Перший в Україні рейтинг власників біткоїнів

Перший в Україні рейтинг власників біткоїнів

У рейтинг, підготовлений Bitcoin Magazine Україна, потрапили як відомі особистості, на кшталт бізнесмена Ігоря Коломойського, так і зовсім непублічні люди.

Bitcoin Magazine Україна 17 лютого на конференції «Follow Bitcoin» представив свій перший друкований номер. У журналі можна знайти не лише цікаві статті про Біткоїн та індустрію від українських та американських експертів, а й перший національний рейтинг власників біткоїнів. Він унікальний тим, що більшість таких багатіїв ви не зустрінете у рейтингу Forbes.

Очолив рейтинг колишній депутат Одеської міської ради Дмитро Палпатін, у власності якого знаходиться понад 7700 BTC (що еквівалентно $178 млн станом на 1 лютого). До трійки лідерів також увійшли депутат Одеської районної ради Іван Бойченко – 5750 BTC ($133 млн) та народний депутат VIII скликання Дмитро Голубов – 4376 BTC ($101 млн).

Замикають першу п'ятірку Анатолій Урбанський – народний депутат з активами в 4256 BTC ($98 млн) та юрист Сергій Хома, який володіє 4147 BTC ($96 млн).

Перший в Україні рейтинг власників біткоїнів
Найбільші власники BTC в Україні. Джерело: Bitcoin Magazine Україна.

Також до Топ-10 потрапили власник транспортної компанії Star Shine Shipping Володимир Кривошея – 3493 BTC ($81 млн), керівник ТОВ «Аланія» Тарас Шаповалов – 3256 BTC ($75 млн), колишній депутат Одеської обласної ради Руслан Табунщик – 1600 BTC ($37 млн).

Закривають десятку лідерів ще два ексдепутати Одеської обласної ради: Валентин Волканов – 1500 BTC ($35 млн) та Дмитро Пеструєв – 1318 BTC ($30 млн).

Найвідомішим учасником рейтингу є Ігор Коломойський. Згідно з матеріалами британського суду, у його власності знаходиться близько 800 BTC ($18 млн).

Загальний обсяг активів у рейтингу – близько 47 000 BTC на суму понад $1 млрд.

Джерелом інформації для рейтингу стали публічні декларації про майновий стан, дані судових реєстрів та інформація від учасників списку.

Перший в Україні рейтинг власників біткоїнів

З повним рейтингом публічних власників біткоїнів в Україні ви можете ознайомитися у першому друкованому номері Bitcoin Magazine Україна.

Придбати його можна на сайті

Terraform Labs погодилася сплатити штраф у $4,5 млрд Terraform Labs погодилася сплатити штраф у $4,5 млрд До Квон зміг досягти принципової угоди з американським регулятором. Володимир Гришенко 13 червня 2024
Байден розглядає можливість приймати BTC-донати Байден розглядає можливість приймати BTC-донати Команда нинішнього президента США, ймовірно, хоче поповнити свій бюджет коштом Біткоїн-спонсорів. Володимир Гришенко 13 червня 2024
Накопичення біткоїн-китів досягли чотирирічного максимуму Накопичення біткоїн-китів досягли чотирирічного максимуму Аналітики не виключають, що це може бути ознакою чергового бичачого ралі. Володимир Гришенко 13 червня 2024