Чого можна навчитися у темношкірих біткоїн-інвесторів

Чого можна навчитися у темношкірих біткоїн-інвесторів

Багато темношкірих американців зацікавилися біткоїном, як новим способом досягнення фінансового успіху.

Біткоїн привертає все більше уваги інвесторів, засобів масової інформації та регуляторів у міру зростання його ціни та поширення у всьому світі. Проте досить мало відомо про темношкірих інвесторів, які ним зацікавилися. Незалежно від того, купуєте ви біткоїн чи ні, ви можете отримати важливі уроки від цих темношкірих американців і стати більш успішним інвестором у будь-якій галузі.

Наприкінці 2010-х значна кількість темношкірих американців почали з ентузіазмом досліджувати Біткоїн. Вони побачили перспективність технології блокчейн, розподіленого реєстру, який забезпечує незмінний запис транзакцій. Вони спостерігали за рухом ціни біткоїна, яка сягнула рекордних максимумів, що, поза сумнівом, їх також привабило.

Багато біткоїн-інвесторів почали інвестувати в криптовалюту в період, який збігся з виплатами у зв'язку з COVID-19 у 2020 році. Мільйони людей, яким ніколи не доводилося інвестувати або відкладати великі суми, раптово отримали грошову допомогу, і багато хто вирішив вкласти ці кошти в біткоїн.

Крипто-бульбашка

Після цього періоду, коли багато темношкірих інвесторів вклалися в біткоїн, загальний ринок криптовалют почав падати.

Темношкірі інвестори були серед тисяч американців, котрі спостерігали за тим як зникають їхні криптовалютні запаси після початку зими на ринку.

На цей час криптовалюти втратили у вартості понад 2 трильйони доларів за останній рік, внаслідок чого біткоїн впав з максимуму 69 000 доларів у листопаді 2021 року до близько 20 000 доларів за монету.

Чого можна навчитися у темношкірих біткоїн-інвесторів

Криптовалютний крах вдарив по темношкірих американцях навіть сильніше, ніж по будь-якій іншій демографічній спільноті, частково тому, що біткоїн став настільки популярним у ній. Згідно з даними Harris Poll, 23% темношкірих американців та 11% білих американців володіють цифровими активами.

Падіння крипторинка було дорогим і трагічним, але це не зупинило багатьох представників темношкірого населення, оскільки вони дуже хочуть отримати фінансову автономію.

Розширення доступу до фінансових послуг

Біткоїн, природно, має практичну привабливість для інвесторів з історично маргіналізованих спільнот з невеликими доларовими заощадженнями, які не довіряють традиційним фінансам. Наприклад, темношкірі американці можуть купувати BTC на цифрових платформах без перевірки кредитоспроможності, що може утримувати їх від інвестицій в інші активи.

Багато темношкірих інвесторів вклали кошти в біткоїн, тому що їм було складно накопичити кошти на кілька поколінь у традиційній системі. Багато темношкірих інвесторів, які ігноруються інвестиційними менеджерами та піддаються дискримінації з боку банків, звернулися до більш суверенних можливостей.

Ця довга історія дискримінації щодо інвестицій пояснює, чому нині у світі спостерігається інтерес до Біткоїна серед різних демографічних груп – він новий, відкритий і має менше бар'єрів.

Інша причина, через яку Біткоїн швидше поширюється серед темношкірих людей, ймовірно, полягає в тому, що криптовалюта пропонує дешевший метод грошових переказів, ніж надсилання коштів через банки.

Виживання на ведмежому ринку

Справедливо сказати, що ринок криптовалют може бути ризикованим місцем через його волатильність. Прибуток з'являється і зникає протягом декількох хвилин. Але, попри це, багато темношкірих інвесторів, як і раніше, налаштовані оптимістично щодо Біткоїна.

Хороший приклад успішного темношкірого інвестора в криптовалюти – 27-річний Джефферсон Ноель. Ноель вперше зіткнувся з криптовалютою у січні 2019 року, коли випадково вклав 5 доларів у біткоїн, використовуючи платіжну платформу Cash App. До травня 2020 року вартість його інвестицій зросла до 70 доларів. Це надихнуло його, і в результаті він вклав ще 20 000 доларів своїх заощаджень у криптовалюту. Нещодавно Джефферсон заявив, що купує більше альткоїнів, попри постійні збитки, через що цього року його інвестиції у криптовалюту впали більш ніж на 20%. Очевидно, Біткоїн підштовхнув його до того, щоб стати активнішим інвестором.

Ще один приклад – це Шарлін Фадірепо, банкір, яка раніше працювала в офісі генерального інспектора Федеральної резервної системи, і яку засуджували як власницю біткоїнів.

«Минулого року вона та її чоловік купили біткоїнів на суму 6000 доларів», — повідомляє Time. «Жодні інвестиції ніколи не приносили їм такого прибутку, як Біткоїн».

Висновок

У темношкірих інвесторів можна багато чого навчитися, оскільки вони демонструють, що правильне мислення та стійкість до невдач є ключем до успішного інвестування в Біткоїн. Ті, хто хоче заробляти гроші за допомогою інвестування в Біткоїн, повинні бути готові утримувати свої інвестиції під час зльотів та падінь та враховувати той факт, що вони можуть надати форму фінансової безпеки, яка часто недоступна людям, які не мають доступу до банківських послуг. Для багатьох це може бути набагато ціннішим, ніж будь-який швидкий прибуток.

Це гостьовий пост Ніколаса Отієно, позаштатного автора, який спеціалізується на фінансових технологіях та криптовалютах. Висловлені погляди є його власними і не обов’язково збігаються з точкою зору BTC Inc. або Bitcoin Magazine.

Foundation Devices планує створити iPhone у сфері апаратного забезпечення Біткоїна Foundation Devices планує створити iPhone у сфері апаратного забезпечення Біткоїна Співзасновник і генеральний директор Foundation Devices Зак Герберт прагне створити Біткоїн-продукти, які будуть такими ж елегантними та зручними у використанні, як пристрої Apple, але при цьому захищатимуть конфіденційність користувачів та будуть створені на відкритому коді. Френк Корва 16 липня 2024
Біткоїн як рівень нотаріального засвідчення політичних угод Біткоїн як рівень нотаріального засвідчення політичних угод Оцінка потенційної ролі Біткоїна в геополітиці та міжнародній дипломатії в гіпербіткоїнізованому світі. Мікеле Уберті 14 липня 2024
Біткоїн-вузол для кожного Біткоїн-вузол для кожного Чому самостійна обробка вашого біткоїна замість делегування цього третій стороні має вирішальне значення для безпеки самої системи Біткоїна. Оуен Кемейс 13 липня 2024