У Китаї суд визнав біткоїн «унікальним цифровим активом»

У Китаї суд визнав біткоїн «унікальним цифровим активом»

Згідно з протоколом судового засідання, BTC має ключові характеристики валюти.

У Китаї Шанхайський народний суд визнав біткоїн унікальним і невідтворюваним цифровим активом через його дефіцитність та невід'ємну цінність. Про це повідомляється в офіційному судовому рішенні, опублікованому 25 вересня.

У протоколі судового засідання йдеться про те, що біткоїн відрізняється від інших цифрових активів своєю «унікальністю та невідтворюваністю».

У документі також проливається світло на деякі унікальні властивості біткоїна, включаючи його дефіцитність та атрибути власності. Зокрема, зазначається, що Біткоїн має такі ключові характеристики валюти, як масштабованість, простота обігу, зберігання й оплати. Попри децентралізований характер та відсутність центрального управління, Біткоїн продовжує користуватися популярністю в усьому світі.

Останнє рішення, що визнає біткоїн та його властивості як клас активів, надає йому більшої легітимності в Китаї. Всупереч повній забороні криптовалют у Китаї, юридичні аргументи на користь визначення біткоїна як особистого майна знаходять великий відгук у місцевих китайських судах.

Особливості регулювання у Китаї

Останнє визнання одного з ключових судів у Шанхаї було одержано, попри вороже ставлення всього китайського уряду до Біткоїна. 2021 року Китай запровадив повну заборону на всі види криптовалютної діяльності, зокрема майнінг BTC. Однак кілька судів у Китаї визнали Біткоїн та інші цифрові активи як законну власність, що охороняється законом.

1 вересня народний суд Китаю видав доповідь, в якій оцінив законність віртуальних активів і проаналізував їхні кримінально-правові ознаки. У доповіді наголошується, що цифрові активи кваліфікуються як законна власність і, отже, захищені законом.

Чи законний Біткоїн?
Чи законний Біткоїн?
Перша у світі децентралізована цифрова валюта Біткоїн привертає до себе загальну...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Довічний вирок за майнінг

У Ханчжоу 22 серпня суд засудив колишнього місцевого чиновника Сяо І до довічного ув'язнення за участь у незаконному майнінгу біткоїнів.

Прокурори стверджують, що обвинувачений займався видобутком біткоїнів, фальсифікуючи звіти та коригуючи споживання електроенергії. Обіг бізнесу становив $329 млн. Його також визнали винним у корупції, не пов'язаній з майнінгом чи біткоїном.

Курс біткоїна за тиждень: консолідація триває Курс біткоїна за тиждень: консолідація триває Головний цифровий актив перебуває у боковому тренді поблизу важливого рівня опору. Дмитро Харьков 24 травня 2024
Дев’ятий день поспіль біткоїн-ETF фіксують чистий приплив коштів Дев’ятий день поспіль біткоїн-ETF фіксують чистий приплив коштів Лідером з надходжень знову став фонд IBIT від BlackRock, за ним слідує FBTC від Fidelity. Володимир Гришенко 24 травня 2024
На вершині Евересту встановили прапор Біткоїна На вершині Евересту встановили прапор Біткоїна Висоту у 8849 метрів за 50 днів підкорив біткоїнер Дадван Юсуф. Володимир Гришенко 24 травня 2024