Використання Біткоїна на благо

Використання Біткоїна на благо

Біткоїн відкриває неймовірні переваги для організацій, які прагнуть досягти позитивних соціальних змін у світі.

Соціальні зміни завдяки Біткоїну

Біткоїн має реальний потенціал стати локомотивом соціальних змін.

Біткоїн додає рівень відповідальності для благодійних організацій, що неможливо у випадку з фіатними пожертвуваннями. Для некомерційних організацій це спрощує відстеження, а також дає людям безпрецедентну інформацію про те, як використовуються їхні пожертвування. Використання біткоїнів у благодійних цілях має й інші переваги. Відправлення грошей через Біткоїн вимагає мінімальних витрат і набагато ефективніше, ніж через більшість традиційних сервісів.

У цій серії про Біткоїн та суспільне благо я розповім, як некомерційні організації використовують Біткоїн для впливу на спільноти по всьому світу.

Далі ми поговоримо про Юсуфа Нессарі та фонд Built With Bitcoin Foundation. На сьогодні некомерційна організація запустила сім проєктів з використання сонячної енергії, побудувала та відремонтувала десять шкіл, понад дюжину систем водопостачання та землеробства по всьому світу. Крім цього, Нессарі також сподівається, що Біткоїн може повернути надію у цих спільнотах.

Bitcoinforthe100 – це сукупність історій та прикладів використання, які доводять, що Біткоїн дійсно підходить для 100% людей. Нижче наведено один із прикладів, як можна використовувати Біткоїн для суспільного блага.

Біткоїн заради життя: Юсуф Нессарі, Х'юстон, Техас

Юсуф завжди відчував, що його покликання – допомагати іншим, і в липні 2014 року він заснував Zam Zam, щоб доставляти екологічно чисту воду тим, хто її найбільше потребує. Таким чином він познайомився з Реєм Юссефом, який хотів зробити значну пожертву в біткоїнах. «Що таке біткоїн? Поняття не маю, що це таке», – засміявся він, згадуючи, як уперше відреагував на цю ідею.

Нессарі та Юссеф спільно запустили фонд Built With Bitcoin Foundation, некомерційну організацію, яка будує все, від шкіл, колодязів до екологічних садів у нових спільнотах – і все це працюватиме на Біткоїні. Пізніше того ж року вони завершили будівництво своєї першої школи в Ньяматі, Руанда. Це було почуття, яке він ніколи не забуде. «Це школа, яку ми збудували, використовуючи лише Біткоїн», – зауважив він. За кілька місяців думка Нессарі про світову економіку повністю змінилася. Він побачив силу того, що міг зробити Біткоїн.

З 2017 року Built With Bitcoin Foundation завершив кілька додаткових проєктів і продовжує працювати в спільнотах, які найбільше цього потребують. Нессарі досі повертається на місця, де все починалося. Він зміг побачити, як змінюються життя та люди процвітають завдяки можливостям, наданим через Біткоїн. «Чудово бачити це все», - каже він. «Я хочу узаконити цей тип благодійності, тому що силу біткоїнів можна використати на благо. І це саме те, що ми робимо».

Дізнатися більше про його історію можна тут.

Це гостьовий пост Ренати Родрігес, керівниці з питань глобальних спільнот та освіти у Paxful. Висловлені погляди є її власними і не обов’язково збігаються з точкою зору BTC Inc. або Bitcoin Magazine.

Марго Паез про пом'якшення наслідків зміни клімату та проблему репрезентації Біткоїна Марго Паез про пом'якшення наслідків зміни клімату та проблему репрезентації Біткоїна Екологиня Марго Паез описує свій шлях до Біткоїна і пояснює, чому інклюзивність – це не просто «ідеологія пробудження». Бекка Братчер 30 березня 2023
Чому ми відкрили Біткоїн-хаб у Белграді Чому ми відкрили Біткоїн-хаб у Белграді Маючи багату історію, Белград еволюціонував до найновішого робочого та презентаційного майданчика Біткоїна. Plumski 29 березня 2023
Контроль над страхом: Біткоїн, суверенітет та домашні пологи Контроль над страхом: Біткоїн, суверенітет та домашні пологи «Я отримав значний суверенітет завдяки Біткоїну, і я однаково радію тому, що моя партнерка зробила те саме, обравши домашні пологи». Конор Чепенік 28 березня 2023