Біткоїн – це правильно

Біткоїн – це правильно

Нарочита чеснота та альтруїзм щодо Біткоїна – це фарс. Обирайте Біткоїн тому, що це правильно, а не тому, що ви тут аби допомогти іншим.

Я виріс екстремальним емпатом. Але останні кілька років радикалізували мене і зробили холодним і відчуженим щодо більшої частини світу та його полчищ безмозких мешканців.

Я побував у 20 країнах у період з 2020 по 2022 рік, і де б я не був, мене оточували поступливі люди, у яких або не вистачало розуму розпізнати нахабну брехню, або мужності, щоб викрити її, або вони просто були позбавлені необхідної гідності відстоювати те, що є істинним і очевидним.

Крім того, я бачив, як все більше людей просто відмовляються від будь-якої відповідальності й заповнюють цей вакуум дедалі більшим раціоном зі шлаків для розуму (Netflix, CNBC, Disney і Facebook), тіла (цукрова вода, олії насіння, протисонцевий крем та ін'єкції) і душі (сцієнтизм, комунізм, атеїзм Reddit та моральний релятивізм).

Це так само огидно, як і жалюгідно.

Це те, чим, як сподівалися наші пращури, ми, люди, ніколи не станемо. Річки крові були буквально пролиті тими, хто прийшов до нас, щоб побудувати цивілізацію із самої землі. Тепер її поглинають безмозкі зомбі, які безцільно блукають навколо, демонструють відповідність медичним вимогам, гендерну дисфорію та нігілізм.

В умі, тілі чи душі безмозких мас більше немає гідності. Є лише порожнеча. NPC (неігрові персонажі) реальні, і вони всюди.

Таким чином, я більше не маю ілюзій, що я з Біткоїном «на благо мас». Ні. До біса це.

Мені начхати на маси. Я з Біткоїном, бо це правильно. Тому що це просто. Тому що це розумно. Тому що це істина.

Я з Біткоїном, тому що це найкраще, що я можу зробити для себе і своєї сім'ї, і це те, що зробила б будь-яка людина, яка поважає себе. Достойна людина не стала б опускатися до рівня сучасного кріпака, обмінюючи продукт своєї крові, поту, часу та сліз на цифрові гроші Монополії, випущені паразитами.

Цілком безглуздий стан речей, який збентежив би наших предків, і майбутні покоління.

Я сумніваюся, що будь-хто, хто має почуття власної гідності, пішов би працювати весь тиждень у кафе тільки для того, щоб отримувати оплату кавовою гущею, або будувати бізнес для продажу товарів та послуг за прості обійми та рукостискання.

Якщо ви не приймаєте або не потребуєте оплати в біткоїнах або, принаймні, не обмінюєте надлишки грошей на туалетний папір на заощадження в біткоїнах, то я не знаю, що ви робите.

Біткоїн справедливий

Я з Біткоїном, тому що це чесно, і я хочу вести чесну гру, тому що це єдиний спосіб по-справжньому задовольнити свою душу. Моя мета в житті – стати найкращою версією себе, і для цього я мушу боротися зі своїми супротивниками з прозорими правилами ведення бою.

Щоб стати краще, я маю вести чесну гру, а не брати участь у якійсь сфальсифікованій дурості, де я «виграю», бо в іншого були зав'язані руки за спиною. У цьому немає ні честі, ні гідності. Ніхто не стає кращим і не просувається шляхом обману. Ось чого не розуміють плутократи та дармоїди, ось чому вони неповноцінні, і ось чому вони завжди будуть озлоблені та заздрісні до природної еліти.

Паразити, які керують центральним банком та офісами планування глобалістських змов, не є «елітою».

Це жалюгідні черв'яки, які не можуть конкурувати, тому все життя дурять. Ціна, яку вони платять за фальшивий приз, – бездушне існування та дешева легковажна покора безмозких мас.

Вони не заслуговують на повагу або шанування тих, хто має значення, і вони підуть у могилу ненависними та непотрібними. Уявіть собі це жалюгідне життя: бути ненависним буквально усіма, хто має значення, і підкорятися всім, хто не має значення. Це досить сумно, насправді.

Біткоїн не для кожного, а для всіх

На превеликий жаль багатьох прихильників егалітарного підходу, я не вірю, що Біткоїн «допоможе» масам в короткостроковій перспективі й навряд чи допоможе в середньостроковій перспективі.

Світ, ймовірно, продовжить роздвоюватися в найближче(-і) десятиліття і значною мірою визначатиметься біткоїнерами та людьми без коїнів (у тому числі шиткоїнерами та фіатними максі). Звичайно, будуть підкатегорії, і завжди буде третій клас, відомий як паразити, але для простоти просто уявімо це як таке зображення:

Біткоїн – це правильно

Люди без коїнів, це маси, і вони увійдуть прямо в ГУЛАГ свого центрального банку з цифровою валютою (CBDC) з посмішками на обличчях (які не буде видно за їхніми тришаровими підгузками), і монетизація Біткоїна, яка продовжується, умовно кажучи, приведе їх до збіднення.

Купівельна здатність їхніх фальшивих грошей у поєднанні з погіршенням здоров'я і продуктивності означатиме, що в порівнянні з вираженими в біткоїнах цитаделями, заповненими здоровими, сильними, гідними й продуктивними людьми, їхнє відносне багатство знизиться.

Їм прийде повний кінець, як і їхнім паразитичним повелителям, яким вони сліпо поклоняються.

І це правильно. Я тут для цього. Немає нічого моральнішого, ніж чесна гра, справедливі наслідки якої лягають на плечі самих учасників. Хочеш зайти в лаву? Будь ласка, але ти горітимеш. І я не стрибатиму, щоб врятувати тебе. Насправді я навіть не дізнаюся про це, тому що я буду надто зайнятий зведенням стін навколо своєї цитаделі, щоб не пускати туди твою тупу дупу.

Біткоїн – це момент приходу до Ісуса для всього людства, і згадаєте мої слова:

У короткостроковій перспективі це нашкодить більшій кількості людей, радше ніж допоможе, але у довгостроковій перспективі Біткоїн урятує всіх нас.

Біткоїн – це довгострокові ліки проти ракової цивілізації, яка пожирає себе живцем. Кожна короткочасна доза опіуму, яка була введена для того, щоб приховати реальність, вела нас цим шляхом. Ми ослабили корпус людства цим короткостроковим підходом. Біткоїн змінює це і сіє хаос у найближчому майбутньому в обмін на набагато яскравіше, справедливіше та правдиве довгострокове майбутнє.

Але Алексе, чому ти такий засранець?

Я тут не для того, щоб подарувати тобі сонце та троянди чи розповісти чергову солодку брехню. Для таких справ є британські подкастери.

Я тут, щоб проповідувати реальність.

Я прагну бути проповідником не для мас, а для меншості. Попри властиву мені емпатію, я більше не дбаю про добробут тих, хто не має ні поваги, ні мужності, ні гідності, щоб подбати про нього самостійно.

Я допоможу тим, хто в першу чергу вирішить допомогти собі, але не буду мучеником для мас. Я не стрибатиму в лаву, щоб врятувати недалеких людей. Я більше не жертвуватиму своїм часом, допомагаючи безпорадним, коли я міг би використати його, щоб попіклуватися про свою дружину, свою сім'ю та тих, хто спочатку прагнув допомогти собі.

Я з Біткоїном для себе, для тих, кого люблю і, найголовніше, тому що це правильно.

Хочете вірте, хочете ні, але ви в ньому з тих самих причин. Вам, швидше за все, просто соромно зізнатися в цьому, тому ви прикрашаєте своє природно-егоїстичне, благородне бажання якимось фальшивим, політкоректним «хрестовим походом на користь нещасних».

Будь ласка, припиніть мене обманювати. Я бачу вас наскрізь.

Єдині люди, які бажають «альтруїстично» допомагати іншим, – це або вовки в овечій шкурі, або брехуни, або благодійники, які пхають свій ніс у чужі справи. Як той невдаха, якого ви не запросили і не спитали його думки, але який прийшов до вас додому, щоб сказати, як ви повинні все робити. Такі, як Білл Гейтс, Юваль Харарі чи Сем Харріс. Покидька, який, швидше за все, стане державником, комуністом, інтелектуалом чи бюрократом.

Вони проєктують свої недоліки на світ і продовжують нав'язувати всім свою «поміч» під часто наївним виглядом «допомоги знедоленим».

Я не підписуюсь на такі махінації.

Людина з гідністю допомагає насамперед собі та своїй сім'ї. Вона розширює свою допомогу, якщо це має сенс, але не нав'язує її. Вона не втручається і залишає простір для інших, щоб вони могли піднятися за власним бажанням.

Тільки відповідальність може виправити світ, а Біткоїн – це відповідальна технологія. Сьогодні у світі немає важливішої сили, і в довгостроковій перспективі вона допоможе всім ціною короткострокового комфортного, самовдоволеного життя багатьох.

Підхожість = правильність

Правильно те, що підходить.

У цьому суть підхожості й, як на мене, моралі. Мораль – це робити «правильно». Те, що найбільше підходить і дає найбільшу користь найбільш постраждалим. Золота нитка, так би мовити.

Для мене це «чому Біткоїн». Це найправильніші та підхожі гроші. Немає кращих грошей, ніж ті, які поважають та дотримуються збереження енергії та напряму часу.

Це буде мати монументальні наслідки для цивілізації, і, як я вже сказав, у довгостроковій перспективі це допоможе всім, зрівнявши ігрове поле і таким чином створивши простір, в якому люди орієнтуються на шляхетне змагання та співробітництво, а не на шахрайство, щоб досягти успіху. Люди повинні орієнтуватися на відповідальність, щоб досягти успіху в Біткоїн-стандарті, і для багатьох це буде болісно.

Але це потрібно, тому що це правильно. І це те, що я благаю вас зрозуміти. Приходьте до Біткоїна і прийміть його – не через якесь альтруїстичне, політично коректне поняття «я хочу допомогти масам», бо це нісенітниця, і в глибині душі ви це знаєте.

Приходьте до Біткоїна, бо це правильно. Це вибір гідної людини. Це ваша найбільша перевага та найвища істина, яку ви відкриєте на своєму життєвому шляху.

Ви можете бути безкомпромісно чесним і правдивим або ввічливим спантеличеним альтруїстом і брехуном. Перше принесе вам повагу, спочатку від вас самих, а потім від решти. Останнє зробить вас простодушним, позбавленим гідності, що завжди принижуватиме вас з якоїсь причини.

Не звертайте на мене уваги або дозвольте цим насінням прорости. Вибір залишається за вами.

Тільки пам'ятайте…

Біткоїн допоможе в основному тим, хто може допомогти собі сам. Біткоїн справедливий, чесний і правдивий. Біткоїн це правильно.

Меншість знає про це. Ось чому вони люблять Біткоїн, і саме тому вони справжні біткоїнери.

Це гостьовий пост Алекса Свєцкі, автора «Некомуністичного маніфесту» та засновника The Bitcoin Times. Висловлені погляди є його власними і не обов’язково збігаються з точкою зору BTC Inc. або Bitcoin Magazine.

Чи є проблема з пулами для майнінгу? Чи є проблема з пулами для майнінгу? Ретельний аналіз усієї екосистеми майнінгу, від «асіків» до майнінгових пулів, з урахуванням системних ризиків та проблем, які існують у всій галузі. Bitcoin Mechanic 26 листопада 2023
Переосмислення Web3 за допомогою Біткоїна Переосмислення Web3 за допомогою Біткоїна Оцінка реальності та наративів про Web3, а також того, як Біткоїн може краще відповідати заявленим цілям таких проєктів. Аллард Пен 26 листопада 2023
Чому вам слід перечитати книгу «1984» Чому вам слід перечитати книгу «1984» Якщо вас непокоять питання конфіденційності, суверенітету та свободи, уроки «1984» Джорджа Оруелла актуальні як ніколи. Несрін Айссані 25 листопада 2023