Кешбек-сервіс Satsback розширює географію

Кешбек-сервіс Satsback розширює географію

Європейська платформа Satsback вийшла на ринок США, запропонувавши користувачам винагороду у BTC за покупки в інтернет-магазинах.

Європейська компанія Satsback Labs, яка розробила однойменну платформу з кешбеком за покупки в біткоїнах Satsback, оголосила про вихід на американський ринок. Про це повідомляє Bitcoin Magazine.

Тепер американці можуть заробляти біткоїни на покупках, здійснених через платформу в інтернет-магазинах у США, охоплюючи такі великі бренди, як Macy's, The Home Depot, Booking та багато інших. Вибравши потрібний магазин, перейшовши за наданими посиланнями та здійснивши покупки, клієнти отримують кешбек у BTC на Lightning-гаманець.

«Біткоїн дозволяє багато чого, але можливість купити його – це розкіш, доступна дедалі меншій кількості людей з наявним доходом. Це велика проблема навіть у таких розвинених країнах, як США, де борг домогосподарств на рекордно високому рівні. Ми раді надати американським споживачам більше можливостей для накопичення біткоїнів, навіть якщо їхні бюджети не дозволяють їм купувати їх», – заявив генеральний директор Satsback Labs Том Чойнакі.

Що потрібно знати про Satsback

Satsback – це платформа, що дозволяє отримувати винагороди у BTC під час здійснення покупок в інтернеті. Плагін браузера сам перехоплює пов'язану з ним сторінку, через яку можна отримати кешбек. Відмінною особливістю Satsback є те, що користувачам не потрібна спеціальна кредитна картка, що працює з біткоїнами. Можна використовувати будь-яку форму оплати та заробляти BTC під час здійснення покупок в інтернеті.

Сьогодні Satsback має мережу з більш ніж 500 онлайн-партнерів та надає послуги у 16 країнах.

Що таке Lightning Network?
Що таке Lightning Network?
Lightning Network — це протокол другого рівня для Біткоїна, спеціально розроблен...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Які ще сервіси пропонують кешбеки

Сьогодні дедалі більше сервісів пропонують кешбеки в сатоші через Lightning Network. Зокрема, Satsback, Fold та CryptoParrot дозволяють отримувати різні бонуси та еквівалент кешбеку в сатоші. Microlancer, Mash, Stak, tippin.me та інші дозволяють виконувати різні види робіт з винагородою у сатоші. Azteco, Spendl та Bitrefill пропонують подарункові картки в сатоші на основі LN.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Ралі біткоїна, MicroStrategy поповнює запаси BTC, гіганти з Волл-стріт зацікавилися біткоїн-ETF, Сноуден розповів про таємну купівлю урядом BTC, в Україні біткоїнам віддають перевагу правоохоронці, влада США перемістила BTC на $1 млрд, Hut 8 розширює бізнес у Техасі. Володимир Гришенко 01 березня 2024
Акції майнерів дешевшають всупереч зростанню біткоїна Акції майнерів дешевшають всупереч зростанню біткоїна На думку аналітиків, така ситуація може бути пов'язана з майбутнім халвінгом. Володимир Гришенко 01 березня 2024
Стало відомо, чому курс BTC перестав зростати Стало відомо, чому курс BTC перестав зростати Інвестори вивели із фонду GBTC майже $600 млн, що безпосередньо вплинуло на ринок. Володимир Гришенко 01 березня 2024