Як Біткоїн може покращити систему охорони здоров'я для пацієнтів

Як Біткоїн може покращити систему охорони здоров'я для пацієнтів

Якби постачальники медичних послуг прийняли біткоїн, пацієнти побачили б покращення вільного ринку та доступності.

Немає нічого важливішого для довгострокового здоров'я, ніж доступ до медичної допомоги, коли це необхідно. Але кожна юрисдикція у світі реалізує цей процес по-своєму. Багато країн соціалізують вартість охорони здоров'я через уряд за ковзною шкалою від повного державного контролю до приватної медичної допомоги, з додаванням державного медичного страхування для бідних і людей похилого віку.

У Сполучених Штатах переважає приватна система охорони здоров'я. Якщо ви маєте гроші, ви можете придбати медичні послуги у будь-якого постачальника послуг, який вам подобається. Але проблема в Америці не в нестачі постачальників медичних послуг, а тому, як оплачуються медичні послуги.

Коли ви йдете до лікаря, ви не знаєте, скільки ви витратите. Якщо замислитись, це дуже дивно. Чи можете ви згадати будь-яку іншу послугу, вартість якої ви не зможете оцінити до візиту? Мати навіть якусь приблизну оцінку була б непогано, чи не так?

Коли ви приходите до лікаря, ви зазвичай даєте свою картку медичного страхування та сплачуєте доплату. Ви знаєте, що таке доплата або співстрахування і як вони працюють? Не так багато людей знають про це. Все, що знає більшість людей, це те, що потрібно дати картку, сплатити символічну суму та отримати послуги.

Після надання послуг ваш лікар направить до вашої медичної страхової компанії вимогу про виплату. Після того як заявлена сума буде виплачена, ви повинні сплатити частину, що залишилася, якщо є залишок. Зазвичай це відбувається через кілька місяців, і на цей момент у вас може не бути грошей для оплати залишку.

Чи не безумство це? Ви не тільки отримуєте несподіваний рахунок, який не закладений у ваш бюджет, але й постачальники медичних послуг також мають труднощі з пошуком кваліфікованого персоналу для обробки платежів. Минулого року уряд також ухвалив закон щодо непередбаченого виставлення рахунків (No Surprises Act), який ще більше ускладнив отримання платежів для постачальників медичних послуг.

Навіщо взагалі потрібні треті сторони для оплати медичних рахунків? Уявіть, що страхова компанія платить за заправку вашого бензобака. Дивно, чи не так?

Чи знаєте ви, що у 2021 році 20% американців мали заборгованість з медичних послуг, а 58% рахунків в інкасо припадали на медичну заборгованість?

Як бачите, людям непросто розрахуватися з медичними боргами, що впливає на постачальників медичних послуг. Постачальники медичних послуг втрачають дохід, коли їхні пацієнти не платять і змушені підвищувати ціни. Чи бачить споживач медичних послуг зростання цін напряму? Ні, але медичні страхові компанії вдаються до збільшення вартості надання послуг.

Це збільшення цін на медичні товари та послуги відображається у ціні, що сплачується за медичне страхування. Типова американська сім'я щорічно витрачає 22 221 долар на медичне страхування. Не знаю як для вас, але це великі гроші. Уявіть, що ви могли б зробити з 22 221 доларом в кишені.

Ситуація стає тривожною, якщо подивитися на те, скільки федеральний уряд витрачає на охорону здоров'я.

Прогнозується, що Medicare стане неплатоспроможною до 2026 року (Medicare – це національна програма медичного страхування США для осіб віком від 65 років і старше). Це вже через три роки, але ніхто не говорить про це у ЗМІ, і ніхто не висловлювався із цього приводу під час виборів. Medicare надає медичну страховку 63 мільйонам людей похилого віку та американцям з обмеженими можливостями.

Що вони робитимуть, коли в уряду закінчаться гроші, щоб забезпечити медичне обслуговування цього населення? Станом на 2021 зростання витрат на Medicare становило в середньому 7,6% за попередні п'ять років і найближчим часом не сповільниться. Це повільна аварія поїзда серед вже зламаної системи охорони здоров'я.

Система зламана, і її потрібно змінити, перш ніж вона впаде і забере всіх із собою. Як ми можемо перетворити систему охорони здоров'я на систему, засновану на принципах вільного ринку, допомагаючи постачальникам медичних послуг збільшувати доходи та знижувати витрати для своїх пацієнтів?

Біткоїн поспішає на допомогу

Як Біткоїн може покращити систему охорони здоров'я для пацієнтів
Джерело

Уявіть собі світ, у якому ви знаєте на яку суму обійдуться ваші медичні рахунки, перш ніж послуги будуть надані. Уявіть собі світ, у якому ви могли б порівнювати ціни на різні медичні процедури так само як ви це робите, коли йдете в продуктовий магазин або робите покупки на Amazon.

Біткоїн робить цей світ можливим. Якби світ прийняв стандарт Біткоїна, середньостатистичний споживач мав би більшу купівельну спроможність для оплати своїх медичних рахунків. Дефляційна природа Біткоїна робить це можливим.

Всього буде створено лише 21 мільйон біткоїнів. Чим довше ви зберігаєте його, тим більше він зростатиме в ціні. Чим більшу цінність він набуває, тим більше медичних послуг можна використовувати для покупки. Збільшення цінності спонукає більше постачальників медичних послуг вийти на ринок і пропонувати свої послуги за біткоїни. Посилення конкуренції між постачальниками медичних послуг означає ширший доступ до медичного обслуговування, найкраще обслуговування клієнтів та нижчі ціни для всіх. Бачите, як це працює?

Постачальники медичних послуг будуть зацікавлені в тому, щоб вказувати ціни на свої послуги в біткоїнах, щоб залучити нових пацієнтів.

Типове медичне страхування, коли страхові компанії оплачують рахунки за прості візити до лікаря, зникло б при стандарті Біткоїна. У цьому не було б необхідності, оскільки споживачі мали б достатню купівельну спроможність, щоб оплачувати свої рахунки за обслуговування.

Lightning Network: благо для постачальників медичних послуг

Як Біткоїн може покращити систему охорони здоров'я для пацієнтів
Джерело

Робота лікаря – це бізнес. Є накладні витрати, які слід покрити, щоб залишитись на плаву. Потрібно сплатити оренду, розрахуватися із працівниками, закупити матеріали.

У медичній практиці можна використовувати Lightning Network для отримання миттєвих розрахунків від своїх пацієнтів та зменшити плутанину під час виставлення рахунків за медичні послуги. Прийняття платежів Lightning підвищить дохід та покращить грошовий потік.

Цей грошовий потік можна використовувати для інвестицій у бізнес, покупки кращого обладнання та найму більшої кількості персоналу. Це не лише приносить користь компанії; наявність найкращого обладнання також приведе до найкращих результатів у галузі охорони здоров'я, а збільшення штату співробітників – до кращого обслуговування клієнтів. Якісне обслуговування клієнтів підвищить прибутковість у довгостроковій перспективі.

Згідно з нещодавнім дослідженням, постачальники медичних послуг, які забезпечують «відмінне» обслуговування клієнтів, повідомили про чисту маржу, яка була на 50% вищою, ніж у тих, які забезпечують «середнє» обслуговування клієнтів.

Lightning Network також знизить транзакційні витрати медичних установ. Обробка платежів займає більшу частину прибутку для постачальників медичних послуг і дає дуже мало користі. Середня платіжна система стягує від 1,5% до 3,5%, плюс часто використовуються інші заплутані формули, щоб виманити у компаній гроші.

Постачальники медичних послуг могли б заощадити на транзакційних комісіях, якби вони перейшли на мережу Lightning. Середня комісія за відправлення платежу Lightning складає 0,01%! Багато вузлів Lightning не стягують комісію за відправлення платежу. Традиційні платіжні системи просто не можуть конкурувати із цим.

Постачальники медичних послуг повинні якнайшвидше перейти на стандарт Біткоїна, використовувати мережу Lightning і спостерігати за трансформацією свого бізнесу. Це буде добре для них, їхніх пацієнтів та економіки.

Це гостьовий пост Роберта Холла, творця контенту та власника малого бізнесу. Висловлені погляди є його власними і не обов’язково збігаються з точкою зору BTC Inc. або Bitcoin Magazine.

Марго Паез про пом'якшення наслідків зміни клімату та проблему репрезентації Біткоїна Марго Паез про пом'якшення наслідків зміни клімату та проблему репрезентації Біткоїна Екологиня Марго Паез описує свій шлях до Біткоїна і пояснює, чому інклюзивність – це не просто «ідеологія пробудження». Бекка Братчер 30 березня 2023
Чому ми відкрили Біткоїн-хаб у Белграді Чому ми відкрили Біткоїн-хаб у Белграді Маючи багату історію, Белград еволюціонував до найновішого робочого та презентаційного майданчика Біткоїна. Plumski 29 березня 2023
Контроль над страхом: Біткоїн, суверенітет та домашні пологи Контроль над страхом: Біткоїн, суверенітет та домашні пологи «Я отримав значний суверенітет завдяки Біткоїну, і я однаково радію тому, що моя партнерка зробила те саме, обравши домашні пологи». Конор Чепенік 28 березня 2023