У Сінгапурі розширили регулювання Біткоїн-індустрії

У Сінгапурі розширили регулювання Біткоїн-індустрії

Організації, які бажають працювати в країні, мають зареєструватися та отримати ліцензію.

Влада Сінгапуру розширила сферу регульованої діяльності, пов'язаної з цифровими валютами, включивши до неї кастодіальні послуги. Про це повідомляє сайт Валютно-кредитного управління Сінгапуру (MAS).

Під дію оновленого закону потрапили компанії, які здійснюють міжнародні транзакції із цифровими активами. Незалежно від того, чи ці компанії приймають кошти на території Сінгапуру.

Також документ зобов'язує фірми розподіляти активи клієнтів та розміщувати на трастових рахунках, вести бухгалтерський облік, а також мати технічні засоби для їхньої безпеки.

Організації, які підпадають під дію нових норм закону про платіжні послуги, мають зареєструватися в MAS протягом 30 днів і подати заявку на отримання ліцензії протягом шести місяців з 4 квітня 2024 року. Компанії працюватимуть на тимчасовій основі, поки заявки очікують на розгляд. Заявка на отримання ліцензії має супроводжуватись звітом про перевірку, проведену кваліфікованим незалежним аудитором протягом дев'яти місяців з 4 квітня 2024 року. Компанії, які не відповідають вимогам, зобов'язані припинити свою діяльність після набуття чинності поправок, попередив регулятор.

Зміни ухвалені парламентом у 2021 році, але набули чинності лише 2 квітня.

Регулювання у Сінгапурі

Сінгапур визначив себе одним із лідерів в Азії в галузі регулювання цифрових валют, створюючи сприятливе середовище для розвитку блокчейн-технологій та біткоїн-інновацій із суворим дотриманням нормативних вимог.

Країна прийняла збалансований підхід, зосередившись на захисті інвесторів та запобіганні фінансовим злочинам, водночас стимулюючи інновації та зростання індустрії. Сінгапурський регулятор MAS ввів чіткі регулятивні межі для операторів біткоїн-платформ, серед яких вимоги до ліцензування, процедури боротьби з відмиванням грошей та заходи боротьби з фінансуванням тероризму.

Чи законний Біткоїн?
Чи законний Біткоїн?
Перша у світі децентралізована цифрова валюта Біткоїн привертає до себе загальну...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Сінгапур – у топі країн з прийняття біткоїна

У 2023 році Сінгапур увійшов до списку країн-лідерів з прийняття біткоїна. Під час складання рейтингу враховувалися такі критерії: загальне прийняття, інфраструктурне прийняття, інновації та технології, регуляторне середовище, економічні фактори та оподаткування доходів від біткоїн-інвестицій.

Брати Вінклвосси стали співвласниками футбольного клубу Брати Вінклвосси стали співвласниками футбольного клубу Два роки тому керівником ФК «Реал Бедфорд» став Біткоїн-подкастер Пітер МакКормак. Володимир Гришенко 15 квітня 2024
Мером Лугано знову став біткоїнер Мером Лугано знову став біткоїнер У Біткоїн-спільноті вже привітали Мікеле Фолетті з обранням на посаду очільника швейцарського міста. Володимир Гришенко 15 квітня 2024
Через халвінг майнери можуть продати BTC на $5 млрд Через халвінг майнери можуть продати BTC на $5 млрд Ринок може зіткнутися зі значними викликами у найближчі пів року. Володимир Гришенко 15 квітня 2024