Біткоїн-кит після трирічної бездіяльності переказав 5000 BTC

Біткоїн-кит після трирічної бездіяльності переказав 5000 BTC

Вартість активів за сьогоднішнім курсом становила $137 млн.

Біткоїн-кит після трирічної бездіяльності в суботу, 7 жовтня, перемістив на дві нові адреси 5000 BTC. Відповідні дані надала аналітична платформа Arkham Intelligence.

Згідно з наданою інформацією, адреса «1LH1dY…yuztTz» отримала переказ 5000 BTC від майнінгового пулу Poolin 23 червня 2020 року. На той час курс біткоїна становив близько $9700, загальна вартість транзакції – $48,5 млн.

Станом сьогодні біткоїн торгується на позначці $27 900. Таким чином, вартість переказаних біткоїнів становила близько $137 млн.

Монети були надіслані на дві адреси, одна з яких отримала 4000 BTC, а друга – 1000 BTC, що залишилися. За даними аналітиків, обидві адреси нові та немарковані.

Активність «сплячих» адрес

Останнім часом спостерігається зростання активності серед адрес, які як мінімум кілька років не діяли. Зокрема, 15 вересня «прокинулися» після 11 років бездіяльності три біткоїн-адреси та перемістили 325 BTC на $8,6 млн.

За місяць до цього, 16 серпня, невідомий користувач переказав з біткоїн-адреси, яка не діяла 13 років, на нові адреси 1005 BTC. На думку аналітиків, транзакції здійснив довгостроковий власник чи організація. Біткоїни з великою ймовірністю були продані під час позабіржової торгівлі.

Як відбуваються біткоїн-транзакції?
Як відбуваються біткоїн-транзакції?
Транзакції BTC складаються з трьох частин: суми транзакції, адреси, з якої були ...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Статистика щодо біткоїн-китів

Останніми роками спостерігається тенденція до перерозподілу монет у напрямі малих та середніх власників. Це призвело до того, що загальна кількість китових адрес з балансом у 1000 біткоїнів і більше за рік знизилася з 2150 до 2012. Кількість китів значно скоротилася у другій половині минулого року під час глибокої фази ведмежого ринку. За останні три місяці динаміка кількості великих адрес стабілізувалася на рівні трохи вище за 2000.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна В Україні знову перепишуть закон про цифрові активи, MicroStrategy нарощує запас BTC, +1 заявка на біткоїн-ETF, складність майнінгу знову зросла, Canaan відновлює роботу в Казахстані, Джек Дорсі підтримав інноваційний майніновий проєкт, Bitfarms закуповується новими «асіками». Володимир Гришенко 01 грудня 2023
ARK Invest активно продає акції Coinbase ARK Invest активно продає акції Coinbase За тиждень компанія Кеті Вуд позбавилася акцій біржі на $15 млн. Володимир Гришенко 01 грудня 2023
Курс біткоїна за тиждень: імпульс від MicroStrategy Курс біткоїна за тиждень: імпульс від MicroStrategy Головний цифровий актив відновив стале зростання на тлі великого попиту від найбільшого корпоративного власника біткоїнів. Дмитро Харьков 01 грудня 2023