Фінляндія заради України продала конфісковані біткоїни

Фінляндія заради України продала конфісковані біткоїни

Україна отримає понад 46 млн євро як допомогу.

Фінська митниця реалізувала 1889 ВТС, які конфіскувала ще 2018 року. Держава отримала від продажу близько 46,5 млн євро, повідомляється на офіційному сайті відомства.

Митниця заарештувала ці активи у рамках розслідування, пов'язаного з наркотиками. Кошти, отримані від продажу біткоїнів, влада Фінляндії збирається передати як гуманітарну допомогу Україні. За даними Decrypt, рішення вже ухвалив парламент.

На балансі митниці залишаються ще близько 90 ВТС, що очікують на рішення суду у відповідних кримінальних справах.

Хто ще продає конфісковані біткоїни

Фінляндія – не єдина країна, яка продає конфісковані у злочинців біткоїни. Зокрема, служба маршалів США з 2014 року продала сумарно 187 381 конфіскованих біткоїнів. Лише 2021 року скарбницю США таким чином вдалося поповнити на $3,5 млрд.

У березні 2021 року французька влада продала на аукціоні 611 BTC, вилучених під час розслідування злому GateHub у 2019 році.

А два роки тому суд дозволив владі Китаю реалізувати вилучені під час розслідування діяльності фінансової піраміди PlusToken 194 775 BTC.

У Bernstein радять купити акції кількох майнінгових компаній У Bernstein радять купити акції кількох майнінгових компаній Riot Platforms і CleanSpark ймовірно зможуть швидко адаптуватися до умов ринку після халвінгу. Володимир Гришенко 17 квітня 2024
На біржах можуть закінчитися біткоїни На біржах можуть закінчитися біткоїни Резерви торгових майданчиків наразі становлять 2 млн ВТС. Володимир Гришенко 17 квітня 2024
Павло Дуров розповів про свої біткоїни Павло Дуров розповів про свої біткоїни Засновник месенджера Telegram Павло Дуров розповів про свої біткоїни в інтерв’ю журналісту Такеру Карлсону. Володимир Гришенко 17 квітня 2024