Лише Біткоїн зберігає цінність на тлі повальної токенізації

Лише Біткоїн зберігає цінність на тлі повальної токенізації

Токенізація фізичних активів в інших блокчейнах просто увічнює фінансові проблеми, які Біткоїн покликаний вирішити.

Попит на токенізацію таких активів, як нерухомість – це не рішення, а скоріше симптом проблем, які увічнюються поганими грошима. Корисна вартість нерухомості як житла або місця для бізнесу повинна бути знижена, а не використовуватися як засіб збереження цінності за довіреністю, якщо ми хочемо коли-небудь усунути майнову нерівність.

Лише Біткоїн зберігає цінність на тлі повальної токенізації
Пост на LinkedIn, березень 2023 року

Blockworks наголосив на цьому «прогресі» в технології, не згадуючи про потенційні побічні ефекти, які може викликати повсюдна токенізація активів. У розділі коментарів токенізація рекламується як засіб для людей, які не можуть купити власний будинок для участі на ринку нерухомості. Але спочатку треба запитати, чому житло таке дороге?

Тому що вони використовуються як засоби заощадження – колишня функція паперових грошей, яка більше неможлива через десятиліття фіскальної та грошової алхімії, яка підірвала купівельну спроможність людей.

Токенізація таких активів, як нерухомість, лише погіршить ситуацію, оскільки багато людей викидають гроші на ринок, що дає поштовх цінам. Люди купують нерухомість, тому що знають, що ціни зростуть, а потім ціни справді зростають, як і попит під час гонитви людей за прибутком. Кожен інвестор, слідуючи своїм особистим мотивам, унеможливлює володіння будинком для середнього громадянина. Це не рішення.

Крім того, блокчейн – це просто реєстр або запис про те, кому що належить. У випадку з Ethereum, зокрема, немає значного зв'язку з реальним світом, який дозволив би забезпечити примусове виконання контрактів, запобігши махінаціям з власниками токенів. Вся система зрештою спирається на традиційні правоохоронні органи та судову систему для захисту прав власності цих інвесторів – і стає все більш ворожою у правозастосовних діях проти криптоіндустрії загалом.

Прийняття Біткоїна принципово відрізняється, і це факт, який прихильники інших криптовалют, здається, зовсім неправильно розуміють. Замість того, щоб бездумно токенізувати активи, Біткоїн насамперед прагне розв'язати проблеми грошей, які викликають бажання зробити це. Виступаючи як реальний засіб заощадження вартості, біткоїн виснажить грошову націнку, накопичену нерухомістю за останні десятиліття через зламану грошову систему. При стандарті Біткоїна вартість житла у підсумку знизиться до його корисної вартості, що зробить його знову доступним для звичайних громадян.

Токенізація – це ще одне увічнення наявної системи у штучній одноранговій оболонці, замаскованій під фінансові інновації. Не дозволяйте блискучій обгортці відволікати вас від того, що вже зламано. Потрібно виправити гроші, і всі ці речі не матимуть значення.

Це гостьовий пост Міккі Косса, випускника Вест-Пойнта зі ступенем економіки. Він провів чотири роки у піхоті, перш ніж перейти у фінансовий корпус. Висловлені погляди є його власними і не обов’язково збігаються з точкою зору BTC Inc. або Bitcoin Magazine.

Метод ковзного блоку: новий спосіб прогнозування складності майнінгу Метод ковзного блоку: новий спосіб прогнозування складності майнінгу Luxor описує свою нову методологію для підвищення точності прогнозів складності біткоїн-майнінгу. Колін Харпер 26 травня 2023
Коли Біткоїн перетинається з ШІ: пробудження божевілля чи розсудливості? Коли Біткоїн перетинається з ШІ: пробудження божевілля чи розсудливості? Навколо штучного інтелекту проводяться ідеологічні лінії, і біткоїнерам необхідно приготуватися вступити у боротьбу. Александар Свєцкі 26 травня 2023
Чи варто починати майнити біткоїн Чи варто починати майнити біткоїн Отримання прибутку від майнінгу біткоїнів – складне завдання, але не неможливе. Ось деякі фактори, які слід врахувати, якщо ви хочете почати майнити. Кітон Рекард 24 травня 2023