Казахстане, зустрічай Bitcoin Magazine

Казахстане, зустрічай Bitcoin Magazine

White Rock Management відкриває представництво видання Bitcoin Magazine у Казахстані.

Засновник компанії White Rock Management Сергій Тронь і голова Асоціації блокчейн та індустрії дата-центрів у Казахстані Даніяр Мубараков підписали меморандум про партнерство, спрямоване на спільний розвиток майнінгу в Казахстані, масове прийняття Біткоїна та проведення освітніх заходів, присвячених головному цифровому активу.

Казахстане, зустрічай Bitcoin Magazine
Даніяр Мубараков та Сергій Тронь підписують меморандум

Одним із ключових пунктів меморандуму є створення представництва Bitcoin Magazine у Казахстані. Bitcoin Magazine – це авторитетне світове видання, яке пише винятково про Біткоїн. І тепер якісний контент про Біткоїн та індустрію, яка сформувалася навколо нього, буде доступний і в Казахстані.

Співпраця буде спрямована не лише на створення сприятливого середовища для розвитку майнінгу в країні. Розроблення освітніх програм та проведення спеціалізованих заходів допоможуть підвищити рівень знань і поінформованість про Біткоїн та його перспективи серед казахстанців.

Сергій Тронь, засновник White Rock Management, коментуючи партнерство, наголосив на його важливості для подальшого розвитку індустрії:

«Ми раді співпраці з Асоціацією блокчейн та індустрії дата-центрів у Казахстані. Наше партнерство сприятиме розвитку казахстанської блокчейн-індустрії та зміцненню її позиції на світовій арені. Ми прагнемо до створення сприятливого середовища для майнінгу та поширення знань про Біткоїн серед населення. Представництво Bitcoin Magazine стане цінним ресурсом для обміну інформацією та підтримки казахстанської Біткоїн-спільноти».

Підписаний меморандум є зобов'язанням сторін просувати блокчейн-технології та Біткоїн у Казахстані, що сприятиме розвитку цифрової економіки та залученню інвестицій у країну.

Очікується, що це партнерство стане прикладом співпраці між приватним сектором і державними інституціями, сприятиме розвитку інновацій та технологічному прогресу в Казахстані.

Майнінг може скоротити глобальні викиди на 8% Майнінг може скоротити глобальні викиди на 8% Замість критики енергомісткості Біткоїна слід використовувати його можливості, вважають в IRM. Євген Комчук 22 вересня 2023
Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Записи Ordinals заповнили блоки Біткоїна, Mt. Gox почекає з виплатами, складність майнінгу зросла, зі «сплячого» гаманця вивели 2100 BTC, біткоїн на першому місці за прибутковістю, Hut 8 та US Bitcoin об'єднаються, новий фонд від BitGo та Swan. Володимир Гришенко 22 вересня 2023
Засновник FTX залишиться у в'язниці до наступного засідання суду Засновник FTX залишиться у в'язниці до наступного засідання суду Суддя вирішив, що Сем Бенкман-Фрід може чинити тиск на свідків у справі. Володимир Гришенко 22 вересня 2023