Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна

В Україні все більше магазинів приймають BTC, PayPal тепер підтримує біткоїн, зйомки фільму про Сатоші Накамото, старт роботи Binance в Казахстані, ЄС створює регулятора для Біткоїн-індустрії, пенсійні фонди вірять у Біткоїн, мережа елітних готелів почала приймати BTC.

Мережа магазинів Stylus почала приймати біткоїни

В Україні мережі магазинів електроніки, серед яких Stylus та «Техно Їжак», почали приймати оплату за товари у біткоїнах. Реалізували нову послугу вони у партнерстві з платформою Whitepay, яка є частиною екосистеми біткоїн-біржі WhiteBIT.

Покупці можуть здійснити оплату через еквайрингову форму в інтернет-магазинах або в офлайн-точках продажу через спеціальні POS-термінали.

Додаток PayPal тепер підтримує біткоїн

Платіжна компанія PayPal додала можливість купівлі, продажу та переказів BTC через мобільний додаток. Мінімальна сума транзакції становить $1 в еквіваленті.

Користувачам доступні внутрішні та зовнішні перекази, а також можливість оплати біткоїнами покупок у «мільйонах» інтернет-магазинів, які підтримують PayPal.

Про Сатоші Накамото знімуть фільм

Компанія White Paper Films спільно з режисером Крістофером Каннуччіарі розпочали роботу над повнометражним документальним фільмом «Я не Сатоші».

Кінострічка розповість про деякі теорії стосовно особистості творця Біткоїна. У фільмі також розкажуть, чому деякі учасники спільноти вважають, що таємниця Сатоші Накамото має залишитись нерозгаданою.

Binance дозволили працювати в Казахстані

Біткоїн-біржа Binance отримала тимчасову ліцензію на управління платформою цифрових активів та надання кастодіальних послуг у Міжнародному фінансовому центрі «Астана».

Для отримання постійної ліцензії на території держави потрібно, щоб Binance до певної дати завершила повний процес подання заявки.

У ЄС з'явиться єдиний регулятор Біткоїн-індустрії

Влада Євросоюзу створить новий регуляційний орган AMLA, якому доручать прямий нагляд за Біткоїн-індустрією. Про це йдеться у шостій директиві ЄС щодо протидії відмиванню грошей.

Європарламент розгляне цей документ після серпневих канікул. У разі прийняття, запуск AMLA, включаючи комплектування штатів, може тривати роки.

Пенсійні фонди зберігають інтерес до біткоїна

Пенсійні фонди зберігають бичачий настрій щодо інвестицій у біткоїн попри суттєвий відкат котирувань.

При цьому в умовах ведмежого ринку багато організацій опинилися перед вибором – збільшити свої інвестиції або закрити позиції.

Мережа елітних готелів Soneva почала приймати оплату в BTC

Служба бронювання мережі готелів Soneva, розташованих у Таїланді та на Мальдівах, заявила, що тепер гості курортів зможуть сплатити за послуги біткоїнами.

Soneva розвиває програму прийому BTC у співпраці з постачальником цифрових рішень TripleA та постачальником платіжних платформ Pomelo Pay. Ініціатива дозволить гостям курортів здійснювати біткоїн-платежі без ризику волатильності цін, з миттєвим підтвердженням, фіксованими обмінними курсами та конвертаціями в реальному часі.

Клієнти найбільшого банку Бразилії зможуть торгувати BTC Клієнти найбільшого банку Бразилії зможуть торгувати BTC Фінустанова має намір розвивати біткоїн-послуги, попри посилення регулювання в країні. Володимир Гришенко 05 грудня 2023
Riot Platforms придбає у MicroBT партію «асіків» за $290 млн Riot Platforms придбає у MicroBT партію «асіків» за $290 млн Усі роботи з розгортання та налаштування обладнання завершаться у 2025 році. Продуктивність обладнання компанії має перевищити 38 EH/s. Володимир Гришенко 05 грудня 2023
BlackRock отримав «стартовий капітал» для біткоїн-ETF BlackRock отримав «стартовий капітал» для біткоїн-ETF Інвестори виявляють інтерес до нового біржового продукту від керуючого активами. Дмитро Харьков 05 грудня 2023