Біткоїн – нова стратегія виходу на пенсію

Біткоїн – нова стратегія виходу на пенсію

Надійний у тому, що стосується зберігання і монетарної політики, Біткоїн є пенсійним активом, здатним протистояти викликам майбутнього.

Мрієте колись вийти на пенсію? Ви працюєте цілий день і докладаєте наполегливих зусиль, щоб розвивати свій бізнес або відмінно виконувати роботу для свого роботодавця, щоб отримати підвищення та заробити більше грошей. Що ми маємо робити з нашою платнею після того, як рахунки оплачені, їжа на столі, а про дітей подбали?

Здоровий глузд підказує нам, що ми повинні відкладати гроші на пенсію, щоб насолоджуватися нашими «золотими роками». Це непогана порада сама по собі, оскільки ми не можемо працювати вічно. Мати гроші, на які можна покластися після того, як ви припините роботу, – це розумне фінансове планування. Як відомо, ціла індустрія присвячена плануванню свого майбутнього.

Більшість фінансових консультантів скажуть вам інвестувати свої гроші в 401(k) (особистий пенсійний рахунок у США) і дозволити їм рости з часом. Це спрацювало для мільйонів американців. Наприклад, прибутковість S&P 500 за 10 років у річному обчисленні становила 14,25%. Це непогано, якщо прийняти це за чисту монету, але якщо взяти до уваги інфляцію, ця цифра стає набагато меншою. Замість того, щоб отримати весь приріст у 14%, ваша купівельна спроможність з поправкою на інфляцію більш близька до 12% після того, як ви врахуєте цільовий показник інфляції Федеральної резервної системи у 2% щороку. Якщо інфляція триватиме так, як цього року, протягом тривалого періоду, ваші пенсійні заощадження можуть виглядати набагато меншими, ніж ви думали. Ці 2% втрати також складаються з року в рік так само як і ваші прибутки; майте це на увазі.

Це не правильно! Чому ми повинні страждати через монетарну політику, встановлену ФРС? Майте на увазі, ми ніколи не голосували за жодного з цих жартівників, які завдають стільки труднощів нам та решті світу. Політика Федерального резерву щодо друкування трильйонів доларів і скуповування державних цінних паперів створює нестабільну ситуацію, яка може призвести до монетарного колапсу долара.

Всі думають, що тут такого бути не може, але може. Ніхто не застрахований від дурості та зарозумілості. Джером Пауелл та решта Федеральної резервної системи це складний випадок: вони справді думають, що можуть контролювати економічне життя мільйонів людей? Наскільки божевільним треба бути, щоб у це повірити? Коли люди втратять віру в долар, усе скінчено, народ, і цей день настане раніше, ніж ви думаєте. Інфляція, що розгулялася на рівні 7%, – це хороший спосіб відлякати людей від долара. Я не кажу, що це неминуче, але загальна тенденція не є хорошою для США.

Отже, з усіма цими економічними потрясіннями, як ефективно заощадити на пенсію?

Біткоїн – це ваш новий пенсійний рахунок

Шлях

Біткоїн є ідеальним засобом для виходу на пенсію з низки причин. Перша полягає в тому, що він призначений для того, щоб безстроково підвищуватися в ціні. Існує лише 21 мільйон монет, які коли-небудь будуть виготовлені. Це називається нееластичною пропозицією. Це означає, що зі зростанням попиту на біткоїн його ціна також зростатиме через дефіцит пропозиції. Чи знаєте ви, що за оцінками три мільйони монет було втрачено, тому загальна пропозиція буде ближчою до 18 мільйонів на той момент, коли остання монета буде видобута у 2140 році?

Нееластична пропозиція біткоїнів – це саме те, що ви хочете бачити в активі пенсійного фонду. Інвестування ваших пенсійних заощаджень у біткоїни забезпечить ваші майбутні пенсійні потреби настільки, що ви зможете комфортно жити.

Біткоїн є ідеальним засобом виходу на пенсію, оскільки ви контролюєте свої активи, а не банк чи якийсь менеджер активів. Хочете вірте, хочете ні, але жоден із цих суб’єктів не вболіває за ваші фінансові інтереси. Банки та керуючі активами займаються заробітком грошей для свого бізнесу та для себе. Це означає, що існує купа прихованих комісій, які ви повинні платити їм за управління вашими грошима. Це приховує фактичні витрати на заощадження ваших грошей з допомогою банку, і вони зроблять усе можливе, щоб вам не були повністю зрозумілі всі комісії. Ці організації хочуть забрати ваші гроші, і щоб ви замовкли.

Коли ви порівнюєте цей досвід із купівлею та зберіганням біткоїнів, цей досвід не може бути більш відмінним. Ціна біткоїна є прозорою, а комісії, пов’язані з купівлею, продажем і надсиланням на некастодіальний гаманець, не приховані. Ця прозорість цін дає вам краще уявлення про те, скільки ви витрачаєте на комісії. Вартість довгострокового зберігання ваших біткоїнів мізерна. Купіть апаратний гаманець для холодного зберігання, і все готово. Немає постійних витрат на зберігання ваших біткоїн-статків. Гроші, які ви заощаджуєте лише на комісіях, інвестуючи в біткоїни замість 401(k) або IRA (individual retirement accountіндивідуальний пенсійний рахунок), будуть накопичуватися з роками.

Неможливо применшити той факт, що ви контролюєте свої статки, а не ваш пенсійний адміністратор. Економіка зараз не зовсім чудова, і з інфляцією, що зросла до 7%, легкий доступ до вашого багатства під час кризи буде мати значення. Чи можете ви уявити банківську паніку, під час якої ви не можете зняти кошти? Чи можете ви уявити, що ваш портфель акцій став нульовим? Це може статися з усіма нами. Ліван є гарним прикладом того, що може статися, коли вибухне боргова бомба і все стане не по кишені. Ви пожалкуєте, що у вас немає біткоїнів! На щастя для вас, це не обов’язково закінчиться таким чином, якщо ви купите біткоїни зараз.

Відмова від 401(k) або IRA може здатися радикальною ідеєю, але чи замислювалися ви над тим, чому взагалі інвестували в 401(k)? Яку вигоду ви отримуєте від цього, крім грошей, коли виходите на пенсію? Найбільш очевидною причиною, крім заощаджень на майбутнє, є податкові пільги, які ви отримуєте, інвестуючи свої гроші у фондовий ринок.

Я розумію; це стає дуже привабливим, коли ви можете вирахувати свої пенсійні відрахування зі своїх податкових зобов’язань. Хоча, якщо подумати, вас змушують це робити. Уряд каже вам, що ми заберемо більше ваших грошей, якщо ви не інвестуєте свої гроші у фондовий ринок. Пенсійні внески не є цілком вільним вибором.

Якби не було податкових пільг, чи відкладали б ви на пенсію? Чи був би взагалі вихід на пенсію концепцією? Це для іншої статті, але ви мене зрозуміли.

Заощаджуючи на пенсію за допомогою біткоїнів, які ви самостійно зберігаєте, ви не отримаєте жодних списань податків наприкінці року, але ви отримаєте впевненість у майбутньому, знаючи, що ваше багатство в цілковитій безпеці та підвищується в ціні. Я б із задоволенням погодився на такий компроміс коли б то не було. Кому б ви краще довірили контроль за своїм багатством? Великим банкам чи собі? Чому ви більше довіряєте, Біткоїну ​​чи грошовим фондам? Це вибір, який ми всі повинні зробити.

Це гостьова публікація Роберта Холла, творця контенту та власника малого бізнесу. Висловлені погляди є його власними й не обов’язково збігаються з точкою зору BTC Inc. або Bitcoin Magazine.

Lightning – загальноприйнята мова Біткоїн-економіки Lightning – загальноприйнята мова Біткоїн-економіки Lightning стає сполучною ланкою, яка скріплює різні системи, побудовані на Біткоїні. Рой Шейнфельд 16 червня 2024
Більш ніж половина провідних хедж-фондів США володіють біткоїн-ETF Більш ніж половина провідних хедж-фондів США володіють біткоїн-ETF Аналіз різних типів фондів та установ, які володіють біткоїн-ETF. Сем Бейкер 16 червня 2024
У надійних руках: Біткоїн будує краще майбутнє У надійних руках: Біткоїн будує краще майбутнє Створення систем на основі Біткоїна вимагає ретельного проєктування та роботи. Ці аспекти не повинні відходити на другий план щодо маркетингу та продажів. Віллем Шро 15 червня 2024