Вартість транзакцій у мережі Біткоїна за місяць знизилася на 18%

Вартість транзакцій у мережі Біткоїна за місяць знизилася на 18%

Біткоїн-транзакції стають все більш доступними для користувачів.

На початку вересня середня вартість транзакцій у мережі Біткоїна склала $1,1, що на 18% менше за показники попереднього місяця. Про це свідчать дані аналітичного сервісу YCharts.

Одним із позитивних аспектів ведмежого ринку є стрімке зниження середньої вартості транзакцій у мережі Біткоїна. Ця тенденція посилилася, починаючи з червня, коли паніка, пов’язана з кризою проєктів Terra почала вщухати.

За останніми даними (станом на 8 вересня) середня вартість транзакції становить близько $1,13, що дозволяє проводити навіть великі транзакції з мінімальними витратами.

Вартість транзакції у мережі Біткоїна за місяць. Джерело: YCharts.
Вартість транзакції у мережі Біткоїна за місяць. Джерело: YCharts.

Прогрес є дуже значним, зважаючи на те, що під час бичачого ринку у квітні 2021 року високий попит на BTC спричинив зростання вартості транзакцій до максимального рівня в $62,8. Варто зазначити, що розвиток мережі та зростання кількості майнерів та їхніх потужностей дозволили втримати вартість транзакцій у межах $5 під час наступної фази зростання ринку в жовтні-листопаді 2021 року.

Хешрейт мережі

Останній місяць також характеризується певною стабілізацією щодо динаміки хешрейту в мережі Біткоїна. Станом на 8 вересня 2022 року, хешрейт становив 195,56 млн TH/s. В цілому, даний ведмежий ринок не супроводжується значним падінням хешрейту на відміну від попередніх кризових періодів. За підсумками останнього року хешрейт зріс на понад 50%.

Як відбуваються біткоїн-транзакції?
Як відбуваються біткоїн-транзакції?
Транзакції BTC складаються з трьох частин: суми транзакції, адреси, з якої були ...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Дана тенденція означає, що мережа Біткоїна стає все більш розгалуженою та децентралізованою. Стабільність її функціонування зростає, і навіть такі юрисдикції як Китай, що заборонив майнінг у 2021 році, поступово лібералізують своє майнінгове законодавство.

Обсяг транзакцій

Значне зниження вартості є тим більш вагомим з огляду на те, що обсяг транзакцій у мережі Біткоїна нещодавно досяг максимуму за останній місяць: 168 038 BTC за годину. Ходлери та кити виявляють додатковий інтерес щодо активного накопичення BTC за умов, коли ринкова вартість активу продовжує бути нижчою за ціну реалізації та більшість фундаментальних показників.

У Нігерії пропонують заборонити біткоїн-біржі У Нігерії пропонують заборонити біткоїн-біржі Радник президента вважає, що торговельні майданчики негативно впливають на курс національної валюти. Володимир Гришенко 22 лютого 2024
До Квона можуть екстрадувати до США До Квона можуть екстрадувати до США Відповідне рішення ухвалив Верховний суд Чорногорії. Однак його можуть оскаржити в апеляційному суді. Володимир Гришенко 22 лютого 2024
Том Лі очікує біткоїн по $150 000 Том Лі очікує біткоїн по $150 000 На думку аналітика, на зростання курсу вплинуть халвінг, що наближається, і пом'якшення грошово-кредитної політики. Володимир Гришенко 22 лютого 2024