На ринку зростає ажіотаж навколо BTC-ф'ючерсів

На ринку зростає ажіотаж навколо BTC-ф'ючерсів

З початку року відкритий інтерес щодо ф'ючерсів на біткоїн збільшився на понад 30%, досягнувши $23 млрд.

Сукупний відкритий інтерес щодо ф'ючерсів на біткоїн у понеділок, 19 лютого, досяг $22,9 млрд, що є найвищим показником з четвертого кварталу 2021 року. Відповідні дані надає сервіс CoinGlass.

З початку 2024 року відкритий інтерес щодо ф'ючерсів на біткоїн зріс більш ніж на 30%. Це зростання збігається з ралі ціни біткоїна до $52 300, що також повернувся до рівня, який востаннє спостерігався у грудні 2021 року.

Що таке відкритий інтерес

Відкритий інтерес є загальною кількістю відкритих контрактів на ф'ючерси або опціони на актив, які ще не були закриті позицією протилежного спрямування, виконані або закінчилися. У контексті ринку біткоїна цей показник може бути важливим індикатором ринкового настрою та ліквідності, відображаючи загальний обсяг активності та інтересу трейдерів до торгівлі даним активом.

Зростання відкритого інтересу може вказувати на новий капітал, який входить на ринок, що часто інтерпретується як віра у зміцнення цінової динаміки, тоді як скорочення відкритого інтересу може свідчити про зниження інтересу або можливу корекцію цін.

Таким чином, аналізуючи зміни у відкритому інтересі, трейдери й інвестори можуть отримати додаткові відомості про потенційний напрям руху ринку.

Що таке біткоїн-ETF?
Що таке біткоїн-ETF?
Біткоїн-ETF (біржові фонди) призначені для відстеження ефективності базового акт...
Bitcoin Magazine 08 серпня 2023

Вплив на ринок біткоїн-ETF

За останні кілька місяців поява біржових фондів (ETF), орієнтованих на біткоїн, у тому числі від компаній BlackRock та Fidelity, частково стимулювала ринкові настрої.

Зокрема, з моменту запуску спотовий біткоїн-ETF під керівництвом компанії BlackRock залучив понад 100 000 BTC.

Брати Вінклвосси стали співвласниками футбольного клубу Брати Вінклвосси стали співвласниками футбольного клубу Два роки тому керівником ФК «Реал Бедфорд» став Біткоїн-подкастер Пітер МакКормак. Володимир Гришенко 15 квітня 2024
Мером Лугано знову став біткоїнер Мером Лугано знову став біткоїнер У Біткоїн-спільноті вже привітали Мікеле Фолетті з обранням на посаду очільника швейцарського міста. Володимир Гришенко 15 квітня 2024
Через халвінг майнери можуть продати BTC на $5 млрд Через халвінг майнери можуть продати BTC на $5 млрд Ринок може зіткнутися зі значними викликами у найближчі пів року. Володимир Гришенко 15 квітня 2024