Біткоїн-стартап розробляє нову мережу другого рівня

Біткоїн-стартап розробляє нову мережу другого рівня

Нове рішення передбачає простішу взаємодію між користувачами порівняно з Lighting Network.

Біткоїн-стартап Ark Labs почав розробляти мережу другого рівня Біткоїна та сподівається скористатись зростанням попиту на недорогі платіжні рішення. Про це повідомляє Bitcoin Magazine.

«Після декількох місяців розробки прототипів і створення підтверджень концепції, ми вважаємо, що протокол Ark готовий до наступного етапу свого розвитку, і ми раді поділитися цією новиною з індустрією», - розповів генеральний директор Ark Labs Марко Арджентьєрі.

Нове рішення для масштабування Біткоїна передбачає простішу взаємодію порівняно з Lighting Network, а також некастодіальний підхід.

Розробники наголосили, що користувачам не потрібно керувати каналами та вхідною/вихідною ліквідністю для здійснення платежів. Немає потреби налаштовувати власні ноди — для ефективної взаємодії з мережею досить «легкого» гаманця на смартфоні.

Ark Labs вже співпрацює з партнерами й очікує, що нові продукти будуть запущені пізніше у 2024 році. Наразі Арджентьєрі та його команда розробників зосереджені на створенні гнучкої реалізації протоколу, що дозволить легко інтегрувати сервіси Ark у додатки. Щоб досягти цього, вони випустили свою реалізацію з відкритим кодом і запрошують інші зацікавлені сторони зробити свій внесок у їхні зусилля.

Що таке протокол Ark

Робота над протоколом Ark розпочалась у 2023 році, як і Lightning Network, він є рішенням другого рівня для масштабування блокчейну Біткоїна. Так само, як і LN, Ark дозволяє прискорити й здешевити біткоїн-транзакції. Однак завданням Ark є забезпечення простоти використання без необхідності кастодіального зберігання активів.

Ark складається з мережі постачальників послуг Ark (ASP), до яких можуть підключатися користувачі за допомогою сумісних з Ark гаманців. ASP є серверами, які випускають віртуальні транзакції після внесення депозиту. Ці транзакції можуть бути здійснені за низькою ціною між користувачами одного і того ж ASP, відправлені користувачам різних ASP через Lightning Network або погашені в блокчейні в будь-який час. ASP можуть стягувати комісію за транзакції з користувачів, які здійснюють платежі всередині L2-мережі Ark.

За словами розробників, можливість погашення гарантує користувачам повний контроль за їхніми коштами навіть у разі відключення ASP.

Ark Labs фінансується коштом гранту від компанії Vulpem Ventures, яка надає фінансові біткоїн-послуги, і очолюється командою досвідчених біткоін-розробників. Гендиректором є Марко Арджент'єрі, радником виступає гендиректор каліфорнійської платформи для управління цифровими активами Swan Bitcoin Корі Кліппстен.

Що таке Lightning Network?
Що таке Lightning Network?
Lightning Network — це протокол другого рівня для Біткоїна, спеціально розроблен...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Поєднання Біткоїна та штучного інтелекту

Нові можливості для інновацій та покращення ефективності у цифровому просторі можуть з’явитись після поєднання Біткоїна та штучного інтелекту (ШІ). Це запропонував доцент бізнес-школи Мейса при Техаському університеті A&M Корок Рей. Вчений також оголосив про плани заснувати Інститут дослідження Біткоїна.

Владу США звинуватили у продажі 187 000 BTC за заниженою ціною Владу США звинуватили у продажі 187 000 BTC за заниженою ціною Наступному президенту США рекомендують створити стратегічний резерв з біткоїнів. Володимир Гришенко 18 червня 2024
Репер Дрейк втратив $500 000 у BTC через фінал НБА Репер Дрейк втратив $500 000 у BTC через фінал НБА Артист зробив ставку на «Даллас Маверікс», але перемогу здобула команда «Бостон Селтікс». Володимир Гришенко 18 червня 2024
Капіталізація майнінгових компаній досягла $23 млрд Капіталізація майнінгових компаній досягла $23 млрд Найбільше подорожчали акції Core Scientific і TeraWulf. Володимир Гришенко 18 червня 2024