Вийшло оновлення Core Lightning «Наступник Сатоші»

Вийшло оновлення Core Lightning «Наступник Сатоші»

Розробники виправили помилки у платіжних каналах, що зробить транзакції швидшими та надійнішими.

Вийшло масштабне оновлення Core Lightning v23.08 під назвою «Наступник Сатоші». Про це повідомили 24 серпня розробники на своїй сторінці на платформі X (колишня Twitter).

Core Lightning – це полегшена модульна реалізація Lightning Network. Як наголошують розробники, в останньому релізі було впроваджено низку змін.

Зокрема, було виявлено кілька випадків, коли канали з нодами Eclair та LND могли не працювати. У результаті помилки було виправлено.

«Такі випадки рідкісні, але несправності каналів завжди дратують. Крім того, у 530 змінах, внесених з моменту виходу останнього релізу, є багато дрібних доопрацювань», – зазначили розробники.

Також у реліз була додана підтримка Taproot-адрес та новий параметр у setchannel, що дозволить уникнути конфліктів під час транзакцій.

Отримав деякі зміни плагін pay, який управляє платежами, що зробить їх швидшими та надійнішими.

Для полегшення керування нодами з'явилася нова команда, що дозволяє змінювати налаштування без перезапуску.

Робота з журналами також була трохи поліпшена: тепер можна додавати різні фільтри до різних файлів логів. Наприклад, можна завести один лог-файл для рівня налагодження, а інший – для звичайного інформаційного рівня. Це також можна використовувати для налаштування більшої кількості логів для певних пирів або плагінів.

Що таке Lightning Network?
Що таке Lightning Network?
Lightning Network — це протокол другого рівня для Біткоїна, спеціально розроблен...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Що потрібно знати про Core Lightning

Core Lightning розроблена командою із Blockstream. Вона дозволяє створювати та керувати платіжними каналами – позамережними з'єднаннями між учасниками, які уможливлюють миттєві та недорогі транзакції. Вона містить інструменти для пошуку маршрутів для відправлення платежів по мережі та керування балансами каналів.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Німеччина розпродала всі свої біткоїни, а Metaplanet докупила ще, рішення з нульовим розголошенням адаптували до блокчейну Біткоїна, Крейг Райт визнав, що він не Сатоші Накамото, кити збільшують BTC-запаси. Володимир Гришенко 19 липня 2024
Курс біткоїна за тиждень: стале відновлення Курс біткоїна за тиждень: стале відновлення Головний цифровий актив демонструє позитивний тренд, попри розподіл монет клієнтам біржі Mt. Gox. Дмитро Харьков 19 липня 2024
Брати Вінклвосси задонатили BTC кандидату в сенатори Брати Вінклвосси задонатили BTC кандидату в сенатори Близнюки пожертвували $1 млн у біткоїнах на кампанію Джона Дітона, який має намір стати сенатором США від штату Массачусетс. Володимир Гришенко 19 липня 2024