Складність майнінгу майже не змінилася

Складність майнінгу майже не змінилася

Показник зріс на 0,12% і наразі становить 52,39 T.

Після чергового перерахунку 9 серпня складність майнінгу збільшилася на 0,12%, до позначки 52,39 T. Відповідні дані надав сервіс BTC.com.

При цьому середній показник хешрейту мережі збільшився до 377,38 EH/s, а на видобуток блоку тепер потрібно рівно 10 хвилин.

Складність майнінгу майже не змінилася
Сьогоднішні показники складності майнінгу та хешрейту мережі. Джерело: BTC.com

Перерахунок складності майнінгу біткоїна є важливою особливістю його протоколу. Ця функція була введена для підтримки стабільності інтервалу між блоками. Якби не було коригування складності, це могло б призвести до швидкої інфляції та інших нестійких економічних наслідків.

Отже, щоб балансувати процес і забезпечувати стабільний час створення блоків, протокол біткоїна автоматично коригує складність майнінгу приблизно кожні 2016 блоків (або близько двох тижнів). Це забезпечує стійкість та надійність мережі у довгостроковій перспективі.

Що таке майнінг біткоїнів?
Що таке майнінг біткоїнів?
Найпопулярніші питання, що виникають у людей стосовно Біткоїна, пов’язані з похо...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Попередні показники складності майнінгу

Складність майнінгу після перерахунку 26 липня знизилася на 2,94%, до позначки 52,33 T. Середній показник хешрейту мережі був на рівні 366,22 EH/s, а на видобуток одного блоку витрачалося 10 хвилин 18 секунд.

Компанії в США хочуть зобов'язати звітувати про LN-транзакції Компанії в США хочуть зобов'язати звітувати про LN-транзакції Запропонований законопроєкт має «захистити від маніпуляцій та шахрайства» на ринку. Володимир Гришенко 29 вересня 2023
Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Біткоїн у Китаї стає дедалі легальнішим, SEC продовжує відкладати заявки на біткоїн-ETF, MicroStrategy нарощує запаси BTC, Human Rights Foundation роздасть гранти, майнери видобули «зламаний» блок, в Україні правоохоронців навчатимуть шукати цифрові активи, у Coinbase виявили майже 1 млн BTC. Володимир Гришенко 29 вересня 2023
У Казахстані майнери вимагають знизити ціни на електроенергію У Казахстані майнери вимагають знизити ціни на електроенергію Інакше майнінгові компанії обіцяють остаточно згорнути свою діяльність. Володимир Гришенко 29 вересня 2023