У Китаї суд визнав біткоїн «унікальним цифровим активом»

У Китаї суд визнав біткоїн «унікальним цифровим активом»

Згідно з протоколом судового засідання, BTC має ключові характеристики валюти.

У Китаї Шанхайський народний суд визнав біткоїн унікальним і невідтворюваним цифровим активом через його дефіцитність та невід'ємну цінність. Про це повідомляється в офіційному судовому рішенні, опублікованому 25 вересня.

У протоколі судового засідання йдеться про те, що біткоїн відрізняється від інших цифрових активів своєю «унікальністю та невідтворюваністю».

У документі також проливається світло на деякі унікальні властивості біткоїна, включаючи його дефіцитність та атрибути власності. Зокрема, зазначається, що Біткоїн має такі ключові характеристики валюти, як масштабованість, простота обігу, зберігання й оплати. Попри децентралізований характер та відсутність центрального управління, Біткоїн продовжує користуватися популярністю в усьому світі.

Останнє рішення, що визнає біткоїн та його властивості як клас активів, надає йому більшої легітимності в Китаї. Всупереч повній забороні криптовалют у Китаї, юридичні аргументи на користь визначення біткоїна як особистого майна знаходять великий відгук у місцевих китайських судах.

Особливості регулювання у Китаї

Останнє визнання одного з ключових судів у Шанхаї було одержано, попри вороже ставлення всього китайського уряду до Біткоїна. 2021 року Китай запровадив повну заборону на всі види криптовалютної діяльності, зокрема майнінг BTC. Однак кілька судів у Китаї визнали Біткоїн та інші цифрові активи як законну власність, що охороняється законом.

1 вересня народний суд Китаю видав доповідь, в якій оцінив законність віртуальних активів і проаналізував їхні кримінально-правові ознаки. У доповіді наголошується, що цифрові активи кваліфікуються як законна власність і, отже, захищені законом.

Чи законний Біткоїн?
Чи законний Біткоїн?
Перша у світі децентралізована цифрова валюта Біткоїн привертає до себе загальну...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Довічний вирок за майнінг

У Ханчжоу 22 серпня суд засудив колишнього місцевого чиновника Сяо І до довічного ув'язнення за участь у незаконному майнінгу біткоїнів.

Прокурори стверджують, що обвинувачений займався видобутком біткоїнів, фальсифікуючи звіти та коригуючи споживання електроенергії. Обіг бізнесу становив $329 млн. Його також визнали винним у корупції, не пов'язаній з майнінгом чи біткоїном.

У Лугано дозволили сплачувати податки біткоїнами У Лугано дозволили сплачувати податки біткоїнами Для цього використовується швейцарський QR-рахунок, відсканувавши який, можна здійснити платіж, обравши належний мобільний гаманець. Володимир Гришенко 06 грудня 2023
Мережа ресторанів у Канаді почала купувати біткоїни Мережа ресторанів у Канаді почала купувати біткоїни Компанія зізналася, що слідкує за діями засновника MicroStrategy Майкла Сейлора. Володимир Гришенко 05 грудня 2023
Акції майнера Phoenix Group подорожчали на 50% Акції майнера Phoenix Group подорожчали на 50% Компанія спромоглася вийти на IPO і тепер торгується на фондовій біржі Абу-Дабі. Володимир Гришенко 05 грудня 2023