Важливість підтримки локального впровадження Біткоїна

Важливість підтримки локального впровадження Біткоїна

Лідери Біткоїн-спільноти можуть навчати людей цінності біткоїна, зробивши його доступним.

Шлях, який найчастіше використовують обмінюючи фіат для доступу до біткоїнів, передбачає використання послуг бірж, оскільки останні є для цього найбільш розрекламованим, зручним і узгодженим з фіатною валютою способом. Це не завжди буде так, оскільки навколо нас з’являються варіанти, зокрема один, який усуває тертя застарілої системи та забезпечує доступ до біткоїнів для всіх. Усіх. Що це за рішення? Спочатку поговоримо про те, хто прокладає цей шлях. Є дві основні групи, які допоможуть розповсюдити це рішення серед місцевих спільнот – біткоїн-мітапи та малий бізнес. Ця трансформація йде повним ходом.

Біткоїн-мітапи швидко стають епіцентром Біткоїн-освіти та просування в будь-якому місті. Щотижневі та щомісячні зустрічі відбуваються в багатьох невеликих містечках по всій країні, і щотижня започатковуються нові. Мітапи – це місце, де як новачки, так і експерти в Біткоїн-сфері об’єднуються, щоб спілкуватися, навчатися та співпрацювати над тим, як просувати впровадження у своїх місцевих економіках. На багатьох традиційних мітапах ви знайдете лідерів, які щодня присвячують свій час і енергію розбудові Біткоїна. Це пристрасні люди, які піклуються про Біткоїн та свою спільноту. Поширене запитання новачків, яке задають організаторам мітапів і завсідникам, таке: «Де мені купити біткоїни?» Організатор може надіслати їм реферальний код для будь-якої з кількох біткоїн-орієнтованих бірж після пояснення деяких компромісів або особистих уподобань, і новачок переходить до налаштування облікового запису. Так бути не повинно.

Малі підприємства є основою будь-якої місцевої громади та отримають найбільше виграшу від прийняття грошового стандарту Біткоїна з врахуванням того, що державне втручання посилюється. Простіше кажучи, коли ви змушені вести бізнес з фіатними грошима в умовах гіперінфляції, стає дуже важко залишатися в бізнесі. Найкраще, що може зробити будь-який бізнес, це почати приймати платежі в біткоїнах і почати зберігати їх у своєму резерві. Таким чином, нинішнє прагнення до того, щоб малий бізнес у всьому світі приймав біткоїни як оплату товарів і послуг, має важливе значення. Однак багато хто забуває про те, що впровадження біткоїнів ще не на тому етапі, коли багато споживачів взагалі мають біткоїни, не кажучи вже про готовність витрачати. Щоб біткоїни було прийнято як спосіб оплати, клієнти повинні мати легкий доступ до біткоїнів. Зараз переважна більшість людей, які заходять у магазин і бачать знижку на оплату біткоїнами, якою вони хочуть скористатися, змушені додати щось до свого списку справ, що стає непріоритетним, як тільки вони виходять за двері. Ця проблема, пов’язана з доступом до біткоїнів, посилює настрої споживачів, що біткоїн надто складний і не готовий до роздрібної торгівлі.

Якщо учасник Біткоїн-мітапу або клієнт місцевого малого бізнесу таки вирішить зайнятися покупкою біткоїнів на біржі, він жертвує багато часу, конфіденційності та розумової енергії, щоб досягти своєї мети. Наприкінці він здає свої особові дані, щоб отримати доступ до бази даних, для якої в цьому немає потреби. Загалом, від верифікації акаунту до переказу грошей на біржу, здійснення покупки та виведення біткоїнів з біржі (за умови належної мотивації до цього), цей процес може тривати до тижня або більше. Що ще гірше, цей процес повністю документується біржею, вашим банком і урядом.

Існує кілька способів отримати доступ до біткоїнів за межами бірж, але, на мій погляд, є лише один спосіб, який є простим і доступним для всіх – система біткоїн-ваучерів Azteco. Azteco створила систему, яка складається з трьох простих кроків: знайдіть продавця, придбайте ваучер (в ідеалі за готівку) і проскануйте QR-код. Якщо у вас немає одного із сумісних гаманців, вам потрібно буде завантажити його на свій мобільний телефон, але у підсумку це взаємодія, яка може зайняти щонайбільше пару хвилин. Я вважаю, що це швидкий, легкий і конфіденційний процес, і він відразу залишає споживачеві повний контроль над своїми біткоїнами. На мій погляд, біткоїн-ваучери Azteco – це біткоїни, користуватися якими просто.

Це те, що легко доступно в усьому світі, але меншою мірою у США. Ось чому було створено BitRamp – щоб поширити доступ до біткоїн-ваучерів на дві групи, які повільно відіграють дедалі більшу роль у впровадженні Біткоїна: мітапи та малий бізнес. Я вважаю, що BitRamp, партнер Azteco, полегшує обом групам пропонувати доступ за допомогою біткоїн-ваучерів, значно зменшуючи необхідний для цього початковий капітал. Тепер хтось може вперше відвідати мітап і вже за кілька хвилин отримати досвід самостійного зберігання біткоїнів. Власник малого бізнесу тепер може швидко, конфіденційно та дуже легко надати клієнтам доступ до вибраного ними способу платежу.

Тепер мітапи та малі підприємства мають можливість пропонувати біткоїн-ваучери безпосередньо своїм постійним клієнтам/учасникам і новачкам, стаючи для своєї спільноти точками доступу до біткоїнів. Організаторам мітапів більше не потрібно відправляти новачків виконувати домашнє завдання, щоб придбати біткоїни на біржі. Тепер організатор мітапу може зменшити тертя та розповісти кожному учаснику про переваги самостійного стека і надати можливість негайно без зволікання перебрати на себе зберігання. Це чудово підходить для старту і чудово підходить для усереднення доларової вартості, з біткоїн-ваучерами виграє кожен. І це відбувається по всій країні – мітапи надають цей інструмент своїм учасникам, і увесь цей час реакція була потужною. Крім того, невеликий відсоток від кожного продажу йде на мітап, щоб підтримати його зусилля у своїй спільноті. Використовуючи найкращий доступний спосіб для покупки біткоїнів, учасники можуть підтримати свій місцевий мітап. Купуйте біткоїни на локальному рівні та підтримуйте впровадження у своїй місцевій спільноті.

Малим підприємствам, які розуміють цінність прийняття біткоїнів як платежу, більше не потрібно відсилати клієнтів, перш ніж вони зможуть спробувати на практиці біткоїни та взяти участь у заохочувальному заході. Якщо компанія хоче передати своїм клієнтам зекономлені кошти під час транзакції за кредитною карткою та усунути ризик повернення платежів, то є можливість зробити біткоїни легкодоступними для своїх клієнтів, щоб підкріпити це рішення і випробувати на практиці Lightning Network. Вони, безсумнівно, побачать збільшення продажів у біткоїнах, якщо біткоїни будуть легкодоступні для клієнтів. Навіть якщо малий бізнес поки що не хоче приймати біткоїни як оплату, то можна розглядати біткоїн-ваучери як новий товар для продажу у своєму магазині, спосіб залучити нову клієнтську базу та спосіб отримати вигоду від популярності біткоїна без будь-якого контакту із самим біткоїном.

У той час як багато людей сидять осторонь і чекають різноманітних подій у національному чи глобальному масштабі, саме в місцевих спільнотах ці окремі масові рухи проливають світло на біткоїн для своїх сусідів. Мітапи та малий бізнес сприяють впровадженню через освіту і взаємодію, показуючи своїм сусідам, що вони більше не змушені відмовлятися від своїх майбутніх грошових перспектив на користь владних структур, які висувають вимоги та руйнують. Ці лідери спільноти тепер можуть підлити масла у вогонь за допомогою біткоїн-ваучерів і зробити Біткоїн доступним для усіх у своїй спільноті, одночасно навчаючи та адаптуючи наступний мільярд користувачів.

Це гостьова публікація Дуга, засновника Bitramp і прихильника локальних точок доступу до біткоїнів. Висловлені погляди є його власними і не обов’язково збігаються з точкою зору BTC Inc або Bitcoin Magazine.

Після халвінгу біткоїн стане дефіцитнішим ніж золото Після халвінгу біткоїн стане дефіцитнішим ніж золото Нова пропозиція біткоїна вперше перевершить золото після халвінгу у 2024 році. Спенсер Ніколз 15 квітня 2024
Як догми вбивають клітини мозку Як догми вбивають клітини мозку Усі культури потребують певної всеосяжної віри, для підтримки їх як єдиної ідентичності. Але коли цієї віри дотримуються сліпо, це призводить до стагнації та незгод. Шинобі 14 квітня 2024
Bitpac: емуляція DAO на Біткоїні Bitpac: емуляція DAO на Біткоїні Хоча DAO традиційно асоціюються з Ethereum, емуляція більшості функцій DAO можлива у Біткоїні з використанням мультипідпису та голосування з приводу того, які транзакції підписувати. Діллон Хілі 13 квітня 2024