Податкові атаки не вб'ють Біткоїн

Податкові атаки не вб'ють Біткоїн

Визначення біткоїнерів як тих, хто «ухиляється від податків», або запровадження довільних тарифів не може зупинити неминучий розвиток технології.
Податкові атаки не вб'ють Біткоїн
Джерело

Нещодавній твіт конгресмена Бреда Шермана, в якому він назвав біткоїнерів такими, що «ухиляються від сплати податків», є яскравим прикладом того, як Біткоїн став мейнстримним явищем. Парадоксально, що такі політики, як Шерман, які заприсяглися дотримуватися Конституції та презумпції невинності, так швидко і без будь-яких доказів називають прихильників Біткоїна злочинцями. Подібні висловлювання підривають основні принципи справедливості та об'єктивності, що лежать в основі нашої правової системи.

Той факт, що такі політики, як Шерман, критикують Біткоїн, є показовим для тих, хто ще не визначився, на якій вони стороні, – чому ці «гроші свободи» постійно зазнають атак з боку тих, хто корумпований та скомпрометований традиційними системами? У певному сенсі, ті, хто атакує Біткоїн, навіть можуть мимоволі сприяти його успіху та прийняттю.

І схоже, що політики очікують, що біткоїнери візьмуть на себе якийсь податковий тягар, який вони не покладають ні на кого іншого.

Уявіть, якби політик спробував оподаткувати людей за використання обчислювальної потужності для виконання математичних операцій або використання англійської мови для вираження своїх поглядів. Над ним будуть сміятися, тому що, крім того, що це божевільна політика, обидві ці можливості необхідні для функціонального суспільства.

Замість того, щоб запроваджувати довільні податки, уряду слід зосередитися на створенні нормативно-правової бази для підтримки інновацій та економічного зростання. На жаль, на противагу цьому, здавалося б, очевидному указу адміністрація Байдена запропонувала запровадити 30-відсотковий податок на майнінг біткоїнів, що не лише несправедливо, а й лицемірно стосовно цінностей, які роблять Сполучені Штати великими.

Якщо учасник ринку заплатив за свою енергію, він повинен мати право використовувати її на власний розсуд. Отже, чому саме майнінг біткоїнів став мішенню, коли інші галузі, такі як порнографія, відеоігри чи азартні ігри, також використовують енергію, щоб дозволити людям задовольняти свої пороки в інтернеті? Я не ратую за податок на інші галузі. Я вірю, що якщо учасник ринку заплатив за свою енергію, він може робити з нею все, що захоче. Я лише хочу зазначити, що ця пропозиція є яскравим прикладом надмірного втручання уряду у приватний сектор.

Реакція на зміни

І йдеться не лише про майнінг біткоїнів, а й мережу Біткоїна. Коли нові та новаторські ідеї кидають виклик статус-кво, люди та технології можуть чинити опір або прийняти зміни. Технології імітують багато чого з біології людини, зокрема те, як ми реагуємо зміни. Сталі галузі чи підприємства можуть чинити опір новим технологіям, щоб захистити свої інтереси, так само як наша імунна система реагує на чужорідні патогени, щоб захистити наш організм. Однак так само як люди можуть адаптуватися до умов, що змінюються, технології також можуть розвиватися й адаптуватися, щоб краще задовольняти наші потреби. Люди можуть або боротися проти Біткоїна, або прийняти його, але в будь-якому разі ця технологія швидко змінює світ.

Важливо пам'ятати, що нові технології, у тому числі Біткоїн, не є поганими за своєю суттю, а скоріше є інструментом, який можна використовувати як для хороших, так і для поганих цілей. Замість того, щоб боротися з прогресом, ми повинні використовувати можливості, які надають нові технології, і працювати разом, щоб побудувати краще майбутнє. Твіт Шермана може і не принести йому голосів, але він показує його відсутність розуміння та поваги до прав своїх виборців.

Порівняння між технологічною мережею та біологією людини може здатися нетрадиційним, але воно дає цінну інформацію про еволюцію та зростання нових технологій, таких як Біткоїн. Книга Кевіна Келлі «Чого хочуть технології» наголошує на важливості цього. Ось три цитати, які мені особливо запам'яталися:

«Технології існують не ізольовано, а скоріше в мережах, що посилює їхню потужність і охоплення».

«Інновації – це командний вид спорту, і найкращі інновації створюються мережами людей, які працюють разом».

«Чим більш взаємопов'язаними стають наші технології, тим більше нових властивостей вони виявляють і тим складніше їх прогнозувати чи контролювати».

Технології завжди розвиваються залежно від потреб людини. Все починається з маленької ідеї, яка потім переростає в щось більше, ніж ми могли б собі уявити. Ця еволюція не завжди лінійна, оскільки нові технології часто виникають з наявних технологій. Ці мережі зростають експоненційно швидше, оскільки нові технології дозволяють робити речі, які ми ніколи не вважали за можливі. FaceTime здався чимось магічним 100 років тому, так само як медичний пристрій, який може регенерувати кінцівки для людей, здається магічним у наші дні. Я припускаю, що колись такі технології з'являться, а разом з ними й безліч інших інновацій, які я навіть не міг собі уявити, доки не побачив їх.

Але, як і люди, технології мають свої правила і закони. Ми повинні дотримуватися цих правил, щоб максимально використати потенціал технологій. Уявіть, якби хтось назвав конференцію TCP/IP «конференцією для членів банди». Це було б безглуздо. Особливо якби це був політик, який повинен заохочувати інновації у своєму окрузі.

Нападати на людей лише тому, що їм подобається користуватися протоколом – це безумство. Однак, якби ваша робота була пов'язана з підтримкою традиційних технологій, а впровадження нової технології могло б зробити вас непотрібним, я думаю, ви також не відреагували б на неї позитивно.

Прийняття еволюції технологій

Податкові атаки не вб'ють Біткоїн
Джерело

Зрештою, ми всі є частиною мережі технологій, подобається нам це чи ні. Ми повинні прийняти еволюцію технологій та усвідомити їхній потенціал змінити світ на краще. Ми знаходимося на початку всього, що буде побудовано на цих нових протоколах, тому ми повинні використати їхній потенціал.

Я не можу сказати, що точно знаю, що біткоїн перевищить 1 мільйон доларів, але я думаю, що це цілком можливо, і в міру того, як мережеві ефекти в реальному світі та в кіберпросторі розширюються, ймовірність стає дедалі більшою.

«Поява нуля у Європі приблизно через 300 років, в епоху Високого Середньовіччя, відзначилася сильним ідеологічним опором. Зіткнувшись зі спротивом користувачів усталеної римської системи числення, нулю непросто було завоювати популярність у Європі», – Роберт Брідлав, «Число нуль і Біткоїн»

Тепер ідея не використовувати нуль у математиці – неприйнятна. Цілком імовірно, що Біткоїн спіткає та ж доля, що і нуль, і ідея не використовувати Біткоїн і все, що на ньому побудовано, здаватиметься абсурдною. Просто погляньте на Nostr, для прикладу. Протокол не був би таким успішним, якби Біткоїн та біткоїнери не приносили так багато користі мережі.

Я вважаю, що аналогічний ефект слід очікувати для більшої кількості інновацій по всьому світу, незалежно від того, чи розуміють регулятори Біткоїн, чи ні.

Це гостьовий пост Конора Чепеніка, організатора мітапу MassAdoption Bitcoin. Висловлені погляди є його власними і не обов’язково збігаються з точкою зору BTC Inc. або Bitcoin Magazine.

Еволюція біткоїн-гаманців: від перших днів до сучасних рішень Еволюція біткоїн-гаманців: від перших днів до сучасних рішень Короткий огляд того, як розвивалися біткоїн-гаманці. Ітан Рід 24 вересня 2023
Економічна реальність масштабування Економічна реальність масштабування Масштабувати Біткоїн не так просто, як змахнути чарівною паличкою – існують неминучі економічні реалії, з якими потрібно рахуватися, щоб досягти успіху. Майкл Матулеф 24 вересня 2023
Джентрифікація та Біткоїн: економічні паралелі з нерухомістю Джентрифікація та Біткоїн: економічні паралелі з нерухомістю Простір у блоці – це товар, який має високий попит на ринку, та безліч спільних рис із процесом джентрифікації на ринку нерухомості. Альберто Мера 23 вересня 2023