Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна

В Україні все більше магазинів приймають BTC, PayPal тепер підтримує біткоїн, зйомки фільму про Сатоші Накамото, старт роботи Binance в Казахстані, ЄС створює регулятора для Біткоїн-індустрії, пенсійні фонди вірять у Біткоїн, мережа елітних готелів почала приймати BTC.

Мережа магазинів Stylus почала приймати біткоїни

В Україні мережі магазинів електроніки, серед яких Stylus та «Техно Їжак», почали приймати оплату за товари у біткоїнах. Реалізували нову послугу вони у партнерстві з платформою Whitepay, яка є частиною екосистеми біткоїн-біржі WhiteBIT.

Покупці можуть здійснити оплату через еквайрингову форму в інтернет-магазинах або в офлайн-точках продажу через спеціальні POS-термінали.

Додаток PayPal тепер підтримує біткоїн

Платіжна компанія PayPal додала можливість купівлі, продажу та переказів BTC через мобільний додаток. Мінімальна сума транзакції становить $1 в еквіваленті.

Користувачам доступні внутрішні та зовнішні перекази, а також можливість оплати біткоїнами покупок у «мільйонах» інтернет-магазинів, які підтримують PayPal.

Про Сатоші Накамото знімуть фільм

Компанія White Paper Films спільно з режисером Крістофером Каннуччіарі розпочали роботу над повнометражним документальним фільмом «Я не Сатоші».

Кінострічка розповість про деякі теорії стосовно особистості творця Біткоїна. У фільмі також розкажуть, чому деякі учасники спільноти вважають, що таємниця Сатоші Накамото має залишитись нерозгаданою.

Binance дозволили працювати в Казахстані

Біткоїн-біржа Binance отримала тимчасову ліцензію на управління платформою цифрових активів та надання кастодіальних послуг у Міжнародному фінансовому центрі «Астана».

Для отримання постійної ліцензії на території держави потрібно, щоб Binance до певної дати завершила повний процес подання заявки.

У ЄС з'явиться єдиний регулятор Біткоїн-індустрії

Влада Євросоюзу створить новий регуляційний орган AMLA, якому доручать прямий нагляд за Біткоїн-індустрією. Про це йдеться у шостій директиві ЄС щодо протидії відмиванню грошей.

Європарламент розгляне цей документ після серпневих канікул. У разі прийняття, запуск AMLA, включаючи комплектування штатів, може тривати роки.

Пенсійні фонди зберігають інтерес до біткоїна

Пенсійні фонди зберігають бичачий настрій щодо інвестицій у біткоїн попри суттєвий відкат котирувань.

При цьому в умовах ведмежого ринку багато організацій опинилися перед вибором – збільшити свої інвестиції або закрити позиції.

Мережа елітних готелів Soneva почала приймати оплату в BTC

Служба бронювання мережі готелів Soneva, розташованих у Таїланді та на Мальдівах, заявила, що тепер гості курортів зможуть сплатити за послуги біткоїнами.

Soneva розвиває програму прийому BTC у співпраці з постачальником цифрових рішень TripleA та постачальником платіжних платформ Pomelo Pay. Ініціатива дозволить гостям курортів здійснювати біткоїн-платежі без ризику волатильності цін, з миттєвим підтвердженням, фіксованими обмінними курсами та конвертаціями в реальному часі.

NASDAQ почне зберігати біткоїни NASDAQ почне зберігати біткоїни Біржовий гігант прагне працювати за моделлю компанії Fidelity. Юлiя Савицька 27 березня 2023
Інвестори переводять кошти з банків у BTC Інвестори переводять кошти з банків у BTC Банківська криза прискорила зростання вартості головного цифрового активу. Дмитро Харьков 27 березня 2023
Strike тепер підтримує фіатні платежі до В'єтнаму через LN Strike тепер підтримує фіатні платежі до В'єтнаму через LN Це черговий крок компанії у розширенні сервісу транскордонних платежів. Юлiя Савицька 24 березня 2023