Перший в Україні рейтинг власників біткоїнів

Перший в Україні рейтинг власників біткоїнів

У рейтинг, підготовлений Bitcoin Magazine Україна, потрапили як відомі особистості, на кшталт бізнесмена Ігоря Коломойського, так і зовсім непублічні люди.

Bitcoin Magazine Україна 17 лютого на конференції «Follow Bitcoin» представив свій перший друкований номер. У журналі можна знайти не лише цікаві статті про Біткоїн та індустрію від українських та американських експертів, а й перший національний рейтинг власників біткоїнів. Він унікальний тим, що більшість таких багатіїв ви не зустрінете у рейтингу Forbes.

Очолив рейтинг колишній депутат Одеської міської ради Дмитро Палпатін, у власності якого знаходиться понад 7700 BTC (що еквівалентно $178 млн станом на 1 лютого). До трійки лідерів також увійшли депутат Одеської районної ради Іван Бойченко – 5750 BTC ($133 млн) та народний депутат VIII скликання Дмитро Голубов – 4376 BTC ($101 млн).

Замикають першу п'ятірку Анатолій Урбанський – народний депутат з активами в 4256 BTC ($98 млн) та юрист Сергій Хома, який володіє 4147 BTC ($96 млн).

Перший в Україні рейтинг власників біткоїнів
Найбільші власники BTC в Україні. Джерело: Bitcoin Magazine Україна.

Також до Топ-10 потрапили власник транспортної компанії Star Shine Shipping Володимир Кривошея – 3493 BTC ($81 млн), керівник ТОВ «Аланія» Тарас Шаповалов – 3256 BTC ($75 млн), колишній депутат Одеської обласної ради Руслан Табунщик – 1600 BTC ($37 млн).

Закривають десятку лідерів ще два ексдепутати Одеської обласної ради: Валентин Волканов – 1500 BTC ($35 млн) та Дмитро Пеструєв – 1318 BTC ($30 млн).

Найвідомішим учасником рейтингу є Ігор Коломойський. Згідно з матеріалами британського суду, у його власності знаходиться близько 800 BTC ($18 млн).

Загальний обсяг активів у рейтингу – близько 47 000 BTC на суму понад $1 млрд.

Джерелом інформації для рейтингу стали публічні декларації про майновий стан, дані судових реєстрів та інформація від учасників списку.

Перший в Україні рейтинг власників біткоїнів

З повним рейтингом публічних власників біткоїнів в Україні ви можете ознайомитися у першому друкованому номері Bitcoin Magazine Україна.

Придбати його можна на сайті

Торгівля BTC у Чилі стала доступнішою Торгівля BTC у Чилі стала доступнішою Мешканці країни тепер можуть займатися трейдингом на платформі MercadoLibre. Юлiя Савицька 30 березня 2023
Акції майнерів не встигають за динамікою біткоїна Акції майнерів не встигають за динамікою біткоїна Бум у сегменті майнінгу змінюється на стале зростання. Дмитро Харьков 30 березня 2023
Гонконг хоче спростити роботу Біткоїн-компаній Гонконг хоче спростити роботу Біткоїн-компаній Регіон хоче полегшити надання банківських операцій для компаній, які працюють з біткоїном та криптовалютами. Юлiя Савицька 29 березня 2023