Лише Біткоїн зберігає цінність на тлі повальної токенізації

Лише Біткоїн зберігає цінність на тлі повальної токенізації

Токенізація фізичних активів в інших блокчейнах просто увічнює фінансові проблеми, які Біткоїн покликаний вирішити.

Попит на токенізацію таких активів, як нерухомість – це не рішення, а скоріше симптом проблем, які увічнюються поганими грошима. Корисна вартість нерухомості як житла або місця для бізнесу повинна бути знижена, а не використовуватися як засіб збереження цінності за довіреністю, якщо ми хочемо коли-небудь усунути майнову нерівність.

Лише Біткоїн зберігає цінність на тлі повальної токенізації
Пост на LinkedIn, березень 2023 року

Blockworks наголосив на цьому «прогресі» в технології, не згадуючи про потенційні побічні ефекти, які може викликати повсюдна токенізація активів. У розділі коментарів токенізація рекламується як засіб для людей, які не можуть купити власний будинок для участі на ринку нерухомості. Але спочатку треба запитати, чому житло таке дороге?

Тому що вони використовуються як засоби заощадження – колишня функція паперових грошей, яка більше неможлива через десятиліття фіскальної та грошової алхімії, яка підірвала купівельну спроможність людей.

Токенізація таких активів, як нерухомість, лише погіршить ситуацію, оскільки багато людей викидають гроші на ринок, що дає поштовх цінам. Люди купують нерухомість, тому що знають, що ціни зростуть, а потім ціни справді зростають, як і попит під час гонитви людей за прибутком. Кожен інвестор, слідуючи своїм особистим мотивам, унеможливлює володіння будинком для середнього громадянина. Це не рішення.

Крім того, блокчейн – це просто реєстр або запис про те, кому що належить. У випадку з Ethereum, зокрема, немає значного зв'язку з реальним світом, який дозволив би забезпечити примусове виконання контрактів, запобігши махінаціям з власниками токенів. Вся система зрештою спирається на традиційні правоохоронні органи та судову систему для захисту прав власності цих інвесторів – і стає все більш ворожою у правозастосовних діях проти криптоіндустрії загалом.

Прийняття Біткоїна принципово відрізняється, і це факт, який прихильники інших криптовалют, здається, зовсім неправильно розуміють. Замість того, щоб бездумно токенізувати активи, Біткоїн насамперед прагне розв'язати проблеми грошей, які викликають бажання зробити це. Виступаючи як реальний засіб заощадження вартості, біткоїн виснажить грошову націнку, накопичену нерухомістю за останні десятиліття через зламану грошову систему. При стандарті Біткоїна вартість житла у підсумку знизиться до його корисної вартості, що зробить його знову доступним для звичайних громадян.

Токенізація – це ще одне увічнення наявної системи у штучній одноранговій оболонці, замаскованій під фінансові інновації. Не дозволяйте блискучій обгортці відволікати вас від того, що вже зламано. Потрібно виправити гроші, і всі ці речі не матимуть значення.

Це гостьовий пост Міккі Косса, випускника Вест-Пойнта зі ступенем економіки. Він провів чотири роки у піхоті, перш ніж перейти у фінансовий корпус. Висловлені погляди є його власними і не обов’язково збігаються з точкою зору BTC Inc. або Bitcoin Magazine.

Чи є проблема з пулами для майнінгу? Чи є проблема з пулами для майнінгу? Ретельний аналіз усієї екосистеми майнінгу, від «асіків» до майнінгових пулів, з урахуванням системних ризиків та проблем, які існують у всій галузі. Bitcoin Mechanic 26 листопада 2023
Переосмислення Web3 за допомогою Біткоїна Переосмислення Web3 за допомогою Біткоїна Оцінка реальності та наративів про Web3, а також того, як Біткоїн може краще відповідати заявленим цілям таких проєктів. Аллард Пен 26 листопада 2023
Чому вам слід перечитати книгу «1984» Чому вам слід перечитати книгу «1984» Якщо вас непокоять питання конфіденційності, суверенітету та свободи, уроки «1984» Джорджа Оруелла актуальні як ніколи. Несрін Айссані 25 листопада 2023