Кешбек-сервіс Satsback розширює географію

Кешбек-сервіс Satsback розширює географію

Європейська платформа Satsback вийшла на ринок США, запропонувавши користувачам винагороду у BTC за покупки в інтернет-магазинах.

Європейська компанія Satsback Labs, яка розробила однойменну платформу з кешбеком за покупки в біткоїнах Satsback, оголосила про вихід на американський ринок. Про це повідомляє Bitcoin Magazine.

Тепер американці можуть заробляти біткоїни на покупках, здійснених через платформу в інтернет-магазинах у США, охоплюючи такі великі бренди, як Macy's, The Home Depot, Booking та багато інших. Вибравши потрібний магазин, перейшовши за наданими посиланнями та здійснивши покупки, клієнти отримують кешбек у BTC на Lightning-гаманець.

«Біткоїн дозволяє багато чого, але можливість купити його – це розкіш, доступна дедалі меншій кількості людей з наявним доходом. Це велика проблема навіть у таких розвинених країнах, як США, де борг домогосподарств на рекордно високому рівні. Ми раді надати американським споживачам більше можливостей для накопичення біткоїнів, навіть якщо їхні бюджети не дозволяють їм купувати їх», – заявив генеральний директор Satsback Labs Том Чойнакі.

Що потрібно знати про Satsback

Satsback – це платформа, що дозволяє отримувати винагороди у BTC під час здійснення покупок в інтернеті. Плагін браузера сам перехоплює пов'язану з ним сторінку, через яку можна отримати кешбек. Відмінною особливістю Satsback є те, що користувачам не потрібна спеціальна кредитна картка, що працює з біткоїнами. Можна використовувати будь-яку форму оплати та заробляти BTC під час здійснення покупок в інтернеті.

Сьогодні Satsback має мережу з більш ніж 500 онлайн-партнерів та надає послуги у 16 країнах.

Що таке Lightning Network?
Що таке Lightning Network?
Lightning Network — це протокол другого рівня для Біткоїна, спеціально розроблен...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Які ще сервіси пропонують кешбеки

Сьогодні дедалі більше сервісів пропонують кешбеки в сатоші через Lightning Network. Зокрема, Satsback, Fold та CryptoParrot дозволяють отримувати різні бонуси та еквівалент кешбеку в сатоші. Microlancer, Mash, Stak, tippin.me та інші дозволяють виконувати різні види робіт з винагородою у сатоші. Azteco, Spendl та Bitrefill пропонують подарункові картки в сатоші на основі LN.

Metaplanet збільшила біткоїн-резерви на понад $1 млн Metaplanet збільшила біткоїн-резерви на понад $1 млн На тлі цього рішення вартість акцій компанії зросла на 21%. Володимир Гришенко 22 липня 2024
Німеччина втратила $124 млн через ранній продаж BTC-запасів Німеччина втратила $124 млн через ранній продаж BTC-запасів Прокуратура видала наказ про екстрений продаж біткоїнів, побоюючись, що їх вартість може впасти більш ніж на 10%. Володимир Гришенко 22 липня 2024
Британський футбольний клуб почав накопичувати біткоїни Британський футбольний клуб почав накопичувати біткоїни Голова правління Real Bedford Пітер МакКормак – відомий біткоїнер, тож вибір щодо резервного активу був очевидним. Дмитро Харьков 22 липня 2024