Складність майнінгу майже не змінилася

Складність майнінгу майже не змінилася

Показник зріс на 0,12% і наразі становить 52,39 T.

Після чергового перерахунку 9 серпня складність майнінгу збільшилася на 0,12%, до позначки 52,39 T. Відповідні дані надав сервіс BTC.com.

При цьому середній показник хешрейту мережі збільшився до 377,38 EH/s, а на видобуток блоку тепер потрібно рівно 10 хвилин.

Складність майнінгу майже не змінилася
Сьогоднішні показники складності майнінгу та хешрейту мережі. Джерело: BTC.com

Перерахунок складності майнінгу біткоїна є важливою особливістю його протоколу. Ця функція була введена для підтримки стабільності інтервалу між блоками. Якби не було коригування складності, це могло б призвести до швидкої інфляції та інших нестійких економічних наслідків.

Отже, щоб балансувати процес і забезпечувати стабільний час створення блоків, протокол біткоїна автоматично коригує складність майнінгу приблизно кожні 2016 блоків (або близько двох тижнів). Це забезпечує стійкість та надійність мережі у довгостроковій перспективі.

Що таке майнінг біткоїнів?
Що таке майнінг біткоїнів?
Найпопулярніші питання, що виникають у людей стосовно Біткоїна, пов’язані з похо...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Попередні показники складності майнінгу

Складність майнінгу після перерахунку 26 липня знизилася на 2,94%, до позначки 52,33 T. Середній показник хешрейту мережі був на рівні 366,22 EH/s, а на видобуток одного блоку витрачалося 10 хвилин 18 секунд.

У Фінляндії обігріватимуть будинки теплом від майнінгу У Фінляндії обігріватимуть будинки теплом від майнінгу Для реалізації ініціативи Hashlabs Mining збирається використовувати пристрої ASIC WhatsMiner M63S. Володимир Гришенко 23 квітня 2024
Grayscale хоче запустити біткоїн-фонд із найнижчою комісією Grayscale хоче запустити біткоїн-фонд із найнижчою комісією Компанія передасть новому фонду 10% активів під управлінням GBTC, які оцінюються у майже $20 млрд. Володимир Гришенко 23 квітня 2024
Оновлено дані по виплатах жертвам Mt. Gox Оновлено дані по виплатах жертвам Mt. Gox Кошти надходять на банківські рахунки користувачів через місяць після оновлення таблиці. Володимир Гришенко 23 квітня 2024