Біткоїн – це «зелений» акумулятор для електроенергії, що марнується

Біткоїн – це «зелений» акумулятор для електроенергії, що марнується

Біткоїн перетворює енергію, що марнується, на своєрідний акумулятор для більш стабільного майбутнього. Акумулятор людського часу, зусиль і винахідливості: грошей.

Я хотів би звернути увагу на найбільш неприємну критику, яку я чую весь час: Біткоїн це марна трата енергії.

Що ще ви збираєтесь з нею робити?

Річ у тім, що Біткоїн не споживає так багато енергії. За оцінками спеціалістів із Гарварду мережа Біткоїна споживає лише близько 0,55% світового виробництва електроенергії. Для порівняння, тільки під час передачі та розподілу, за оцінками, втрачається 6-10% виробленої електроенергії.

Якби Біткоїн використовував на порядок більше енергії, це все одно не було б проблемою. Більшість людей не розуміють, що якщо енергія не використовується, вона втрачається. Тож що ще, в біса, ви збираєтеся з нею робити?

Справжні акумулятори? Що ж, успіхів. Каліфорнія планує досягти цілей з нульового викиду вуглецю шляхом широкого використання акумуляторів в промислових масштабах. Цей план прямо суперечить своїм же цілям, оскільки вимагає видобутку мільйонів тонн сировини для виробництва зазначених акумуляторів. Крім того, така ціль дозволить забезпечувати електроенергією близько мільйона будинків лише протягом чотирьох годин. Щоб досягнути мети, знадобиться акумуляторна місткість, яка перевищує поточну глобальну місткість у п’ять разів. Це багато акумуляторів.

Річ у тім, що наразі не існує хорошого способу зберігати величезну кількість енергії, яка щодня залишається невикористаною. Тобто, поки не з’явилися Біткоїн та майнінг біткоїнів.

Біткоїн – це акумулятор

Виробництво енергії – дорога і складна справа. Виробники енергії повинні підтримувати достатню потужність, щоб обслуговувати не лише найбільш енергомісткі дні в році, але й достатню потужність з поправкою на очікуване зростання населення протягом тривалого періоду часу. Це означає, що в більшість днів більшість компаній працюють значно нижче можливостей.

Майнінг біткоїнів дозволяє постачальникам електричних послуг монетизувати всю свою невикористовувану потужність, відпускаючи в мережу лише ту електроенергію, яка необхідна для задоволення попиту в будь-який конкретний день. Це дозволяє компаніям уповільнити або зупинити темпи підвищення тарифів. Це допомагає компаніям допомогти тим, хто менше всього може дозволити собі значний рахунок за електроенергію.

Компаніям навіть не потрібно тримати біткоїни. Ринок ліквідний; видобуваючи та негайно продаючи монети, вони можуть досягти своїх цілей щодо прибутку, допомогти захистити мережу та допомогти людям із нижчим рівнем доходу збалансувати свій щомісячний бюджет. Це навіть сприятиме більш широкому розповсюдженню видобутих монет, оскільки великі майнери більше не будуть майнінговими компаніями з єдиною ціллю або де-факто біржовими фондами біткоїнів.

Маючи більше грошей на балансі, оператори електромереж також зможуть вкладати більше грошей у технічне обслуговування та розвиток, роблячи енергомережу більш стійкою та, насмілюсь сказати, стабільною для майбутніх поколінь.

Тож для тих, хто говорить, що Біткоїн споживає багато енергії, скажу: кого це хвилює? Він використовує набагато менше, ніж ми витрачаємо щодня. Я хочу сказати, що необхідно припинити витрачати енергію та гроші, залишаючи потужності бездіяльними. Перетворюйте енергію на своєрідний акумулятор для більш стабільного майбутнього. Акумулятор людського часу, зусиль і винахідливості: грошей.

Використовуючи майнінг біткоїнів як губку для надлишкових і невикористаних потужностей, ми можемо допомогти тим, хто цього потребує найбільше, і ми можемо допомогти створити майбутнє з достатком надійної електроенергії для усіх.

Це гостьова публікація Міккі Косса, випускника Вест-Пойнта зі ступенем в галузі економіки. Він провів чотири роки в піхоті, перш ніж перейти до Фінансового корпусу. Висловлені погляди є його власними і не обов’язково збігаються з точкою зору BTC Inc. або Bitcoin Magazine.

Фіат – це штучні гроші, а біткоїн – натуральні Фіат – це штучні гроші, а біткоїн – натуральні Опис концепції «натуральних грошей» і як вона пов'язана з визначенням того, що таке Біткоїн насправді. Марк Марайя 25 лютого 2024
Біткоїн чи нерухомість: найкращий засіб заощадження під час війни Біткоїн чи нерухомість: найкращий засіб заощадження під час війни Аналіз різних ціннісних пропозицій Біткоїна та нерухомості в часи геополітичної нестабільності. Леон Ванкум 18 лютого 2024
Запитання від ноукоїнерів: поклик бичачого ринку Запитання від ноукоїнерів: поклик бичачого ринку Як ноукоїнери вирішують, чи купувати їм біткоїн? Як їм це зробити? Як їм взаємодіяти із Біткоїном? На кожному з етапів цього шляху є безліч варіантів вибору. Сантьяго Варела 17 лютого 2024