У Британії виробник килимів вирішив рівнятися на Microstrategy

У Британії виробник килимів вирішив рівнятися на Microstrategy

Flooring Hut дотримуватиметься стандарту Біткоїна: купуватиме та зберігатиме на балансі BTC.

Британський інтернет-магазин килимів та підлогових покриттів Flooring Hut придбав біткоїни, вирішивши покласти їх на баланс, як це роблять компанії Tesla і Microstrategy. Про це розповів генеральний директор виробника Пол Брюстер, пише Cointelegraph.

«Ми розглядаємо біткоїн як актив, який, ймовірно, має найкращий потенціал для зростання», – наголосив Брюстер.

Він пояснив, що група вирішила не зберігати свої активи на банківському рахунку, оскільки Біткоїн може забезпечити найбільшу прибутковість і цінність для клієнтів.

За даними Companies House, на рахунках Flooring Hut зараз знаходиться понад 75 000 фунтів стерлінгів, що еквівалентно 3,3 BTC.

Flooring Hut не збирається зберігати монети на біржі, а планує тримати біткоїн у холодному сховищі.

Загалом компанія вирішила рухатися шляхом стандарту Біткоїна: будувати бізнес із використанням BTC, а також дослідити інтеграцію платежів Lightning Network на додаток до своїх онлайн-варіантів оплати за допомогою MasterCard, Visa і Paypal.

Як відбуваються біткоїн-транзакції?
Як відбуваються біткоїн-транзакції?
Транзакції BTC складаються з трьох частин: суми транзакції, адреси, з якої були ...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Чому компанії рівняються на MicroStrategy

MicroStrategy є прикладом успішної компанії, яка перейшла на стандарт Біткоїна. Востаннє вона додатково придбала 12 333 BTC за $347 млн. Зараз на її рахунках зберігається 152 333 BTC.

Майнінг може скоротити глобальні викиди на 8% Майнінг може скоротити глобальні викиди на 8% Замість критики енергомісткості Біткоїна слід використовувати його можливості, вважають в IRM. Євген Комчук 22 вересня 2023
Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Записи Ordinals заповнили блоки Біткоїна, Mt. Gox почекає з виплатами, складність майнінгу зросла, зі «сплячого» гаманця вивели 2100 BTC, біткоїн на першому місці за прибутковістю, Hut 8 та US Bitcoin об'єднаються, новий фонд від BitGo та Swan. Володимир Гришенко 22 вересня 2023
Засновник FTX залишиться у в'язниці до наступного засідання суду Засновник FTX залишиться у в'язниці до наступного засідання суду Суддя вирішив, що Сем Бенкман-Фрід може чинити тиск на свідків у справі. Володимир Гришенко 22 вересня 2023