Як мені тричі вдалося допомогти незнайомцям зрозуміти Біткоїн

Як мені тричі вдалося допомогти незнайомцям зрозуміти Біткоїн

Біткоїн-наставниця згадує три ситуації, коли їй вдалося допомогти незнайомцям краще зрозуміти Біткоїн.
Як мені тричі вдалося допомогти незнайомцям зрозуміти Біткоїн
Джерело: автор

Ми з чоловіком вирішили стати Біткоїн-наставниками, тому що ми щиро віримо, що Біткоїн – це грошовий стандарт, про який має знати кожен. Однак більшість людей часто сприймає нас за релігійних фанатиків, яких вони намагаються уникати або яких терплять із ввічливості.

Але часом, цілком несподівано, трапляються дивовижні знайомства з людьми, які готові почути те, чим ми хочемо поділитися. Вони просто чекають на того, хто обговорить з ними Біткоїн і допоможе їм краще зрозуміти його.

У цій статті я розповім про три такі розмови у несподіваних місцях. Як то кажуть: «Вчитель з'являється тоді, коли учень готовий».

Перша ситуація: технічна підтримка GoDaddy

Кілька місяців тому, коли ми з моїм чоловіком Скоттом тільки-но запустили нашу організацію Free Market Kids, орієнтовану на фінансову грамотність і Біткоїн, у нас виникли проблеми з роботою нашого вебсайту. Я кілька годин спілкувалася з техпідтримкою різних провайдерів і нарешті зателефонувала в службу підтримки GoDaddy та отримала вказівку перезавантажити комп'ютер.

Поки комп'ютер перезавантажувався, замість того, щоб мовчки сидіти й чекати на лінії, я почала розмовляти з хлопцем зі служби підтримки про те, де він знаходиться, про погоду тощо. Досить швидко ми заговорили про нашу роботу та життєвий досвід.

Він запитав: «Що таке Free Market Kids?»

«Ми вчимо людей Біткоїна та грошей за допомогою наших настільних ігор», – відповіла я.

«Біткоїн!» – глибоко зітхнувши, він продовжив: «Я продав свій біткоїн багато років тому».

Він пояснив, що спочатку його друг переконав його майнити біткоїни. Коли ціна піднялася, він зрадів і продав усі свої біткоїни, бо йому потрібні були гроші.

«А тепер, – поскаржився він, – я бачу, що ціна біткоїна росте як на дріжджах, і не можу повірити, що проґавив свій шанс!»

Я запитала його, що він знає про Біткоїн, крім того, що йому сказав робити його друг.

«Дуже мало», - відповів він.

Отже, я розповіла йому про основні властивості Біткоїна і наголосила, що він завжди може повернутися. Минуло багато часу перш ніж ми закінчили нашу розмову – мій комп'ютер вже встиг перезавантажитися і первісна проблема була вирішена.

Я була така схвильована нашим спілкуванням, що мені негайно закортіло розповісти про нього чоловікові.

«Я думав, ти спілкувалася зі службою підтримки GoDaddy?» – сказав Скотт.

«Ще б пак!» – схвильовано відповіла я.

Вчитель з'являється тоді, коли учень готовий!

Друга ситуація: у ветклініці

Готуючись до майбутніх конференцій, я створила дизайн для нашої фірмової футболки. На жаль, перша партія була невдалою, тож я вирішила носити її вдома. Згадавши про заплановану зустріч із ветеринаром в останню хвилину, я вибігла з нашою собакою й не звернула увагу, у що я одягнена.

Після того, як мене прийняли та провели до невеликої оглядової кімнати, я сіла чекати разом зі своїм літнім пуделем Авою, яка відсапувалася поруч. Через кілька хвилин двері відчинилися, і увійшов ветеринар з блокнотом у руці. Він мовчки поглянув на мене, примружуючи очі.

«Хм, у мене щось на обличчі?» – подумала я, відчуваючи себе трохи ніяково.

Потім він порушив незручне мовчання і сказав: «Хм, Біткоїн?»

«Так..?» – відповіла я невпевнено, дивлячись на свою футболку.

«У мене є декілька запитань! – раптом вигукнув він. «Мені сказали, що біткоїн впаде до нуля. Що ви думаєте з цього приводу?"

«Хм, невже… Що ви загалом знаєте про Біткоїн?» – відповіла я.

«Не так вже й багато», – визнав він.

Ми почали балакати про Біткоїн, і він мав безліч запитань. Він не випускав з рук ручку і ветеринарну карту Ави, але наша розмова ще нескоро зайшла про цю терплячу собаку.

Візит до ветеринара, який повинен був зайняти 20 хвилин, у підсумку зайняв півтори години.

Вчитель з'являється тоді, коли учень готовий!

Третя ситуація: ювелірна крамниця

Я пішла до ювелірної крамниці, щоб купити новий ланцюжок, і на мені знову була футболка нашої компанії. За прилавком стояли дві пані. Поки одна пакувала мою покупку, інша пильно поглянула на мене, а тоді нахилилася і прошепотіла: «Мій брат захоплюється криптовалютою, але я в цьому не розуміюся. Я знаю, що економіка розвалюється, але я не маю мільйона доларів, щоб інвестувати в біткоїн».

Вона продовжила зі сльозами на очах: «Я одинока мати, і мене тривожить те, що буде далі».

Вона виглядала втомленою, розгубленою та дуже стурбованою.

«Вам не потрібен мільйон доларів, щоб інвестувати в біткоїн», – відповіла я. «Ви можете почати з невеликих сум, 1 або 5 доларів».

Ми довго розмовляли, і я обняла її, перш ніж ми попрощалися.

«Ми зустрілися сьогодні не просто так», – сказала я їй. «Звертайся до мене у будь-який час!»

Вчитель з'являється тоді, коли учень готовий!

І, схоже, мені потрібно частіше носити нашу фірмову футболку!

Це гостьовий пост Талі Ліндберг, співзасновниці Free Market Kids, компанії, яка займається фінансовою грамотністю та навчанням Біткоїна. Висловлені погляди є її власними і не обов’язково збігаються з точкою зору BTC Inc. або Bitcoin Magazine.

Foundation Devices планує створити iPhone у сфері апаратного забезпечення Біткоїна Foundation Devices планує створити iPhone у сфері апаратного забезпечення Біткоїна Співзасновник і генеральний директор Foundation Devices Зак Герберт прагне створити Біткоїн-продукти, які будуть такими ж елегантними та зручними у використанні, як пристрої Apple, але при цьому захищатимуть конфіденційність користувачів та будуть створені на відкритому коді. Френк Корва 16 липня 2024
Біткоїн як рівень нотаріального засвідчення політичних угод Біткоїн як рівень нотаріального засвідчення політичних угод Оцінка потенційної ролі Біткоїна в геополітиці та міжнародній дипломатії в гіпербіткоїнізованому світі. Мікеле Уберті 14 липня 2024
Біткоїн-вузол для кожного Біткоїн-вузол для кожного Чому самостійна обробка вашого біткоїна замість делегування цього третій стороні має вирішальне значення для безпеки самої системи Біткоїна. Оуен Кемейс 13 липня 2024