Іраціональний оптимізм – це дух біткоїнера

Іраціональний оптимізм – це дух біткоїнера

Ні відступу, ні капітуляції, біткоїнери тут не для того, щоб відступити, як може сподіватися фіатний істеблішмент.

Я тільки-но повернувся з похилого спринту і берпі з підтягуваннями о 13:30 на 40-градусній техаській спеці, слухаючи «Through the Fire», «Push it to the Limit» та «Eye of the Tiger». О… і я саме проводжу голодування.

Ірраціонально? Так. Абсо-дідько-лютно.

Коли фіатний істеблішмент думає, що має справу з «раціональними» людьми в біткоїнах, вони глибоко помиляються.

Коли вони думають, що «цих Біткоїнерів» просто витрусять із системи через обмінний курс між нею та якимось санкціонованим державою шиткоїном, тоді очевидно, що вони раніше не дивилися цей фільм.

Ми були тут раніше. Ніщо з цього не нове.

Капітуляції бути не може. Не існує версія цієї історії, де справжні Біткоїнери вирішують «продати свої біткоїни».

З цим лайном покінчено. Forever, Laura. For-E-V-E-R (Назавжди, Лаура, НА-З-А-В-Ж-Д-И).

Однак ці моменти створюють наступну когорту біткоїнерів, які мають переконання, сміливість і характер, щоб реалізовувати ідею.

У нас є безмежна кількість військ, які з часом й надалі приходитимуть до Біткоїна, тому що альтернативою є схеми Понці уряду та центрального банку, або цифрові та криптовалютні схеми Понці.

Немає безпечного місця, де можна залишити результат вашої праці. Немає жодного царства чесності, де правила не змінюються якоюсь купкою дебілів, які думають, що можуть пересилити гравітацію.

Біткоїн – це єдиний варіант, і поки вони намагаються фінансово створювати бомби, щоб скинути їх на ринки, ми стаємо сильнішими. Ми «боремося в тіні».

Час на нашому боці. Це дуже рідкісна річ, тому що імперії та централізовано плановані чи контрольовані структури завжди борються з часом.

Твіт1

Велич

Слухняні, налякані маси ніколи не будували нічого великого.

Жодна велика зрада ніколи не була зупинена через поступливість і покору.

Немає слави ні у відступі, ні в капітуляції.

Подумайте над цим.

  • Олександр Македонський.
  • Ісус Христос.
  • Вільям Воллес.
  • Батьки-засновники Америки.
  • Леонід і 300 спартанців.

Ви думаєте, вони не хотіли здатися в якийсь момент? Ви думаєте, вони не хотіли викинути полотенце? Думаєте, їм було «легко»?

Гадаєте, коли Олександра пронизали списом під час облоги, він не міг просто повернути назад і піти додому? Або як щодо розп’яття Ісуса? Він міг просто «покаятися» і зректися Бога (Істини).

Вони цього не зробили.

Вільяму Уоллесу достатньо було прошепотіти «милосердя», коли його потрошили, і, можливо, біль би припинився. Натомість конаючи, він кричить: «Свобода!»

Батьки-засновники та Леонід могли здати свою зброю та укласти угоду, але натомість вони сказали «Прийди і візьми».

Спарта

Прийди і візьми.

Ніхто з них не відступив.

Вони атакували, йшли вперед, стояли на своєму, незважаючи ні на що.

Це та сама енергія, якою володіють справжні Біткоїнери.

Вони замкнули її на замок і ніколи не здадуть (каламбур).

Ось що означає бути членом Залишку.

Якщо ви все ще тут, то за визначенням ви залишаєтесь. Ви Залишок.

20%, відіграють вирішальну роль. 20%, які мають значення.

Знай свого ворога

Пам’ятайте, чому ви тут.

Твіт2

Я на 100% усвідомлюю той факт, що міг би трохи продати нагорі, а потім купити більше, але це вже не моя гра.

  1. Зазвичай це надто складно зробити, і вимагає відданості, проникливості, удачі та вміння розрахувати час, якими володіють небагато на планеті. Я не один з них.
  2. (На порядок важливіше, ніж перший пункт) … На дідька мені здалося отримувати прибуток у грошах, які є туалетним папером, тільки для того, щоб я міг віддати 30–50% цього ворогу? Ви з глузду з’їхали? Думаєте, я тут, щоб «збагатитися»? Думаєте, що йдеться про «купівлю ламбо»? Ні. Я тут, щоб побачити, як імперія брехні згорає дотла. Те, що залишиться, – це фундамент, на якому ми можемо побудувати цивілізацію правди.

Аутсайдер завжди має перевагу, тому що йому нічого втрачати.

Поєднайте це з тим фактом, що у вас є ціла армія людей по обидві сторони кривої нормального розподілу (жоден з тих, хто знаходиться посередині кривої, по-справжньому не заходить у Біткоїн), і у вас є невблаганна базова лінія володільців, які готові піти вниз за кораблем, щоб це не означало.

У парадигмі решти немає такого рівня переконань.

Нашою перевагою є наш ірраціональний оптимізм. Незалежно від різких падінь, незалежно від насмішок, незалежно від часових масштабів, незалежно від негараздів з обмінним курсом, ми ніколи, хай йому грець, не продаємо.

Якщо істеблішмент бажає зіграти в «слабо», то будь ласка.

Позаймаєтеся трохи дурницями і дізнаєтесь, до біса точно.

Побачимо, хто справжні Брінксмени.

Контрпіддатливий

Нещодавно PabloF7Z познайомив мене зі словом.

Контрпіддатливий. Я не впевнений, чи навіть є таке слово, але оскільки ми завжди вигадуємо слова, я стверджую, що це слово. Переконаний, ви скажете, що це означає протилежність до «піддатливого».

Мені подобається думати про це так: «Активно непіддатливий».

Для мене це визначення життя. Ентропія – це статус-кво, а життя, як видається, – це те, що кидає виклик ентропії. Ми не розуміємо, як і чому, але це так.

Наочний приклад: коли я повертався з пробіжки, то побачив ось що, і мені довелося це сфотографувати:

Дерево

Так само як і природа, Біткоїн контрпіддатливий.

Вони обоє є живими, а те, що живе, завжди знайде вихід.

Біткоїн і біткоїнери ніколи не здадуться. Ми ніколи не кинемо на ринг полотенце.

Ми ірраціонально оптимістично дивимося в майбутнє, тому що, як я вже багато разів говорив, світ без Біткоїна, де ми нічим не володіємо, позбавлені приватного життя та нашпиговані антидепресантами, не є світом, у якому варто жити.

Нехай цей момент часу послужить вам. Дозвольте полум'ю спалити все непотрібне. Залишився справжній ти, тільки з товстішою шкірою, більшою переконаністю, більшою мужністю та характером, який гідний лідерства.

Ви озирнетеся на цей момент і згадаєте, що означало заробити свої нашивки, і це дасть вам те, що потрібно, аби підтримувати енергію на велике «Іди до біса», яка відіграє вирішальну роль.

Стань контрпіддатливим, юний Біткоїн-падаван.

Це твій момент.

А тепер купіть трохи дешевих біткоїнів та послухайте ось цей список відтворення: Svetski’s Bear Market Music

Це гостьова публікація Алекса Свєцкі, автора «НеКомуністичного Маніфесту», засновника The Bitcoin Times і ведучого подкасту The Wake Up Podcast. Висловлені погляди є його власними і не обов’язково збігаються з точкою зору BTC Inc або Bitcoin Magazine.

Марго Паез про пом'якшення наслідків зміни клімату та проблему репрезентації Біткоїна Марго Паез про пом'якшення наслідків зміни клімату та проблему репрезентації Біткоїна Екологиня Марго Паез описує свій шлях до Біткоїна і пояснює, чому інклюзивність – це не просто «ідеологія пробудження». Бекка Братчер 30 березня 2023
Чому ми відкрили Біткоїн-хаб у Белграді Чому ми відкрили Біткоїн-хаб у Белграді Маючи багату історію, Белград еволюціонував до найновішого робочого та презентаційного майданчика Біткоїна. Plumski 29 березня 2023
Контроль над страхом: Біткоїн, суверенітет та домашні пологи Контроль над страхом: Біткоїн, суверенітет та домашні пологи «Я отримав значний суверенітет завдяки Біткоїну, і я однаково радію тому, що моя партнерка зробила те саме, обравши домашні пологи». Конор Чепенік 28 березня 2023