У Bakkt з'явився шанс уникнути банкрутства

У Bakkt з'явився шанс уникнути банкрутства

Компанія одержала дозвіл від регуляторів залучити додатково $150 млн.

Компанія Bakkt, що опинилася на межі банкрутства, отримала дозвіл регулюючих органів на залучення до $150 млн за рахунок продажу своїх цінних паперів. Про це повідомляється у пресрелізі фірми.

14 лютого компанія заявила, що отримала дозвіл на реєстрацію так званої розширеної пропозиції – процесу, під час якого компанія реєструє у Комісії з цінних паперів і бірж США (SEC) новий випуск цінних паперів. Вони можуть поступово продаватися протягом певного періоду часу, не вимагаючи кожного разу окремого дозволу.

Таке рішення дозволить Bakkt залучити близько $150 млн у межах однієї чи кількох пропозицій протягом трьох років.

Фінансові проблеми Bakkt

Bakkt була заснована у 2018 році Intercontinental Exchange, американською компанією, що володіє Нью-Йоркською фондовою біржею. З моменту виходу на біржу в жовтні 2021 року компанія прозвітувала про чисті збитки, отримані за вісім кварталів поспіль.

Згідно з фінансовими звітами, за перші три квартали 2023 року вона втратила $44,9 млн, $50,5 млн і $51,7 млн, попри те, що ринок відновився після кризового 2022 року.

Чисті збитки скоротилися в 2023 році після того, як у третьому та четвертому кварталах 2022 року компанія повідомила про втрати у розмірі $1,59 млрд і $323,9 млн. З четвертого кварталу 2021 року чисті збитки компанії становили $2,26 млрд.

Як не втратити ваші біткоїни
Як не втратити ваші біткоїни
Біткоїн-індустрія може бути небезпечною для недосвідчених користувачів. Розберем...
Ігор Королишин 25 листопада 2022

За крок до краху

Минулого тижня представники Bakkt попередили регуляторів, що компанії може не вистачити готівки для продовження діяльності протягом наступних 12 місяців. Bakkt була змушена подати до SEC поправки до свого квартального звіту, в одному з розділів якого, присвяченому факторам ризику, вказавши попередження про те, що компанія може «не мати можливості продовжувати свою діяльність як діюче підприємство».

Брати Вінклвосси стали співвласниками футбольного клубу Брати Вінклвосси стали співвласниками футбольного клубу Два роки тому керівником ФК «Реал Бедфорд» став Біткоїн-подкастер Пітер МакКормак. Володимир Гришенко 15 квітня 2024
Мером Лугано знову став біткоїнер Мером Лугано знову став біткоїнер У Біткоїн-спільноті вже привітали Мікеле Фолетті з обранням на посаду очільника швейцарського міста. Володимир Гришенко 15 квітня 2024
Через халвінг майнери можуть продати BTC на $5 млрд Через халвінг майнери можуть продати BTC на $5 млрд Ринок може зіткнутися зі значними викликами у найближчі пів року. Володимир Гришенко 15 квітня 2024