About Capital придбала біткоїн-біржу Huobi

About Capital придбала біткоїн-біржу Huobi

Компанія з управління фондами стала її новим мажоритарним акціонером.

Контрольний акціонер компанії Huobi Global завершив операцію з продажу всього свого пакету акцій компанії-викупнику, якою керує About Capital Management (HK) Co., Limited («About Capital»). Про це Bitcoin Magazine повідомили представники біржі.

Таким чином About Capital стає власником контрольного пакета акцій Huobi Global. Угода передбачає лише зміну контрольного акціонера і не впливає на основну діяльність Huobi та команди управління бізнесом.

Що таке біткоїн-біржі?
Що таке біткоїн-біржі?
Завдяки зручності використання та доступності біткоїн-біржі – це найбільш популя...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

У найближчих планах нового власника – серія нових міжнародних ініціатив з просування бренду та розширення бізнесу, включаючи глобальну стратегічну консультативну раду на чолі з провідними діячами галузі, вливання достатнього капіталу в фонд маржі та забезпечення ризиків, а також заходи щодо подальшого підвищення конкурентоспроможності Huobi Global.

«Ми дуже раді завершити угоду. Huobi Global пропонує найкращі у своєму роді послуги інвестування мільйонам міжнародних користувачів. Ми вважаємо, що індустрія віртуальних активів все ще перебуває на ранній стадії, і є величезні можливості для довгострокового зростання. Ми впевнені, що цілісний підхід до відновлення Huobi Global як провідної міжнародної біржі віртуальних активів зміцнить як визнання, так і довіру міжнародних користувачів Huobi», – прокоментував угоду генеральний директор About Capital Тед Чен.

Що таке About Capital

About Capital – це компанія з управління фондами, заснована Тедом Ченом в 2008 році, штаб-квартира якої розташована в Гонконзі. About Capital спеціалізується на стратегії в особливих ситуаціях для визначення довгострокових інвестиційних можливостей.

На Кріштіану Роналду подали до суду через рекламу Binance На Кріштіану Роналду подали до суду через рекламу Binance Футболіста звинуватили у тому, що він просував незареєстровані цінні папери у координації з торговельним майданчиком. Володимир Гришенко 29 листопада 2023
Швидкість обігу BTC опустилася до історично низького рівня Швидкість обігу BTC опустилася до історично низького рівня Інвестори воліють зберігати свої біткоїни, ніж торгувати ними. Володимир Гришенко 29 листопада 2023
Помер один із головних критиків Біткоїна Помер один із головних критиків Біткоїна Чарлі Мангеру було 99 років, і протягом усього свого життя він дотримувався виключно традиційних підходів до інвестування. Дмитро Харьков 29 листопада 2023