це школа, яку ми збудували, використовуючи лише Біткоїн», – зауважив він. За кілька місяців думка Нессарі про світову економіку повністю змінилася. Він побачив силу того, що міг зробити Біткоїн.

З 2017 року Built With Bitcoin Foundation завершив кілька додаткових проєктів і продовжує працювати в спільнотах, які найбільше цього потребують. Нессарі досі повертається на місця, де все починалося. Він зміг побачити, як змінюються життя та люди процвітають завдяки можливостям, наданим через Біткоїн. «Чудово бачити це все», - каже він. «Я хочу узаконити цей тип благодійності, тому що силу біткоїнів можна використати на благо. І це саме те, що ми робимо».

Дізнатися більше про його історію можна тут.

Це гостьовий пост Ренати Родрігес, керівниці з питань глобальних спільнот та освіти у Paxful. Висловлені погляди є її власними і не обов’язково збігаються з точкою зору BTC Inc. або Bitcoin Magazine.

Як правильно поводитися з токенами BRC-20 та Ordinals Як правильно поводитися з токенами BRC-20 та Ordinals Прагматичний погляд на проблему Ordinals і токенів у Біткоїні та на те, як розв'язати проблему їхнього використання блокового простору. Роббі Грінфілд 19 травня 2024
Чому Біткоїн – це вкрай потрібне «замороження» для ваших заощаджень Чому Біткоїн – це вкрай потрібне «замороження» для ваших заощаджень З розвитком технологічного прогресу вільний ринок невблаганно рухається до «розбавлення» коштів. Біткоїн – це глибоке «замороження», якого відчайдушно потребують ваші заощадження. Unchained Capital 12 травня 2024
Налаштування мультипідпису власноруч чи спільне зберігання з мультипідписом? Налаштування мультипідпису власноруч чи спільне зберігання з мультипідписом? Рішення перевести біткоїн на самостійне зберігання – це лише перший крок. Власники повинні також вирішити, як вони хочуть захистити свої заощадження: за допомогою єдиного підпису, самостійно створеного мультипідпису чи спільного зберігання. Unchained Capital 12 травня 2024