Складність майнінгу знову оновила максимум

Складність майнінгу знову оновила максимум

Показник за два тижні зріс на 5,07%, до позначки 67,96 T.

26 листопада в результаті чергового перерахунку складність майнінгу Біткоїна збільшилася на 5,07%. Показник оновив максимум на позначці 67,96 T, свідчать дані BTC.com.

Складність майнінгу знову оновила максимум
Поточний показник складності майнінгу біткоїна. Джерело: BTC.com.

Середній хешрейт мережі становив 486,35 EH/s. При цьому на видобуток блоку в середньому майнери витрачають 9 хвилин 31 секунду.

При перерахунку 13 листопада показник складності майнінгу збільшився на 3,55%, до 64,68 T. При цьому середній хешрейт становив 462,95 EH/s, а на видобуток одного блоку йшло близько 9 хвилин 39 секунд.

Від чого залежить складність майнінгу

Складність майнінгу Біткоїна визначається кількома основними чинниками. По-перше, вона залежить від загальної обчислювальної потужності мережі: чим більше майнерів і чим потужніше їхнє обладнання, тим вища складність. По-друге, складність адаптується протоколом Біткоїна кожні 2016 блоків, або приблизно кожні два тижні, щоб підтримувати середній час створення блоку близько 10 хвилин, що забезпечує стабільність роботи мережі.

Це автоматичне коригування складності гарантує, що майнінг залишається конкурентоспроможним та економічно доцільним усупереч змінам у загальній обчислювальній потужності та технологічним удосконаленням у галузі майнінгового обладнання.

Що таке майнінг біткоїнів?
Що таке майнінг біткоїнів?
Найпопулярніші питання, що виникають у людей стосовно Біткоїна, пов’язані з похо...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Аномалії в мережі Біткоїна

Мережа Біткоїна іноді стикається із затримками у виробництві блоків. Востаннє подібний випадок трапився 7 листопада. Розрив стався з 10:47 по 11:56 за київським часом на висоті блоку 815 689 та 815 690. Блок на висоті 815 689 добув майнінг-пул AntPool, а наступний за 1 годину 9 хвилин – пул Foundry USA. Далі мережа продовжила працювати у нормальному режимі.

Morgan Stanley має плани на біткоїн-ETF Morgan Stanley має плани на біткоїн-ETF Банківський гігант зараз проводить юридичні консультації щодо вирішення цього питання. Володимир Гришенко 29 лютого 2024
Влада США перемістила майже $1 млрд у BTC Влада США перемістила майже $1 млрд у BTC Ці біткоїни було конфісковано у межах справи біржі Bitfinex. Володимир Гришенко 29 лютого 2024
На вершині Евересту хочуть розгорнути прапор із Біткоїном На вершині Евересту хочуть розгорнути прапор із Біткоїном 23-річний біткоїнер планує таким чином звернути увагу на нерівність у доступі до фінансової освіти. Володимир Гришенко 29 лютого 2024