Bitcoin Magazine Україна випустить свій перший друкований номер

Bitcoin Magazine Україна випустить свій перший друкований номер

Перше в Україні друковане видання про Біткоїн презентують 17 лютого у Києві на конференції «Follow Bitcoin».

Bitcoin Magazine Україна з’явився як бренд у листопаді 2021 року, а влітку 2022 року почав працювати онлайн. Він швидко став найавторитетнішим джерелом новин, експертних думок та різноманітної інформації про індустрію, яка сформувалася навколо Біткоїна. За цей час на сайті було опубліковано понад 600 новин, колонок, статей та гайдів, які прочитали люди з понад 80 країн світу.

За рік видання заявило про себе не лише на українському ринку, а й було представлено на таких великих міжнародних конференціях, як Bitcoin Amsterdam та Web Summit. Зусилля команди Bitcoin Magazine Україна відзначила неурядова організація Human Rights Foundation. Фонд виділив виданню грант у розмірі $25 000 на розвиток Біткоїн-ком’юніті в Україні. Завдяки цьому у Києві вже тричі проводилися Біткоїн-мітапи, на яких дедалі більше людей дізнаються про технологію свободи.

Втім, Bitcoin Magazine Україна вирішив не обмежуватися інтернетом і вже цього місяця представить свій перший друкований номер під назвою «Біткоїн. Свобода. Україна».

Український читач звик узагальнювати цифрові активи, називаючи все одним словом «крипта». Цього слова не буде на сторінках Bitcoin Magazine. Натомість уся увага буде зосереджена на грошах майбутнього – біткоїні та його децентралізованій технології.

Перший в Україні друкований номер Bitcoin Magazine дозволить українцям по-справжньому зануритися у кролячу нору Біткоїна. У ньому можна буде зокрема прочитати про майнінг й атомну енергетику, дізнатися про сучасну культуру мемів та ознайомитися з першим в Україні рейтингом власників біткоїнів. До речі, такий рейтинг робиться вперше не лише в Україні, а й у світі. Основою для рейтингу стали декларації чиновників, матеріали судових справ, інформація від державних органів та добровільне розкриття окремими власниками своїх активів. Тому в ньому будуть як всім відомі особистості, так і абсолютно непублічні українці.

«Цей номер – перший дзвінок, виклик, провокація та спроба достукатися до читача, збудити інтелектуальний та культурний протест проти чинної фіатної системи», – каже видавець Bitcoin Magazine Україна Вікторія Зайченко.

У рамках презентації друкованого видання Bitcoin Magazine Україна організовує 17 лютого в Києві конференцію «Follow Bitcoin» зі спікерами світового рівня.

Хто виступатиме на «Follow Bitcoin»

Алекс Гладштейн – директор зі стратегічного розвитку в Human Rights Foundation. Ця організація активно допомагає Україні, приймаючи пожертвування у біткоїнах.

Пітер Тодд – один із перших розробників Bitcoin Core. Зараз виступає у ролі консультанта та експерта з питань Біткоїна.

Гліб Науменко – розробник Біткоїн- та Lightning-протоколів. Постійний спікер Bitcoin Meetup Kyiv.

Сергій Тронь – підприємець, інвестор, засновник швейцарського холдингу з українським корінням White Rock Management, що є одним з найбільших приватних біткоїн-майнерів у світі.

Ксенія Житомирська – СТО та співзасновниця необанку Trustee Plus та проєкту Trustee Wallet.
Євген Романенко - економіст Австрійської школи. Частий ведучий заходів, присвячених Біткоїн-індустрії.

Майк Джермано - президент Bitcoin Magazine та Bitcoin Conference.

Дізнатися детальніше про подію та придбати квитки можна тут.

У Bernstein радять купити акції кількох майнінгових компаній У Bernstein радять купити акції кількох майнінгових компаній Riot Platforms і CleanSpark ймовірно зможуть швидко адаптуватися до умов ринку після халвінгу. Володимир Гришенко 17 квітня 2024
На біржах можуть закінчитися біткоїни На біржах можуть закінчитися біткоїни Резерви торгових майданчиків наразі становлять 2 млн ВТС. Володимир Гришенко 17 квітня 2024
Павло Дуров розповів про свої біткоїни Павло Дуров розповів про свої біткоїни Засновник месенджера Telegram Павло Дуров розповів про свої біткоїни в інтерв’ю журналісту Такеру Карлсону. Володимир Гришенко 17 квітня 2024