Казахстане, зустрічай Bitcoin Magazine

Казахстане, зустрічай Bitcoin Magazine

White Rock Management відкриває представництво видання Bitcoin Magazine у Казахстані.

Засновник компанії White Rock Management Сергій Тронь і голова Асоціації блокчейн та індустрії дата-центрів у Казахстані Даніяр Мубараков підписали меморандум про партнерство, спрямоване на спільний розвиток майнінгу в Казахстані, масове прийняття Біткоїна та проведення освітніх заходів, присвячених головному цифровому активу.

Казахстане, зустрічай Bitcoin Magazine
Даніяр Мубараков та Сергій Тронь підписують меморандум

Одним із ключових пунктів меморандуму є створення представництва Bitcoin Magazine у Казахстані. Bitcoin Magazine – це авторитетне світове видання, яке пише винятково про Біткоїн. І тепер якісний контент про Біткоїн та індустрію, яка сформувалася навколо нього, буде доступний і в Казахстані.

Співпраця буде спрямована не лише на створення сприятливого середовища для розвитку майнінгу в країні. Розроблення освітніх програм та проведення спеціалізованих заходів допоможуть підвищити рівень знань і поінформованість про Біткоїн та його перспективи серед казахстанців.

Сергій Тронь, засновник White Rock Management, коментуючи партнерство, наголосив на його важливості для подальшого розвитку індустрії:

«Ми раді співпраці з Асоціацією блокчейн та індустрії дата-центрів у Казахстані. Наше партнерство сприятиме розвитку казахстанської блокчейн-індустрії та зміцненню її позиції на світовій арені. Ми прагнемо до створення сприятливого середовища для майнінгу та поширення знань про Біткоїн серед населення. Представництво Bitcoin Magazine стане цінним ресурсом для обміну інформацією та підтримки казахстанської Біткоїн-спільноти».

Підписаний меморандум є зобов'язанням сторін просувати блокчейн-технології та Біткоїн у Казахстані, що сприятиме розвитку цифрової економіки та залученню інвестицій у країну.

Очікується, що це партнерство стане прикладом співпраці між приватним сектором і державними інституціями, сприятиме розвитку інновацій та технологічному прогресу в Казахстані.

У Bernstein радять купити акції кількох майнінгових компаній У Bernstein радять купити акції кількох майнінгових компаній Riot Platforms і CleanSpark ймовірно зможуть швидко адаптуватися до умов ринку після халвінгу. Володимир Гришенко 17 квітня 2024
На біржах можуть закінчитися біткоїни На біржах можуть закінчитися біткоїни Резерви торгових майданчиків наразі становлять 2 млн ВТС. Володимир Гришенко 17 квітня 2024
Павло Дуров розповів про свої біткоїни Павло Дуров розповів про свої біткоїни Засновник месенджера Telegram Павло Дуров розповів про свої біткоїни в інтерв’ю журналісту Такеру Карлсону. Володимир Гришенко 17 квітня 2024